Victorio Espinosa jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 09. 11.
4
9
V4 karakter
Victorio Espinosa


Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány

Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez





1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.





Hány éves vagy?

- 19. életévemet töltöm decemberig.

Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?

- 2016 óta, kisebb - nagyobb kihagyásokkal.

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)

- , a képen látható hogy 1x voltam adminjailben, bár én ezt jogtalannak gondolom.

Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)

-

Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)

- 13500 játszott percem van.

Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?

- Ha jól emlékszem ez az első jelentkezési lapom, azon kívül hogy egyszer beszerettek volna ajánlani.

Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)

- 156035,





2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.





Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)

- Előzőleg Hong Kong Triad tagja voltam, ahova a barátaimmal jelentkeztünk, pár hónap bent lét után viszont közös megegyezés után távoztunk a frakcióból, mert számunkra az illegális lét a szerveren nem nyújtott annyi élményt hogy tovább folytassuk.

Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).

- A szerveren elért eredményeimhez nem tudok sok dolgot hozzáfűzni, hiszen nem jelentkeztem Adminisztrátornak, vagy bármiféle moderátornak.

Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!

- Legfőképp azért szeretnék a frakció tagja lenni hiszen érdekel a rendvédelmi élet, és a nyomozás is. Érdekesnek tartom, és nagyon jó RP lehetőségnek a frakciót. Ezen felül több ismerősöm is a frakció tagja, akik megerősítették azt hogy jól érzik maguk a frakcióban. Az utolsó indokom pedig az lenne hogy kiszeretném magam próbálni rendvédelmi szerepben, hiszen a szerveren(máshol már igen) erre nem volt még lehetőségem.

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?

- Átlagban napi 2-3 órát fent tudnék lenni, ebből mindet az NNI-re fordítva.

Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)

- Nem játszom már a többi szerveren egy ideje.

Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).

-





3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.





Neve?

- Victorio Espinosa

Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?

- Los Santos, Edgar utca 3. - Telefonszám, - VictorioEspinosa@seemail.com

Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?

- Nem voltam még rendvédelmi szerv tagja.

Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?

- Legfőképp azért szeretnék a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni hogy szerepet tudják vállalni én is a bűnözés felkutatásában, elhárításában. A téma gyerek korom óta érdekel, és a mai napig aktívan követem a bűnügyi híreket..

Milyen feladatokat végez egy nyomozó?

- Egy nyomozó felkutatja a bűnügyeket, bűnügyi személyeket, bűnügyi szervezeteket.

Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!

- Én azt gondolom magamról hogy legfőképp a céltudatosságom, az hogy elszánt vagyok, a legnagyobb büszkeségem. Viszont ezt olykor lehet negatív dolognak is venni, mert rettentően nagy az igazságérzetem, és ha tudom hogy igazam van, bár ebben valaki megpróbál megingatni azt nem jól viselem. A másik büszkeségem pedig hogy lojális vagyok minden téren. Bennem mindenki azt gondolom megbízhat, és szerintem ez egy rendvédelmi szervben szolgálónak nagyon jó tulajdonság. Negatívnak mondanám még azt hogyha kell nagyon nyers vagyok.

Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?

- Az első teendők azok hogy feltérképezzük a helyszínt, helyzetet, értesítsük a társszerveket. A legfontosabb cél hogy az elrabolt személy életét védjük, tehát az akció során ő ne sérüljön meg. Miután feltérképeztük mindent, és a társszervekkel közösen megbeszéltük a tervet, elkezdhetjük a rajtaütést.





4. paragrafus: Hitelesítés

A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.





- Victorio Espinosa.
 

Zozi.

Pötyögtető
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
407
523
26
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Flavio Nieves r. vezérőrnagy!
((Személyes megjegyzés: Rendvédelmi tapasztalat hiánya.))
 
  • Szomorú
Reactions: Boboss
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.