Vins Black-Rolf Hilton [SC005]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Suhajda

Pötyögtető
2019. 01. 10.
532
242
LV karakter
Vins Black
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Vins Black ~

Születési hely, idő:
~ 1989.08.20. ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson Lakótelep ~

Telefonszám:
~ 38761112216 ~



Alperes adatai

Név:
~ Rolf Hilton ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ LVMPD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Nem tudom ~

Születési hely, idő:
~ Nem közölte velem ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem közölte velem ~

Telefonszám:
~ Nem közölte velem ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 226-os autópálya a Rainbow autópálya híd közelébe ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ A kollegája aki oda lépett és a múltam felhozta. ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 25.000, és 4 év Sitten töltött idő. ~

A történtek részletes leírása:
~ Szóval kezdem a múltamtól régebben ember rabló voltam de már jó útra tértem és egy volt rablásomnál egy mostani rendőrt raboltam el aki most odajött az esetemhez,Na és a srácnál is volt kés nálam is és egyből a rendőr odaszólt a kollegájához valami olyasmit hogy azt vidd be mert téged már ismerlek és biztos te voltál.Oké Na a Mostani eleje az volt elütött egy srác azt mondta én vagyok a hibás elkezdett üldözni,és nem egyszer már elcsapott hivtam a rendőrt és láttam hogy jönnek, az egyik elcsapásnál nem tudtam visszaszállni a motoromra és erre elkezdett a srác szurni de nem engem kapott el hanem az ismerősét a kés szúrás de én nállam is volt kés de nem vettem elő erre jött a rendőr ur aki nem ismert engem és földre kényszeritett mondom én hivtam önöket mert kergettek. De mondja hogy Földre Földra Mondom oké és megbilincselt erre jött a rendőr és mondja hogy már magát ismerem biztos ön volt magával volt már dolgom.Erre a srácok kitalálták én szurtam erre bevittek és mondom a srác szurt volna és erre nem engem sebzett meg hanem a tártsát de meg se hallgattak és besitteltek Ártatlanul ezért kérem a felmentésemet és a károm visszafizetését kamatostúl mert egy rendőr pickkel rám kise bizsgálják az ügyet erre a két ur mondja én voltam De testvérek és a testvérek összetartottak ellenem. Persze én ártatlan vagyok.Sot meg szerintem az úr a jogaimat sem közölte velem eléggé felháborítónak tartom hogy ki se nyomozza mi lehetett valójában és a jogaimat sem közölte szerintem ráadásul és meg a börtönbe se volt képes meg hallgatni hogy ártatlan vagyok mert a régi múltam előjön mert mindenki terhet szerintem jó utra. Köszönöm az elolvasását remelem jó döntést fognak hozni és megfelelő kártérítést kapok.Szemelyes véleményem szerint annyit kellet volna megtennie a rendőrnek hogy megnézi kettőnk közül melyikünk kése Véres és itt ki is derült volna. ~

Bizonyítékok:
~ Egy csekk amelyet attól kaptam. https://imgur.com/a/RYAqdvs ~



~ Kelt: 2019.08.30 ~
Vins Black
 
Utoljára szerkesztve:
O

Owl

SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Én, Chief Justice Charles Morris beidézem meghallgatásra az alperest Officer Rolf Hilton-t.

Untitled-3.png
 

Suhajda

Pötyögtető
2019. 01. 10.
532
242
LV karakter
Vins Black
Elintéztük a az úrral az anyagiakat,Szóval peren kivüli egyeszség történt,a vádat ejteném.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.