Vito Barboni -- Walton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vitos

Barangoló
2020. 05. 15.
75
103
Németország, Baden-Wüttemberg
V4 karakter
Lulo Blasio
LV karakter
Lia Hicks
V2 karakter
Vito L Hicks
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Vito Barboni >

Panaszolt fél admin neve:
< Walton >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Ügyben nem teljes eljárás, hiányosság, részletek elhanyagolása >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Tiszteletem! Panaszkönyvemre, melyett kifejtettem részletessen, nyomós indokokkal, Walton Admin bírálta. Az ügyet röviden lezárta 2 ténnyel, mellyel nem értek egyett. Azért nem értek egyett döntésével, mert nem vette figyelembe:
1.) A gyilkosság helyszinét
2.) Az gyilkosság indokát elfogadta, amit úgy érzem, hogy helytelenül tett
3.) Részletek kihagyása
A gyilkosság helyszine alatt "A közép" benzinkútnak által értelmezem a helyett. Nem vette figyelmbe, hogy hol öltek meg, ezt úgy érzem, hogy azért tette, mert úgy érezte, hogy nyomós indoka volt az Úriembernek megölnie engem, viszont: " • Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás/lövöldözés, (pl.: munkahelyek, főutak, városháza, rendőrség, kórház, oktató telep, szerelőműhelyek, boltok, benzinkútak) ".
2.) Az Úriember akire panaszkönyvet nyitottam, azért ölt meg, mert be akartam vinni "Rendőri utasítások megszegése" miatt.

" • Engedélyezett a forgalmashelyen való ölés, de kizárólag csak nyomós indokkal. (pl.: Veszélyben az életed) "
Az, hogy én az Úriembert be akartam vinni 60 nap(60 perc)-re a börtönbe, azért, mert megszegte utasításaimat, azzal én nem veszélyeztettem az ő életét. Elég megértő voltam, és kedves is, hiszen adhattam volna az Úriembernek pluszban "Rendőrrel szembeni tiszteletlenség" miatt is bírságot, viszont ez nem volt szándékomban.
3.) Részletek kihagyása alatt azt értem, hogy megnézhette volna a "Kill logot". Miért? Azért mert ha megtudtuk volna, hogy ő mikor ölt meg, akkor vissza számolhattunk volna egy kicsit, hogy meglássuk azt, hogy én sokkoltam le az Úriember előbb, vagy ő lőtt engem fejbe előbb. De ezt Walton nem tette meg.
Walton Úr azt sem vette figyelembe, hogy "
• Tilos az indokolatlan fegyverviselés. ". Nem rabolni ment az Úriember, nem túszt ejteni, nem bandával/Maffiával találkozni ment, hanem MG-ből jött oda, amire rájöttünk a panasztétel részlegben a kommentekben.
Walton ezt sem vette figyelembe "
• Tilos a rendőrt provokálni azért, hogy üldözőbe vegyen, tilos verbális „értelmetlen” provokációk. ", ugye most IRL ami történik, aki megölt és az igazoltatott fél ezt hozták fel IC, ami abszurdum, viccet csináltak egy "Lassan" globális problémából" " [2020-06-06 18:47:38] [Output] : Fabrizio La Royali mondja: Black Live matter. ". És azt sem vette figyelembe, hogy az Úriember "IC" beszólogatott egy hivatali személynek, azaz hergelt, és provokált. " [2020-06-06 18:47:47] [Output] : Fabrizio La Royali mondja: Itt rasszistázkodsz. ".
>
 

