Viviana S Palavicini lapja a Redline Auto Service felé.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
556
2 869
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Viviana S Palavicini >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas,1994 >

Édesanyja lánykori neve:
< Jessica Ziegler >

Jelenlegi lakcíme:
< Onion street 2 >

Hány éve él a városban?:
< 6 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< A szakmám útján szeretnék haladni amunkába, kislánykoromba is az autószerelésről és az autókról álmodoztam. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Autószerelő szakmával rendelkezem értem is a dolgom és egy nőként szerintem még elég erős is vagyok, szerintem ezért lennék érett a feladatra. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen dolgoztam. >

Előző munkahelye(i):
< Gyártósori munkás azonbelül is autók injektorai összeszerelései. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Viviana S Palavicini >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 30334, természetesen ez is nő folyamatosan. >

Eddigi frakcióid:
< LVMS >

Jelenlegi frakciód:
< nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 3-4 év körül. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< unom a civil életet, szeretnék egy kicsit kikapcsolódni,kicsit eldumálgatni tsen a frakciótagokkal, elhülyülni velük. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szerintem alkalmas vagyok erre a melóra, Briannek szerintem bizonyítottam mikor moderátor voltam, hogy igenis egy értelmes ember vagyok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/2eHDLqm >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/2eHDLqm >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/f0RsaUK >

Voltál-e már szerelő?:
< nem voltam még. >

Mennyi idős vagy?:
< 14 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1 és fél éve. >

Használsz-e TS3-at?:
< természetesen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 5-6 óra, talán hétvégén még többet. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1.es lehetőséget választanám, de ott is egy kis választással, 15:30 körül tudok lenni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok, Kéri Balázs vagyok Aka Bazsy.Egy 14 éves srác, aki szeret focizni, biciklizni.Szabadidőmben számítógépezek vagy edzek, vagy éppen az itthoni dolgaimat végzem el. 2 macskám van,szeretem a gyors kajákat. Szeretek elhülyülni az emberekkel, nem itélek előre mivel mindenkinek megavn a saját jó, és rossz éne. >
 

vice

Siti para bellum
2019. 02. 16.
297
161
21
Gyor, Hungary
V4 karakter
Marcus Price
LV karakter
Mina Wells
Szép tartalmas lap lett! Aktivitási idő is nagyon ott van, de viszont 20 AJ-vel és 4 nagyon nem szép kitíltással nem tudom mit vársz.
Nem támogatom!
 

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
556
2 869
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
Megértelek, tudom mindenki előre ítél a jailjeim és a banjaim miatt, 1 próbálkozást nekem teljesen megért, várok majd még a vezetőség tagjaira.
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
525
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Sajnos nem tudlak támogatni az ucp-d miatt részben. Talán próbáld meg legközelebb.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Egy valamit nem igazán értünk, ami furább még a 20 jailnél is. Leadtad a moderátort, mert nem lesz időd suli miatt, erre jelentkezel ide. Most akkor hol hazudtál? Esetleg valamilyen magyarázat erre? :rolleyes:
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.09.02. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.