-Victoria R Mauricio-Mitsubishi Lancer Evo x-

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Banán

Újonc
Támogató
2020. 01. 05.
64
95
26
Debrecen
LV karakter
Victoria R Mauricio
V2 karakter
Victor R Mauricio

👻🎃SeeMTA Halloweeni Paintjob Szépségverseny🎃👻


👻🎃 In Game név: Victoria R Mauricio🎃👻

🎃Szerver: SeeMTA V4 Las Venturas🎃


🎃Jármű: Mitsubishi Lancer Evo x🎃

🎃Jármű ID: 35236🎃

🎃Account ID:967🎃

🎃Paintjob készítési ideje: 20-25 óra megtervezés, képek keresése és azok photoshopolása körülbelül 5 óra maga a játékban, összerakás 20 óra volt körülbelül.


Rövidebb leírás: Próbáltam a kocsit úgy megtervezni hogy aki rá néz mondjon neki valamit, vagy sugalljon a kocsi minden része apró részlettel készült el hogy minél egyedibb legyen.

🎃Kocsi témája: Az egész kocsi temetőről szol ami egy kísértet ház mellet van, és a hold ahogy elő jön a ködből és az élőhalottak szellemek kelnek új életre, és még elrejttetem benne 2 személyes kedvenc film szereplőm (Michael Myers, AZ.) [Michael Myers] az azért kedvencem mert ikonikus és csak halloweenhez kapcsolódik amikor is gyilkolt. [AZ] ö meg azért került fel mert a kisértet ház véget és a halloweenhez közel állt nekem ez a 2 szereplő.


🎃Képek:🎃
🎃Régen: 🎃
🎃Bevezetés:🎃
🎃Végeredmény :🎃
🎃video: sajnos ilyen rövidet tudtam csinálni mert nem tudtam hova feltölteni nagy méret miatt :( 🎃
 
Utoljára szerkesztve:

Martin639

Barangoló
2019. 11. 22.
107
50
Sopron
LV karakter
Jake Nikolas
Nagyon szép lett Banán!
Sose csalódtam a munkádba, de ez aztán teljesen elnyerte a tetszésem, látszik foglalkozva volt vele! sok sikert innen is küldöm az erőt! 🎃happy Halloween! 🎃
 
  • Imádom
Reactions: Banán

Nixi

Újonc
2020. 11. 18.
41
29
29
Vasvár
V4 karakter
★★★★★★
LV karakter
Ellie M Brassco
V2 karakter
Ellie Lorenz
Szépen kialakítottad a 🧟‍♂️Halloween🎃 hangulatát a kocsin kivitelezve, részletes matricáid nálam is legendásak az a sok időt amit bele ölsz megéri,és külön kiemelném hogy nem ugyan az van mind a két oldalán a kocsin és hogy egy kis történet is fűződik hozzá, Köszönöm neked az én matricáim is és sok sikert a továbbiakban!! Respect. :cool:
 

Banán

Újonc
Támogató
2020. 01. 05.
64
95
26
Debrecen
LV karakter
Victoria R Mauricio
V2 karakter
Victor R Mauricio
köszönöm szépen mind 2-nek a sok szép szavakat remélem sok embernek igy elnyeri a tetszést és a sok idő amit foglalkoztam vele értelmet nyer :) mert nekem az sok öröm ha sok embernek tetszik :)
 
  • Fire
  • Menő
Reactions: Martin639 és Nixi

Banán

Újonc
Támogató
2020. 01. 05.
64
95
26
Debrecen
LV karakter
Victoria R Mauricio
V2 karakter
Victor R Mauricio
Nagyon szépen köszönöm a sok pozitív kommentet. Nagyon jól esik hogy, megnéztétek, véleményezitek és azt is hogy nem tetszik. Sokan vagyunk a see családban (közösségben), a szerveren vagy, ha lesz még verseny remélem egyszer még elnyerem a te tetszésed is. Építő jelleggel veszem kommented. Köszönöm neked is. ❤️🤗
 
  • Imádom
Reactions: Sztojka

Franky443

Újonc
2023. 10. 14.
1
1
LV karakter
Kamen Woods
Hát igazából ahogy megláttam ezt az autót nem tagadom beleszerettem, nagyon jól el lettek találva a matricák, szóval gratulálok a kocsihoz nagyon menő lett. :love:👆
 
  • Imádom
Reactions: Banán

Liza Zachary

Újonc
2022. 03. 10.
25
23
V4 karakter
Robert Leontyjev
LV karakter
Liza Zachary
19.) A fórum teljes területén tilos a spamelés. (Tilos ötnél több hangulatjel használata egy hozzászólásban, de az iromány hossza felülbírálhatja ezt!) Büntetés: 20 büntetőpont. @agoston
Best!!🔥🔥🔥🔥🔥csak így tovább!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Ez igen Banán ügyes vagy csak így tovább 😉
 
  • Imádom
Reactions: Banán

Henson Peter

Újonc
2019. 03. 27.
8
1
V4 karakter
Henson Peter
LV karakter
Henson Peter
V2 karakter
Henson Peter
Ez egy igazán kidolgozott műalkotás lett, és elég ügyesen összetudtad vegyíteni a két kedvencedet egy kocsin. Nekem nagyon tetszik és remélem sikerül megnyerned, sok sikert. ;)
(y)
 
  • Imádom
Reactions: Banán
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.