Videócsoport Sellers Engi Henderson jelentései 10.21 - 10.27.

Engii

Aktív fórumozó
2023. 04. 03.
265
16
Debrecen
V4 karakter
Sellers Engi Henderson
LV karakter
Raymond Bult
V2 karakter
Thomas Febel

k-p-2024-07-11-191253859.png
vcs-logo.png


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Videócsoport - jelentés






Név:

Sellers Engi Henderson

Rendfokozat:

Törzsőrmester

Videócsoport beosztás:

Gyakornok






Káresemény típusa:

Tűzeset []
Műszaki mentés [x]
Egyéb []


Káreseményről készült dokumentáció (Kép/Videó):


Káresemény sajtó leírása (4-5 mondat):

2024.10.23. 00:02 perckor érkezett a hívás a San Fierroi Hivatásos Tűzoltóparancsnokságra, miszerint egy gépjármű a vízbe csúszott a Blueberry mellett található parton. A Műveletirányítási Ügyelet San Fierro / 1-es és San Fierroi helikoptert küldte a káreseti helyszínre, Az egységek a kiérkezést követően szembesültek a tudattal hogy itt bizony merülni kellesz mivel a jármű egészen a tengerfenékig süllyedt. Első lépésként kollégám kiékelte a szert, ezáltal meggátolva azt hogy a kiemelés ideje alatt véletlen a kerekei kicsússzanak. Ékelést követően én vettem fel a légzőszettet magamra és merültem le a sodronykötéllel, melyet a járműre rögzítettem. Az erős csörlőnek köszönhetően erőlködések nélkül kitudtuk emelni a gépjárművet a partra. A mentésben személyi sérülés nem történt. A mentést követően az egységek visszavonultak a San Fierroi laktanyára. A mentés körülbelül 15 percet vett igénybe.



 
  • Tetszik
Reactions: McCurry

Engii

Aktív fórumozó
2023. 04. 03.
265
16
Debrecen
V4 karakter
Sellers Engi Henderson
LV karakter
Raymond Bult
V2 karakter
Thomas Febel

k-p-2024-07-11-191253859.png
vcs-logo.png


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Videócsoport - jelentés






Név:

Sellers Engi Henderson

Rendfokozat:

Törzsőrmester

Videócsoport beosztás:

Gyakornok






Káresemény típusa:

Tűzeset []
Műszaki mentés [x]
Egyéb []


Káreseményről készült dokumentáció (Kép/Videó):


Káresemény sajtó leírása (4-5 mondat):

2024.10.26. 23:10 perckor érkezett a riasztás a San Fierroi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság Műveletirányítási Ügyeletére, miszerint a Blueberry és Palominio Creek-et összekötő útszakaszon felborult a Palominio felé vezető szakaszon egy gépjármű. A Műveletirányítási Ügyelet San Fierro/1-es és a Videócsoport egységeit riasztotta a helyszínre. Kiérkezést követően a kollégáák egy terelést csináltak a sávról a további balesetek elkerülése végett. A terelést követően szivárgás észlelése megtörtént, mely nem volt majd a gépjárműre rögzítettük a sodronykötelet. A szerkocsin található csörlő segítségével könnyedén talpára állítottuk a járművet. A mentésben és a balesetben személyi sérülés nem történt. A mentést követően az egységek visszatértek a Tűzoltóparancsnokságra.



 

McCurry

Pötyögtető
2020. 02. 19.
504
333
Környe
V4 karakter
Evan Grant 🇺🇸
k-p-2024-07-11-191253859.png
vcs-logo.png


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Videócsoport


Tisztelt Sellers Engi Henderson tű. Törzsőrmester!

A heti jelentései rendben vannak, elfogadtam azokat.



Megjegyzés:
Jövőhéten kérlek próbáld meg teljesíteni a heti minimum 5 jelentést.



San Fierro,
2024.10.27.


Evan Grant tű. Törzszászlós
Videócsoport - Csoportvezető