Vitalij Uspensky -- Croxo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
T

TheCody

v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Vitalij Uspensky >

Panaszolt fél admin neve:
< Croxo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan kitiltás >

Bizonyítékok:
<
[Ban]: Vitaliy Uspensky ki lett tiltva a szerverről Croxo által. (véglegesen)
[Ban]: Indok: MG + Folyamatos lovoldozes/uldozes uldozes generalasa + nem lovod szet csak ugy masok kocsij
>


Megjegyzés:
< Szép napot! Azért irok panaszkönyvet, mivel jogtalannak tartom a bannomat amit Croxo adott nekem.
Elő története ennek az egész dolognak: German kilett szedve croxo által jailből és Croxo elgettelte Orosz hq-ra, de közbe german mondta, hogy menjük el a garázsához, el is mentünk, de közbe megállitottak minket, German kiszállt és lőtt rá, mivel fegyvertviselt.
MG: Croxo szerint az volt az MG, hogy German átadott nekem egy Hotdogot (([2020-12-14 21:12:35] [Output] : Főadmin Croxo: (( ahogy látom volt MG )) Mivel előtte nem irtam neki, hogy 'Kérhetnék egy kis kaját?' Szerintem ez nem számit akkora nagy MG-nek.
Folyamatos lovoldozes: Ezt végképp nem értem. Én szerintem nem lövöldöztem folyamatosan, 1 DM jailem van amit elismerek hogy az én hibám volt,
uldozes uldozes generalasa: Volt rp róla, hogy rabolni megyünk, csak utánunk fordultak a rendőrök. Én szerintem soha nem generáltam az üldözést, vannak olyan haverjaim akkik soha nem mondták, hogy üldözéseket generálok.
nem lovod szet csak ugy masok kocsij: A bant megelőzően lőttem rá egy civilre, mert alattunk mentek a tekesek meg az NNi-sek, mert előtte megláttot minket egy rendőr, hogy futunk nagykaliberrel. ((Előtte vizbe esett a p1)) és láttam, hogy jön egy kocsi gondoltam, hogy rálövök azonnal elmegy, ezek után miután megláttam rendesen nem is akartam tovább túrni.

Igy a logokat átolvasva Nekem kapnom kellet volna egy Hanyag ElőRP-t jailt.
Amióta játszok a szerveren összesen 14 AJ-m van. Amik a következők:
2020-02-09 13:10:00FK Jump300 percBenji
2020-03-07 15:10:58Nem közlekedsz ugrálva.30 percSmexy
2020-03-07 15:14:08Megbeszélve.1 percSmexy
2020-03-12 18:56:47FK jump [SCCS]co300 percCorey
2020-03-12 18:58:22FK jump [SCCS][rejail]300 percCorey
2020-03-17 23:01:29OOC minősítés[keresd fel Ricsit]180 percBenji
2020-04-10 12:05:07FK Jump300 percBenji
2020-05-21 19:17:29NonRP180 percSmexy
2020-06-23 18:43:37Teszt15 percMettyu
2020-06-23 18:57:18Teszt15 percMettyu
2020-07-06 23:54:59Nem közelekedsz ugrálva30 percFighter
2020-07-06 23:55:51Előző téves1 percFighter
2020-10-08 21:21:01NonRP-s vezetés60 percEgy RP íÂr
2020-11-25 17:55:18DM300 percAtticus




Ebből a 14 AJ-ból 2 teszt volt, Az utáni 2 jail az is téves. Van egy FK JUMP Corey-től amit elirt. FK jump még egy. Meg volt egy Nem közlekedsz ugrálva. AMit Smexyvel Megbeszéltem.

DM jail-t azért kaptam mert, egy srác után úsztam kb 20-25 percig, ezek után kihoztuk nagy nehezen a partra ((közbe floodolta az IC chatet)) ezek után Russo mondta, hogy elkérné a bilincset amit a srácra rakott. Ezek után én rpvel levettem és ráraktam a srácra a sajátomat, de mikor beirtam, hogy cuff a srác egyből elfutott és úszni kezdett és lelőttem.

#Edit: Szerintem akik ismernek engem meg játszanak velem, nem az a tipus vagyok aki lövöldözik meg MG-t csinál.

>


Zárom/Helyezem. @Pexy
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

"German kilett szedve croxo által jailből és Croxo elgettelte Orosz hq-ra, de közbe german mondta, hogy menjük el a garázsához, el is mentünk, de közbe megállitottak minket, German kiszállt és lőtt rá, mivel fegyvertviselt.
"

-Simán letudtátok volna rakni a fegyvert a csomagtartóba mivel volt ott kocsi és aztán eltudtatok volna menni a garázsba,de nem hanem ehelyett fegyverrel elindultatok,hogy legyen megint üldözés/lövöldözés.

MG: Croxo szerint az volt az MG, hogy German átadott nekem egy Hotdogot (([2020-12-14 21:12:35] [Output] : Főadmin Croxo: (( ahogy látom volt MG )) Mivel előtte nem irtam neki, hogy 'Kérhetnék egy kis kaját?' Szerintem ez nem számit akkora nagy MG-nek.

