Vladan Abramovic Kontra R3HABS

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Vladan Abramovic >

Panaszolt fél admin neve:
< R3HABS>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adminisztrátori munka elhalasztása!>

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/mc1uwsAc >

Megjegyzés:
< A logokból tisztán kilehet szűrni Pm-re egy választ se ad hogy pl.: "Ügyem van" és Lelép a szerverről ,ismerősöm is jelezte többszörösen irt R3HAB adminnak és ő sem kapott érdemi választ . >
 

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia. Picit még lefekvés előtt barangolni kezdtem a fórumot és szemet szúrt a panasz.
Jelenleg egy ideje egyedül voltam fent szerveren 170+ játékosra, és ez, hogy spameled a PM-et egyrészt pörög a chat másrészt pedig ha más helyen vagyok, első sorban arra figyelek, hogy jól járjak el benne. Ha egy admin egyedül van fent, vagy nincs meg az arány megadnám és megadtam a tisztelet, hogy dolga van. Amennyiben mégis lelép (lásd éjszaka van), akkor nem egyből neki támadnék. Semmi rossz szándékból, de legjobb tudásom és emberi határaimon belül próbálok segíteni embereknek. De ha úgy véled ez kevés, arról én nem tehetek. Panasz jogod megvan, amivel éltél is, én erre annyit tudok röviden még válaszolni. Ember vagyok nem robot, és javaslom ha nem ír admin, ne spemeld! Nem megy hamarabb!
 

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
Viszont válaszom a következő,feltételeztem ügyed van de kb 3 embernek annyit se irtál vissza hogy "Ügyem van " vagy egy annyi szia figyelj mennem kell neharagudj elfogadtam volna teljes mértékben erre te leléptél.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Panaszt én fogom bírálni @R3HABS logot kérnék tőled 22:40től a lelépésedig privátba.
 
  • Tetszik
Reactions: R3HABS

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Jó reggelt! Pár perc és tudok vele szolgálni. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Bone
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.