Victorio Santonelli jelentkezése az SCCS be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

supbro

Újonc
2019. 08. 25.
7
6
V2 karakter
Victorio Santonelli
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Victorio Santonelli ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel? ~ V1 óta játszom a szerveren azóta kétszer gép váltás miatt változott a serialom ezért elvesztek az előző karaktereim pontosan nem lehet tudni mikor kezdtem de nagyon régi játékos vagyok ~

Hanyas szintű vagy?
~ 7-es szintű ~

Milyen idős vagy?
~ 17éves ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ V2-n csak mentős voltam eddig még nem távoztam a szervezetből még a tagja vagyok ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Egy másik SeeMTA szerveren 2019.03.17 kor távoztam ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Van egy haverom aki mindig mesél hogy milyen volt a napja ez az egyik ok. A másik pedig, hogy mióta játszom a SeeMTA-n azóta szeretnék szerelő lenni mert ez tipikusan nekem való munka mivel én mindig fel jövök és csak céltalanul kószálok a városban de itt szinte egész nap állnék a kapu előtt és várnám a vendégeket egy szóval tudnék mit kezdeni magammal ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen mindkettővel rendelkezem. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 10óra vagy több is mivel mióta újra játszom a szerveren ki sem tudok lépni :D ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/BmO9be2 (törekedem rá, hogy ne is legyen) (sajnos csak telórol tudtam fotózni mivel laptopról vagyok nincs rajta screenshot gomb ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/kDumK1H Az 1. jail jogos volt. A 2. nél annyi történt hogy a földes úton jöttem kamionnal vissza pedig nem dobált se semmi. A 3. jailnél le volt rp zve hogy az utolsó lélegzeteimmel próbálok beszélni ezért irtam ic hogy segitsenek. A 4. jailnél már rossz társaságban voltam mivel összeismerkedtem egy gyerekkel és rp zgettünk majd belekevertek a rosszba sajnos de mióta Frakcióban vagyok nem kaptam jailt és egyetlen adminügyem sem volt ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.) ~ Viktornak hívnak, 17éves Pest megyei lakos vagyok Szabadidőmben BMX ezek a szabadidőm másik felét a Seemta-n töltöm régebben fociztam de már abbahagytam mivel túl sok időm vészett kárba miatta helyette inkább motorozok, BMX ezek, és kondizok. Sajnos az életem 11éves koromtól 13éves koromig elég erős volt mivel elvesztettem a báttyámat motor balesetben és abban a 2 évben nagyon durván megviselt de ahogy kezdtem felnőni muszáj voltam túl tenni magam rajta olyan értelemben hogy próbáljak ne gondolni rá. Szeretem a hús levest és a pörköltet. Több tíz ezer játszott percem van a többi SeeMTA szerveren mint fentebb említettem V1 óta RP zem tehát képes vagyok nagyon részletes rp-t írni de mivel most mentős vagyok itt elvárt dolog hogy részletes rp-t tudj írni egy-egy esetnél kb 10percet rp-zek. ~
 

VRol

Zöldfülű
2019. 06. 03.
202
33
V2 karakter
Dario Angel
Szia. A lapod nem sikerült rosszul, viszont a 3.jailednél jelen voltam. Amit ott láttam bebiztosított abban, hogy ne támogassam a lapodat. (egy tipp, adminügy közben ne azt írogasd, hogy milyen büdös van a szobádban , és az se a legjobb taktika ha IC ordibálod, hogy mekkora bajnok vagy, továbbra is adminügy közben)
A másik dolog, hogy frakcióban vagy... Miért szeretnél így egy másik frakcióhoz tartozni? Először javaslom lépj ki az előző frakciódból, várd meg a kötelező 1 hetet és úgy jelentkezz egy másikba.
 

supbro

Újonc
2019. 08. 25.
7
6
V2 karakter
Victorio Santonelli
Szia. A lapod nem sikerült rosszul, viszont a 3.jailednél jelen voltam. Amit ott láttam bebiztosított abban, hogy ne támogassam a lapodat. (egy tipp, adminügy közben ne azt írogasd, hogy milyen büdös van a szobádban , és az se a legjobb taktika ha IC ordibálod, hogy mekkora bajnok vagy, továbbra is adminügy közben)
A másik dolog, hogy frakcióban vagy... Miért szeretnél így egy másik frakcióhoz tartozni? Először javaslom lépj ki az előző frakciódból, várd meg a kötelező 1 hetet és úgy jelentkezz egy másikba.
Először is annál a jailnél már teljesen mindegy volt az elején próbáltam rp-t kezdeményezni a sráccal miután megölt rp-zve volt hogy az utolsó leheleteimmel segitséget kérek utána admint hivtak rám a kedvem sem volt olyan ugy hajnal 2 körül.
Másodszor nem vagyok köteles megvárni az 1hetet mert kapok 300perc FK Jump jailt amennyiben felvesznek.
 
  • Tetszik
Reactions: Rog

T1beee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
108
89
V4 karakter
David Thomson
LV karakter
Jasmine Clark
V2 karakter
Lili_La_Royali
Jelenleg csak azért nem tudom támogatni mivel pár napja kaptál egy elég nagy AJ-t szóval én még várnák a helyedben picit ezzel a jelentkezéssel. Tartózkodom!
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.