Victor L Morelli jelentkezése SGH-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kisharta

Zöldfülű
Támogató
2019. 07. 12.
151
120
19
Ugod | Veszprém
www.instagram.com
V4 karakter
Victor Rosegold
LV karakter
Diego De Eckstein
V2 karakter
Victor D Costa
VoK0rJX.png


~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~









Néhány fontos dolog magadról:



[Viktornak hívnak 15 éves vagyok legtöbb időmet SeeMTA V2 szerverén töltöm.Kisebb faluban élek.Sportolok azok közül focizok,kéziztem,kosaraztam illetve biciklizek.Tanulmányi átlagom közepes (8. osztály).Veszprémben a Táncsics Mihály Szakképzőben folytatom a tanulmányaimat Ács tető fedő illetve Bádogosként.A Nap 24 órájából mindet fent töltöm a szerveren sőt még többet is.Körülbellül ennyi.]



Mióta játszol a szerveren?



[2019.07.04 03:45]



Eddigi elért dolgok:



[La Cosa Nostra [4-es rang]ORFK [Tanuló,Őrmester]]




Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?



[Meg könnyebíteni az Adminok munkáját a sok kisebb kérdéssel mint Pl.:[Fogadott PM]:Kis József:Szia,hogy tudok locsolni a farmokon? gondolok ilyen kérdésekre. Jónak tartom magam AdminSegéd rangra.Szinte nap 24 órájában fent tartózkodom a szerveren.Így hajnalokat is beleértem.Általában Délben feljövök a szerverre és csak 06:00-kor szoktam lelépni (van mikor a tanulás miatt előbb).SGH-k közül szerintem én lennék fent a legtöbb ideig.Többszöri Ideiglenes Adminsegéd is voltam.Tapasztalatom is van legyen szó Adminsegéd vagy Admin rangról.Ezért írom most a lapot,hogy be kerüljek erre a pozícióra.]



Miért téged válasszunk?



[Ahogy elnézem hajnali 2:30-3:00 között csak Adminok vannak fent egy SGH Adminsegéd sincs fent ebben az időben.Így képesnek tartom magam,hogy le vegyem az adminok hátárol a terhet az ilyen kisebb nagyobb kérdésekkel.Ki szeretném próbálni ezt a pozíciót is.Többszöri Ideiglenes Adminsegéd pozíció után.Ezen a rangon talán új barátokra is tehetek szert.Segítőkész vagyok,Szorgalmas.Amint tudok válaszolok a PM-ben feltett kérdésre.Persze ahogy tudok PL.:Igazoltatás közben RP-re koncentrálnék.]



Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?



[6-7 órát]



Naponta hány órát tudsz online lenni?



[8-9 változó lehet többet is tudok fent lenni.]



Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?



[Szankciót osztok neki (Kicket),hogy nem fixelünk járműveket.Kivétel ha Bizonyítéka van arrol,hogy össze buggolt egy másik járművel vagy esetleg,el buggolt.]



Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?


[Először is megmondanám,hogy 2 szerelő telep van.Fix&Drive Sf-ben illetve SCCS Ls-ben.Majd mondanám neki álljon be az első sorba,ami a lassú sáv,majd ha lenyilt a kapu menjen be.Ezután a játékos megmondja a szerelőnek milyen szerelést kér,utánna a szerelő kiszámolja az összeget.Az összeget kifizeti a játékos,és a szerelő megkezdi a szerelést.Amint végeztek a szereléssel,a szerelő kiengedi.Gyorssávon 700 ezret a fix összeg amit kell fizetnie,ezután a szerelő megkezdi egyből a teljes szerelést. ]



Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?



[Első sorban a városházát.Itt tud magának személyit csináltatni,illetve itt tud magának munkát is felvenni.
Második:megmutatnám neki az autóiskolát,ahol letudja tenni a jogsit.
Harmadik:a munka telephelyeket mutatnám be neki mivel igy tud pénzhez jutni.]



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?



