Victoria Bennett Jelentkezési Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kerozin1993

Zöldfülű
2023. 05. 16.
160
26
V4 karakter
Pablo Huantez
LV karakter
Victoria Bennett
jobapply.png

I. Személyes adatai
Keresztnév: Victoria
Vezetéknév: Bennett
Születési hely, dátum: Las Vanturas Medical Center
Lakcím: Las Vanturas Royal Street 6822
Telefonszám: +38-76-739-2498
E-mail cím: kerokinghun1993@gmail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély
Legmagasabb iskolai végzettség: Éretségi
A jogosítvány száma: 465746TY
A vezetői engedély érvényességi ideje: 2023.07.06

III. Büntetett előélet
Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása: NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert: NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel? -----




OOC információk

Neved: Pintér László Krisztofor
Életkorod: 29
AccountID: 24902
Játszott perc: 11428
Korábbi kitiltások/adminjailekről kép csatolás: Korábbi névváltásokról kép csatolás:
Rövid, pár mondatban bemutatkozás: Tiszteletem mindenkinek. Pintér László vagyok kis faluban élek Pest Vármegyében Budapest kb olyan 50km- távolságban családom van mellette hobby ként valamint szabad idős tevékenység mellett szoktam játszani. Említettem már hogy 29 éves vagyok de persze lehet öreg vagyok a játékhoz de mindenkinek kell egy kis kikapcsolódás :), van feleségem és mostoha lányommal élek együtt. Szeretek kirándulni és animéket nézni persze nem utolsó sorban de szeretek szimulátoros játékokkal játszani vagy éppen a Mobilos játékokkal. Roll Play szervereken kb 10+/- éve játszom ez idö alatt voltam már Szerelő mentős vagy éppen egy banda tag egy motoros cluban de volt szerencsém meg tapasztalni hogy milyen is egy frakciót vezetni. Nem tudom mit is mesélhetnék még magamról hiszen nem egy izgalmas életet élek a faluban sem az de viszont talán még azt meg említhetem esetleg hogy csodálatos kilátás nyílik az ablakból a Mátrára és reggelente jó esik csak ki ülni az ablakba és el kortyolgatni a reggeli kávémat :) ezek mellet már csak annyit tudok meg említeni hogy tudok csapatban játszani és szeretem az új kihívásokat is. Be fejezés ként engedjétek meg nekem hogy meg köszönjem nektek hogy el olvastátok a jelentkezési lapomat.
 
Utoljára szerkesztve:

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 408
7 938
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
badge-packer11.png
Tisztelt Victoria Bennett!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: (( őszintén kíváncsi leszek rád )).


Üdvözlettel,
Emily Anderson

HR – Training and Organization Development Coordinator
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.