Walton

Barangoló
2020. 03. 28.
88
183
Heves megye,Gyöngyös
V4 karakter
Isaac Wyse
LV karakter
Paul Michael.
Szia!
Először is,mint csatoltad a szerver szabályzati pontot: • Engedélyezett a forgalmashelyen való ölés, de kizárólag csak nyomós indokkal. (pl.: Veszélyben az életed) ,beakartad vinni,ő IC nemtudja,hogy ez mivel jár+ticket is járt volna neki.
2. • Tilos az indokolatlan fegyverviselés:
A srácnak tudomásom szerint van fegyverviselési engedélye.
3. • Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás/lövöldözés, (pl.: munkahelyek, főutak, városháza, rendőrség, kórház, oktató telep, szerelőműhelyek, boltok, benzinkútak) : Indoka szint úgy megvolt,hisz beakartad vinni.
4. • Tilos a rendőrt provokálni azért, hogy üldözőbe vegyen, tilos verbális „értelmetlen” provokációk: Azért,mert ő leírja a véleményét és azt,hogy "Black Live Matter" Nem találom benne magát a provokációt. Mivel provokált téged?
 

Vitos

Barangoló
2020. 05. 15.
75
103
Németország, Baden-Wüttemberg
V4 karakter
Lulo Blasio
LV karakter
Lia Hicks
V2 karakter
Vito L Hicks
Tiszteletem Uram!

" ,beakartad vinni,ő IC nemtudja,hogy ez mivel jár+ticket is járt volna neki. "
Válaszom: Ha nem lőtt volna fejbe, akkor el lett volna neki magyarázva, hogy most mi fog történni.
"
Mivel provokált téged? "
Válaszom: Gondolom ön is tudja, hogy manapság mi történik. Ha egy rendőrnek ilyet mond, akkor rendőrtől függ, hogy hogyan reagál ugye. Eggyes helyeken elnézik, letérdelnek, tisztelegnek. Más helyen pedig fogja a gumibotot, és 10-15 alkalommal megvágnak vele. Nos, pont ez a baj, hogy IC ő nem tudhatja azt, hogy én erre a mondatra, hogyan fogok reagálni. Sokkoló hellyett, akár gumibottal animba verhettem volna, és ügy intézkedtem volna tovább, viszont nem ezt tettem. Ha ezt tettem volna, akkor én kerültem volna panaszra nem az illető. Ez is a provokációhoz tartozott Uram "
[2020-06-06 18:47:47] [Output] : Fabrizio La Royali mondja: Itt rasszistázkodsz. ".
Az MG-t ön megint csak meg sem említi.
 
  • Vicces
Reactions: #Bálint# és Zsiga

Walton

Barangoló
2020. 03. 28.
88
183
Heves megye,Gyöngyös
V4 karakter
Isaac Wyse
LV karakter
Paul Michael.
Ha IC elkapod és elmagyarázod neki,akkor számára már mindegy,hiszen elvételre kerül a lőszere a fegyverhez.
IC,amiért banda tag,van egy "bandáshoz" való stílusa,ez az RP kereteibe belefér.
MG-ről a PK-ban pedig szó sem volt.
Várom a bíráló FA/SA válaszát.​
 

Vitos

Barangoló
2020. 05. 15.
75
103
Németország, Baden-Wüttemberg
V4 karakter
Lulo Blasio
LV karakter
Lia Hicks
V2 karakter
Vito L Hicks
" Ha IC elkapod és elmagyarázod neki,akkor számára már mindegy,hiszen elvételre kerül a lőszere a fegyverhez. "
Válaszom: IC hogyan "kapjam" el, hogy ha ő meg sem hallgat, és mondja a magáét? Meg sem engedte úgymond, hogy elmondjam neki, hogy miért is viszem be. Ő nem tudta azt, hogy "RUM"-al vinném be.

" IC,amiért banda tag,van egy "bandáshoz" való stílusa,ez az RP kereteibe belefér. "
Válaszom: Szeretném ezt a bátor RP-t látni, ha lehet.
"
MG-ről a PK-ban pedig szó sem volt. "
Válaszom: Szó volt a hozzászólások részben. Ez azért derült ki a hozzászólások részben, mert elvágta önmaga alatt a fát.
Részemről is ennyi lenne, köszönöm Walton válaszaidat.
 
  • Vicces
Reactions: #Bálint#

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
TeamSpeak 3 szerveren megbeszélve.

Zárom a panaszt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.