Vissza a v3as betűtípust az emberek feletti megjelenő textre és neveire!

DriftV4

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
942
468
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Styles
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
az lenne az ötletem btw, hogy lehessen állítani beállításokban, hogy a régi vagy az új betűtípus szeretnéd látni
Sziasztok!

Engem egyáltalán nem zavar a betűméret, de ha valaki szeretné állítani az nem lenne rossz ötlet. A betűtipus állításának lehetőségét támogatom, de a régi visszaállítását nem.
 
  • Vicces
Reactions: Frits55

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
513
5 618
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
Esküszöm még nem olvastam végig a címet, azt hittem újra egy V3 célkeresztről szóló topic. (Na nem mintha azzal nem értenének egyet), de ja.
Amúgy én is valami köztes megoldást mondanék, kerüljön be választható opcióként home panelbe az a betűtípus is, ha már van alapból 2 opció. Aztán használják az emberek azt amelyiket akarják.
 

Skywker

Újonc
2024. 01. 03.
17
21
Kárpátalja
V4 karakter
Zhihao Aihan🇨🇳
Tényleg jobb volt viszont az új játékosoknak lehet a mostani tetszik jobban. Vagy a régieknek a mostani, tehát szerintem ezt is lehetne úgy mint a betűtípust, hogy állítható legyen a beállításokban és akkor mindenki azt használja amelyik jobban tetszik neki.
 
  • Tetszik
Reactions: vinzmax

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
420
1 930
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Helló. Szerintem ez már tényleg olyan dolog, ami teljesen mindegy hogy néz ki. Az a lényeg, hogy el tudod olvasni, nem? Viszont ha valaki erre igényt tart, akkor szerintem is okés a választási lehetőség.

Egyébként mit jelent az, hogy "steezebbek"? Ez valami új magyar szó? Komolyan kérdem
 

xiaomi munkas

Pötyögtető
Támogató
2020. 09. 23.
450
845
Budapest
V4 karakter
Elijah Paz
Helló. Szerintem ez már tényleg olyan dolog, ami teljesen mindegy hogy néz ki. Az a lényeg, hogy el tudod olvasni, nem? Viszont ha valaki erre igényt tart, akkor szerintem is okés a választási lehetőség.

Egyébként mit jelent az, hogy "steezebbek"? Ez valami új magyar szó? Komolyan kérdem
k-p-2024-09-28-183700757.png
 
  • Tetszik
Reactions: Bugeye

DriftV4

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
942
468
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Styles
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

Leírtam már fentebb a véleményem, szerintem ezt jó lenne ha lenne állítani, persze ha van rá igény.

Az én ötletem is erre az ötletre alapul. Vagyis csak a betűméret növelésére vonatkozó beállítás.

 

Kismettyu

Az év Globális Moderátora | 2023
See Game Helpdesk
v2
2022. 07. 17.
171
167
Szeged
V4 karakter
Nakao Kaito
V2 karakter
Matthew Butterworth
Cső, személy szerint nekem nem tetszett a v3-as, nekem jobban bejön ez a v4-es betűtípus és a fekete háttér az emberek feje felett. (btw át lehet állítani a betűtípust)
 

Peacet2y

Barangoló
Támogató
2021. 08. 13.
86
29
20
Bristol-United Kingdom
V4 karakter
Manson Guemo
LV karakter
Manson Skhodran
V2 karakter
Jessica Brunelfield
Sziasztok!

Leírtam már fentebb a véleményem, szerintem ezt jó lenne ha lenne állítani, persze ha van rá igény.

Az én ötletem is erre az ötletre alapul. Vagyis csak a betűméret növelésére vonatkozó beállítás.

Ezt énis tudom támogatni, van amikor énse láttom már rendesen a betűket.
 
  • Tetszik
Reactions: DriftV4

Aura

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
114
207
V4 karakter
Mia Goldberg
Mehetne vissza a régi V3as F10-es rendszám is a kocsik fölé, mert most konkrétan a másik jármű seggébe kell lenni, hogy egyáltalán ki tudd olvasni mi van oda írva. Nagyon fancy az uj rendszám style, csak épp arra nem lehet használni amire kitalálták.