Vin Eric Matthew -> Botond

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vin Taylor

Újonc
2019. 02. 07.
14
14
LV karakter
Vin Taylor
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Vin Eric Matthew >

Panaszolt fél admin neve:
< Botond >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Leírtam egy ennyit, hogy "Vicc vagy" egy srácnak, mert történt egy olyan esett, hogy egy 4 sávos úton véletlen szembe sávba mentem, de annak is a jobb oldalán az én szemszögemből, ergó senkinek nem ártottam azzal, hogy ott mentem a srác be akart vinni, mert szembesávba mentem. Miközbe vitt volna be, egy másik srác szintén szembesávba jött, és telibe is vágott minket, de azzal a srác nem is foglalkozott, csak ment egyenesen előre. Erre írtam ooc, hogy "Vicc vagy", és kaptam a 200 percet, ami szerintem kicsit sem reális, mert semmi olyat nem írtam, amivel a srácot oly módon szidtam volna/minősítettem volna, hogy az neki is fájjon. Botond rám vágta a 200-at, felmentem ts-re, hogy elmondjam azért még is mi történt, de konkrétan nagyon nem érdekli, "Írd le ts-en"(Ő) "Nincs kedvem írogatni, nem muszáj neked is beszélned, elég ha csak meghallgatsz"(Én) >

Bizonyítékok:
<
[2020-06-21 22:18:13] [Output] : Vin Eric Matthew: (( Vicc vagy. ))
[AdminJail]: Botond bebörtönözte Vin Eric Matthew-t 200 percre.
[AdminJail]: Indok: OOC minősítés

<22:26:17> "Vin Eric Matthew": Remélem be is húzol.
<22:26:56> "Botond PC": Miért húzzalak be ?
<22:27:01> "Botond PC": Írd le ide mit akarsz
<22:27:03> "Vin Eric Matthew": Hogy elmondjam, amit szeretnék.
<22:27:13> "Vin Eric Matthew": Nincs kedvem írogatni, nem muszáj neked is beszélned.
<22:27:38> "Vin Eric Matthew": Elég csak ha meghallgatod amit mondok.
<22:27:50> "Botond PC": Írd le nyugodtan,időm mint a tenger.
<22:28:10> "Vin Eric Matthew": Én viszont beszélni szeretnék, nem veszekedni jöttem, csak elmondani amit szeretnék.
<22:28:37> "Botond PC": Itt is megteheted,nem vagyok köteles behúzni,írd le mit akarsz.
<22:28:54> "Vin Eric Matthew": Nem értem miből tartana behúznod.
<22:29:41> "Botond PC": Azt jelzi nincs is mikrofonod,akkor,hogy akarsz beszélni ?
<22:29:53> "Vin Eric Matthew": Van.
<22:30:11> "Botond PC": Remek,írd akkor,hogy mit akarsz.
>


Megjegyzés:
< Ha nem is jogtalan a jail, akkor sem kellett volna egyből 200 perccel megindítani. Semmi olyat nem tettem amivel másnak ártottam volna. Egy DM-ért kiosztják a 90 perceket, de én azért mert írtam egy olyat, hogy "Vicc vagy" kapok 200-at, szerintem kicsit sem reális a dolog. Illetve tekintettel lehetet volna arra is, hogy kemény 5-ös szintem van, ami pár perce lett meg, de nem instant rám vágja azt a 200-at. :) >
 

BotondV2

Újonc
2019. 12. 19.
66
21
V4 karakter
Anthony Bryan
V2 karakter
Marcus D'Knox
Szia/sziasztok!
Nos..Az IC ügy amiért téged be visz a NAV-os,plusz az is teljesen IC ügy,hogy az egyik felet beviszi és a másikat nem,én ezzel nem tudok mit kezdeni.Az,hogy a DM-ért 90 percet ad egy admin részemről elképzelhetetlen,nekünk van egy leírásunk ami alapján osztjuk a jailt de ez mindegy,oda van leírva a 200 perc és ezért adtam ennyit.Az,hogy te mikor lettél 5-s szintű én nem tudom,direkt meg kérdeztem mert nem voltam benne biztos,hogy 5-s szintű kezdő-e még,és kaptam a megerősítést,hogy nem kezdő.TS-en nem vagyok köteles ügyet intézni,és nem is volt ügy mert igazából már megkaptad a szankciót szóval ezt sem értem,én megadtam neked a lehetőséget,hogy leírd mi a gondod te ezt nem tetted meg.Részemről ennyi,várom a bírálást.
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Sziasztok!
A panaszt én fogom bírálni az átolvasását követően.
 
  • Tetszik
Reactions: Pami

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Nos átolvastam a panaszt.

Azzal a nézeteddel hogy bevisz téged IC dolog miatt és te ooc leírod hogy "vicc vagy" nem értek egyet.

A jailedet teljes mértékben jogosan kaptad, inkább ami a dologban problémás volt az a TS (szöveges) beszélgetés. Itt igazából megértem Botond nézetét is, hisz valljuk be hogy már akkor este volt és nem feltétlenül van kedve neki TS-en beszélni vagy ügyet intézni. De ilyenkor inkább írd le Botond hogy miért nem szeretnél TS-en beszélni, ne csak annyit írj le hogy "írd le a lényeget".
Viszont @BotondV2 lenne egy-két megbeszélnivalónk TS-en, kérlek keress fel majd.

Összegezve ennyit a panaszról.
Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.