Vlad Szolovjov - Bone

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NSzolovjov

Újonc
2019. 01. 10.
24
2
35
V4 karakter
Keeshana Myers
LV karakter
Natalya Solovyov
V2 karakter
Natalie Solovyov
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Vlad Szolovjov

Panaszolt fél admin neve:
Bone

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan Kick

Bizonyítékok:

[2019-04-08 22:50:52] [Output] : [Kick]: Vlad Szolovjov ki lett rúgva a szerverről Bone által.
[2019-04-08 22:50:52] [Output] : [Kick]: Indok: Kamat AFK


Megjegyzés:
Nos haló haló, annyi kérdésem lenne csak, hogy ha egészen pontosan 0 ft van a bankban a számlámon akkor mire fel kapok kamat afk-ért kicket? Megértem én, hogy orosz hq-n afkoló embert egyből ezzel az indokkal "kell" kickelni mostanában, de én konkrétan kimentem fürdeni aztán várt a kick, tudtommal előbb meg kellene nézni , hogy az adott playernek mekkora vagyona van vagy bármi, kick után Bone-ra ráírtam ts-en de választ nem kaptam, majd szerveren pm-ben is megkérdeztem , hogy még is miért kaptam kick-et de ott sem jött válasz...Remélem itt már megindokolja! Köszi pacsi!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Várom Bone válaszát!
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Hello akkor kezdeném is ugye este volt fáradt voltam és elkezdtem nézegetni az embereket hogy ki afkol és ki nem és aki afkol annak az IDjét leírtam meg ráírtam hogy itt vagy amikor nagyjából végignéztem az egészet aki nem válaszolt nekem hogy itt van azt kamat AFK-ért ki kickletem nem statsoltalak le ezért nem tudtam neked mennyid van bankba de akkor is nem kellene a percedet szerintem afkolnod
Ui: Szerintem azért mert kb 5-10percig nem tudtál fent lenni szerveren mert elkellet menned fürdeni az szerintem nem gátol meg semmiben tégedet
de ha tégedet ez zavart akkor elnézésedet kérem
 
Utoljára szerkesztve:

NSzolovjov

Újonc
2019. 01. 10.
24
2
35
V4 karakter
Keeshana Myers
LV karakter
Natalya Solovyov
V2 karakter
Natalie Solovyov
Nem ezzel növelem a játszott perceimet , ha akarod küldök képet arról is hogy, mennyi volt a pénzem is akár a kicked után, igazából csak magammal cs*sztem ki azzal a fürdéssel , hogy belépve maradtam mert aközben is csak "szegényebb" lettem... játszott perceimet pedig "minőségi" rp-kel növelem inkább.. de ez lényegtelen is ebben a helyzetben! részemről az "elnézésed" elfogadom! De legközelebb statolj légyszives , mert fürdés után már csak locsolni akartam majd lefeküdni és reggel intézni a munkával kapcsolatos dolgokat, és igen lehet valakinek az az 5-10 perc nem számít nekem viszont igen! Legközelebb kérlek legyél figyelmesebb ilyen téren és aki nem "kamat afkol" azt ilyennel ne "büntesd" nem az volt a célom, hogy szankció legyen belőle csak inkább figyelmeztető jellegű volt a dolog! Részemről zárható helyezhető!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Bone máskor figyeljünk oda hogy kinek mennyi van a bankszámláján és ha fáradt vagy és nem tudod csinálni akkor inkább lépj le.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.