Vito Santoro - Bonki | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

superduck

Aktív fórumozó
2020. 10. 03.
257
1 415
17
Szolnok
V4 karakter
darko yanev 🇲🇰
LV karakter
sava kozlov
V2 karakter
asaka hatsu
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Vito Santoro

Panaszolt fél admin neve:
Bonki

Panasz pontos megfogalmazása:
Aranybankozás közben mentünk jöttek a rendvédelmisek, elkezdődött a lövölde, lövöm az NNI-t a srác random megáll mellettem, miközben lövöldözök, kilőttem és ezt dm-nek vették. 240p-t kaptam rá.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Nem értem az egész szituációt, valamit nagyon félre nézhetett bonki.
 

Bonki

λ
2019. 09. 05.
434
790
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
Szervusz! A tekes, aki megállt melletted, Ő is megkapta a szankciót veled együtt:
[2022-10-26 21:27:13] [Output] : [AdminJail]: Bonki bebörtönözte Vito Santoro-t 240 percre.
[2022-10-26 21:27:13] [Output] : [AdminJail]: Indok: Enyhített DM
[2022-10-26 21:27:13] [Output] : [AdminJail]: Bonki bebörtönözte Nicolas La Royali-t 60 percre.
[2022-10-26 21:27:13] [Output] : [AdminJail]: Indok: Enyhített PG

A szankciód alapja, hogy akár jelöletlen rendvédelmis, akár civil van melletted, nem kéne lőni az adott illetőre/illetőkre, amíg nem vagy biztos abban, hogy a Te szemszögedből ellenfélről van szó. A megadott videó alapján erre nem is volt lehetőséged, mivel nem szálltak ki az autóból, illetve a tekesek jelvényt sem hordtak.

Várom a bírálatot.

Kiegészítés:
[2022-10-26 21:13:37] [Output] : Admin[1] Bonki: (( Vito, láttad rajtuk a szolgálati ruházatot? ))
[2022-10-26 21:14:00] [Output] : Vito Santoro: (( Nem, de ha nem látom rajtuk sem állnak meg mellettem és nézik hogy lövöldézek az nnire. ))
 
Utoljára szerkesztve:

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Nem tartom elfogadhatónak azt, hogy ha bárki elmenne a pénzszállító mellett, arra azonnali hatállyal tüzet nyithatsz. Mielőtt meggyőződnél arról, hogy ki és milyen szándékkal van ott melletted nem szükséges egyből tüzet nyitni rá, mert ilyen módon bárkit szabadon lelőhetnél aki a közeledbe kerül csak a saját védelmed érdekében.
Nem tudom elégszer hangsúlyozni mint a rendvédelemi úgy az illegális szervezetek számára, hogy ilyen és ehhez hasonló esetekben gondolják át kétszer is, kire lehet és kire nem lőni.

A panasz jogtalan, Bonki helyesen járt el
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.