-Attól még MG főleg,hogy még hülyének is néztetek engem.Kicsit furcsának találom,hogy azokat a logokat nem küldted be.

Folyamatos lovoldozes: Ezt végképp nem értem. Én szerintem nem lövöldöztem folyamatosan, 1 DM jailem van amit elismerek hogy az én hibám volt, uldozes uldozes generalasa: Volt rp róla, hogy rabolni megyünk, csak utánunk fordultak a rendőrök. Én szerintem soha nem generáltam az üldözést, vannak olyan haverjaim akkik soha nem mondták, hogy üldözéseket generálok.

-Szerintem ezt nem kell részleteznem mivel ez nem az első.Többször is szándékosan a körözött kocsival elmentetek a traffipaxnál/rendőrök előtt + direkt bevártátok a rendőröket és direkt előttük elkezdtetek beszélni az emberrablásról,hogy üldözőbe vegyenek titeket.

nem lovod szet csak ugy masok kocsij: A bant megelőzően lőttem rá egy civilre, mert alattunk mentek a tekesek meg az NNi-sek, mert előtte megláttot minket egy rendőr, hogy futunk nagykaliberrel. ((Előtte vizbe esett a p1)) és láttam, hogy jön egy kocsi gondoltam, hogy rálövök azonnal elmegy, ezek után miután megláttam rendesen nem is akartam tovább túrni.

-A hegyen fent voltatok már rég és leráztátok a rendvédelmet és jöttek mentek ott a kocsik és te csak úgy elkezdtél lőni a civil kocsira.Eleve meg se álltak azok a civilek akiket lőttél. Nem tudom,hogy te hogy veszed a bátorságot,hogy más játékosok játékélményét elrontsd.Nem kell csodálkozni,ha ezek után bant kapsz. Szerintem te se örülnél,ha csak úgy elkezdenének lőni téged.Volt adminisztrátorként tudni kéne szerintem ezeket. + Inkább ugratásnak nevezném nem esésnek. ((Előtte vizbe esett a p1))

#Edit: Szerintem akik ismernek engem meg játszanak velem, nem az a tipus vagyok aki lövöldözik meg MG-t csinál.

Annak ellenére még is megtetted.Múltkor is kaptál tőlem egy figyelmeztetést.


Véleményem szerint olyan játékosnak nincs helye a szerveren aki azon van,hogy más játékélményét elrontsa + üldözteti magát + lövöldözéseket generál!

Több hozzáfűznivalóm nincs az üggyel kapcsolatban és várom a bírálatot.
 
T

TheCody

Szia!
- Válaszolnék az első pontodra amit felhoztál, fokozott ellenőrzés van egész SeeCity-ben, igy csomagtartót is átnéznek.
-Második pontra válaszolnék, én nem néztelek hülyének, miért hozod azt fel ,hogy én néztelek? De közben Germant bannoltad ki Admin hülyének nézése miatt.
-Visszatérve az MG-re, akkora szintű MG volt,hogy bant érdemeljek?
-A harmadik pontra, folyamatos lövöldözés/üldözés nemhinném,hogy folyamatosan generáltam volna ezt, illetve sohasem szándékosan menekültünk/lövöldöztünk.
-A nem lövöd szét mások kocsiját, ezt a részét elfogadom itt bevallom, hibáztam, ugratásnak neveznéd nem pedig esésnek? Remek, hogy igy gondolod, de inkább esésnek nevezném. (Gondolom neked is volt olyan, hogy löttél civilre)
-Arról, a figyelmeztetésről kaphatnék-e esetleg bizonyiték? Mert én nem emlékszek ilyen történésre.
#Edit:
Amikor rálőttem a civilkocsira, 1-et maximum 2-őt lőttem, és el is engedtem, üldöztetésről megint csak nemtudok, lövöldözés generálást sem értem..

#Edit2: A biráló SA-nak privátba fogok küldeni egy képet, egy korábbi esetről.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: Oakley

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Nem az MG-re kaptad a bant.
Több hozzáfűznivalóm nincs az üggyel kapcsolatban és várom a bírálatot.
Mindent leírtam.
 
T

TheCody

Szerintem, amióta itt tevénykedek a szerveren azaz 2020.01.04 óta, azóta nem volt rám olyan panasz, hogy folyamatosan lövöldözök/üldöztetem magam. Ha ez meg is történt, akkor legalább volt a rendvédelemnek valami akció és szerették véleményem szerint ezeket. Amikor Oroszba voltam, akkor is irtak a rendvédelemi tagok, hogy mikor lesznek ATM-eket, emberrablások.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szia!
Croxotól minden kérdésedre választ kaptál.
Én magam is úgy gondolom hogy valóban nincs sok jailed, viszont az utóbbi időben túl sok gyűlt össze a rovásodra, ezért szüneteltetni kell ezt egy kis időre...
Panasz jogtalan, helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.