Víz a csatornába, Magánboltok, Lada kombi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Steve Ross

Ötleted:
Magánkézbe a boltok, lada kombi, víz a csatornába.

Megjegyzés:
-Bolt : Bizonyos helyeken lehetnének magánboltok amik magánkézbe lennének. A tulajdonos tudná megszabni hogy az adott npc mit árúljon és menyiért. Szerintem ez egy olyan megoldás lenne ami növelné a szerveren való pénzkeresési módszerek lehetőségét, rpt biztosítana a Nav-nak, illetve bárki tudna csinálni ilyen boltot. - Vizet a csatornába : Személyem szerint eléggé unott és elkopott már az a pár csatorna ami Ls-ben van. Nem tölt be semmilyen szerepet a szerveren. Ha víz lenne bennük szerintem eléggé feldobná a várost , lehetne rajta közlekedni motorcsónakkal ami + rpt biztosítana a szerveren. - Lada kombi: Szerintem igazán ráférne a szerverre ez az autó, bővűlne vele az alsókategóriás autók listája.
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
A boltos ötlet megint csak azoknak kedvezne, akik rendelkeznek elég pénzzel ehhez. Illetve csak nagyon kevés bolt lenne használva ténylegesen..
 

Suspi

Barangoló
2019. 01. 11.
113
29
Támogatom a lada kombit, nagyon pacek lenne illetve a csatornás dolgot is. Viszont a boltost kevésbé.
 

Sarah

Újonc
2019. 01. 10.
56
19
V4 karakter
Sarah R Black
LV karakter
Lisa R Diamond
V2 karakter
Sarah R Black
Boltos otletet és a ladát teljes mértékben támogatom. Viszont a csatornákba a viz behozatala teljes mértékben folosleges semmi+ nem adna csak laggoltatna a városban nem támogatom.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Jöhet mindegyik, pacek ötlet szerintem.
 

Brown Arthur

Újonc
2019. 03. 11.
66
32
V4 karakter
Brown Martons
LV karakter
-
V2 karakter
Wilson Ross
Adom az összeset a kombi ladával lehetne jól menőzni, a víz a csatornába jó lenne mert feldobná az egészet, és a boltos is jó lenne mivel az embereknek nem kell majd mindig délire meg északira menni mert ott lesz egy magánbolt, ahol simán meg tudja venni azt amire szüksége van. TÁMOGATOM!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.