[Szólok OOC,hogy álljon meg egy pillanatra az RP had válaszoljak a segítségkérésre.Másik megoldás befejezném az adott /me-t /do-t amit írok,és utána irnám az adott játékosnak,hogy nyugodtan keressen fel egy másik SGH-t.Ha RP közben úgy adja,válaszolok.Ha csak én vagyok az eggyetlen SGH fent,és egy új játékost kell betanítani jelzem az RP társaim felé,hogy most én ebből kiesek. ]



Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?



[Szólok neki,hogy ezt fejezze be,ha folytassa szólnék egy adminnak,hogy részesítse Kick-ben vagy a súlyosságtól függően Jail-ben. ]



Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]


Az első Tamásitól kaptam eléggé vicces kis indokkal,de nagyon kezdő voltam még.
[https://imgur.com/zaxnuH6]



Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Szerencsémre nem voltam,és nem is szeretnék bannolva lenni.

[https://imgur.com/jLwT5Sh]

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Orsii

Orsii

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
116
21
V4 karakter
Eliana De Ninno
LV karakter
Jonathan Garnett
V2 karakter
Joan De Ninno
Szerintem a lap nem lett rossz, ismerem a Viktort, szoktunk együtt rpzni stb.. szerintem egy elég értelmes és okos srác, mindemellett sokszor kapott már IDG adminsegédet is és én azt látom hogy azt a feladatkört is kellően jól végzi. Én TÁMOGATOM mindenféleképp :D
 
  • Imádom
Reactions: Kisharta

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
Elég gyenge lap lett, nem a kérdésekre válaszoltál még bővítsd. Tartózkodom.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Általában Délben feljövök a szerverre és csak 06:00-kor szoktam lelépni
Bárhogy is számolok, ez napi ~18 órát jelent a szerveren. Napi 6 órába belesűríteni a napi teendőket és az alvást nem lehet könnyű.
A Nap 24 órájából mindet fent töltöm a szerveren sőt még többet is.
Szerintem ha egy nap 24 órájánál is többet fent vagy a szerveren, akkor azt jelezd valaki felé, mert hatalmas felfedezés lehet.
Nem kell itt túlozni, ha ez igaz lenne, akkor az azt jelentené, hogy ~10 napja játszol csak a szerveren. Az igazságra kíváncsi a vezetőség, nem a fantáziára.
A Tamási által adott jail érdekes. Ha igazán szeretnél valamit ezzel a lappal, akkor azt esetleg kifejthetnéd, mert ennyi perccel, és ilyen jailekkel nem sok esélyed lesz.

Nem igazán tudlak támogatni, sajnálom. Mindenesetre sok sikert.
Hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Kisharta

Zöldfülű
Támogató
2019. 07. 12.
151
120
19
Ugod | Veszprém
www.instagram.com
V4 karakter
Victor Rosegold
LV karakter
Diego De Eckstein
V2 karakter
Victor D Costa
Szerintem a lap nem lett rossz, ismerem a Viktort, szoktunk együtt rpzni stb.. szerintem egy elég értelmes és okos srác, mindemellett sokszor kapott már IDG adminsegédet is és én azt látom hogy azt a feladatkört is kellően jól végzi. Én TÁMOGATOM mindenféleképp :D
Köszönöm! <3
 

Kojo

Barangoló
2019. 01. 12.
135
188
V4 karakter
Kazim Tharek
Elég gyenge lett ez a lap..
Főleg nagyon érdekes ez a Tamási féle jail..
Nem támogatom!
 

Kisharta

Zöldfülű
Támogató
2019. 07. 12.
151
120
19
Ugod | Veszprém
www.instagram.com
V4 karakter
Victor Rosegold
LV karakter
Diego De Eckstein
V2 karakter
Victor D Costa
Elég gyenge lett ez a lap..
Főleg nagyon érdekes ez a Tamási féle jail..
Nem támogatom!
Hali,Lehet,hogy gyenge,de a lényeg benne van.A Tamásitól kapott Jailem pedig tényleg érdekes pedig még én se tudom mit csináltam mert igazából lehet hülyén hangzik de dolgoztam. (Nyári meló...).
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.