Veronica Bourne jelentkezése a See City Car service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

urmosr2002

Újonc
2022. 11. 06.
45
11
Vésztő
LV karakter
Aiden Robert
V2 karakter
Veronica Bourne
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Veronica Bourne
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 2366
IC SZINT: 6

KOROD: 20
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Nem volt még
TÁVOZÁSAID OKA: ---
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem voltam még
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: ---
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: ---

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: munka után elvégzem a dolgaimat amit kell és tudok lenni ilyen 4-5 órát de változó ! nem igérhetek semmit
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégén jobban ráérek megcsinálom ugyan úgy a dolgaim és képben vagyok akár 10 órán keresztül ha olyan a kedv

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Robinak hívnak de általában Ürmösnek szólítanak.. Jelenleg melózok vagy is Hegesztő vagyok és ebben is dolgozom. Szabadidőmben ha van rá lehetőség zenélgetek apámmal vagy egydül persze mint másod állás. Persze a melót és a többi egyebet félre téve nagyon szeretek spanokkal See-zni akár neki ülünk délután és másnap reggelig is bele mélyülünk :D Szóval amiket leírtam tudom teljesíteni nem vagyok hang ember ! Szeretek jó csapatban dolgozni. persze nem vagyok egy ártatlan szent ember... lehetnek itt is akármikor játék közben rosszabb pillanatok is . pl valaki felbasz vagy akármi ilyesmi. de ezeket tudni kell kezelni és el kell engedni ! Szóval röviden ennyi :)
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Igazából azért mert nem voltam még semelyik szerveren szerelő és szeretném végre kipróbálni !és hát jól jön az rp mellé a szerelgetés és a pénz is persze :)

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Remélem elnyertem a tetszését a főnököknek :D

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Tetszik
Reactions: Merethyl

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.11.18 19:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.​
A lényeget beleírtad, kapsz esélyt a becsatlakozásra.​
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Imádom
Reactions: urmosr2002
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.