Vérzés, fegyver sorozatszám, operálható golyók , fegyvertulmelegedés , + animok. - [Ez LV-s ötlet, sajnos eredeti írót nem találom.]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
~[Szerverrel kapcsolatos ötletek]~

Neved:

alekvar


Ötleted:

Vérzés, fegyversorozat szám , operálható golyók, fegyver túlmelegedés, + animációk , fegyver zamatosság


Megjegyzés:

Vérzés ; Fontosabb, mivel egy lövöldözést nem pár töréssel úsznánk meg, hanem komolyabb vérzéssel. HA ez bent lenne akkor nem sétálna el az ember 1 csík HP-val.

Fegyver sorozatszám; A gyilkosságoknak IC következménye lenne, nem csak OOC.

Operálható golyók ; Vérzéssel kapcsolatos + több keresési lehetőség rendvédelemnek. Rablás után több infót szerezhetnek meg.

+ Animok ; A mostaniak nagyon lepukkantak , és ezek sokkal jobban néznek ki. [Sajnos képeket nem tudok adni, mert régi fórumon maradtak.. ha esetleg valamilyen módon vissza tudom szerezni őket, akkor csatolom.]
Fegyver zamatosság; Fegyver túlmelegedés mellé jöhetne a % a fegyvernek, így nem az lenne hogy egy fegyvert körülbelül 1évig használnak ha nem veszik el tőlük. [Kojii válasza]

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Domi""" és apatrik

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Sézt adom az ötletet, + amit Koji leírt.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Nagyon szuper ötlet! Már az én fejemben is megfordult. Sokat emelne az RP színvonalon!
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Ez zseniális ötlet! Több rp lehetőség lenne, mint a mentősökkel és pd-vel.. Könnyebben lehetne leleplezni a bűnesetet! Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

peko

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
395
1 254
V4 karakter
Nicolo Palmiro
Szerintem hasznos dolog lenne, sok sikkert
TÁMOGATOM
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Ki nem állhatom ezt a szöveget, hogy v2-ből ne v3-at. Miért baj nektek, hogy haladni akarunk?
De igazatok van, felejtsük el az egészet.
Majd sír majd sok ember a fejlesztések után..
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
Hát , hogy romolna a fegyver %-a szerintem az nem lenne jó Illegál részről mert a legálos rész csak ki dutyizik és kész.
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Hidd el az illegálnak is jobb lenne, mivel legalább lehetne eladni fegyvert, mert nem az lenne hogy hónapokon át egy fegyverrel rohangálnak ha nem veszik el.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.