Venceslao al Quavo jelentkezési lapja SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huncho

Újonc
Támogató
2019. 02. 23.
35
53
V4 karakter
Lee D Henderson
LV karakter
Jamal Kwamie Lloyd
V2 karakter
Venceslao al Quavo
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok! Temesközi Ádámnak hívnak, 17. életévemet nemrég töltöttem be, Pest megye déli részében lakom. Jelenleg 10. évfolyamos vagyok egy szakközépiskolába CNC forgácsoló szakon. A szabadidőmet a barátaimmal motorozva és SeeMTA-val töltöm. Értem a poénokat megfelelő helyen és időben de tudom mikor kell komolynak lenni.

Mióta játszol a szerveren?

Több mint 4 éve. 2016-03-27.-én regisztráltam.

Eddigi elért dolgok:

Rengetek RP tudás és tapasztalat, Szerver ismerete, rengeteg frakció tagja voltam, rengeteg ismerős és barát, többszöri ideiglenes adminsegéd.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azért döntöttem úgy ,hogy SGH-nak jelentkezek mivel szeretnék admin és játékostársaimnak segíteni a tudásommal és aktivitásommal.

Miért téged válasszunk?

A szerveren töltött időm alatt rengeteg tapasztalatra tettem szert és mélyen elmerültem a játék világába. Én és a játékos társaim véleménye alapján alkalmas lennék erre a feladatra, birom a terhelést is. Voltam párszor IDG adminsegéd is SeeMTA V2-es pályafutásom alatt, van már benne tapasztalatom.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Napi 7-9 órát.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Napi 9-10 órát tudok elérhető lenni.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Egy válasz PM-ben elmondanám neki ,hogy ez nem az adminsegédi feladatkörbe tartozik, mondanám neki ha esetleg buggból, vagy más ooc esemény miatt tört össze netán totálkárosra az autója akkor keressen fel vele egy admint, ha IC esemény miatt törik össze az autója akkor leírom nekik az autószerelők telefonszámát.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Először is elmagyaráznám neki a szerelőrendszert, hogy hogyan is működik a dolog.

A szerveren 2 darab szerelőtelep található SeeCityCarService-SCCS (Los Santos) és Fix & Drive-F&D (San Fierro). Mind a kettő szerelőtelepnél vannak sávok: sima sáv,gyors sáv és a kijárat. Beáll a sima sávba, megvárja még beengedi a szerelő majd őt kocsijával követve beáll a megfelelő szerelőboxba. Ezekután a szerelő az autó tipusától és kategóriájától,állapotától függően mond egy kiszámolt árat amit ki kell fizetni és ezekután el is kezdődik az autó javítása.

2 féle szerelési módszer van a szerveren: A panelos és a sima. A panelosnál a szerelőnek nem kell leszednie az autó törött részét, jobb oldalt egy panelen jelenik meg és helyben megtudja szerelni még a simánál a szerelő leszedi a sérült részt és elviszi a CP-be ahonnan az új, jó állapotú részt hozza és szereli fel a kocsira. Ezek nem befolyásolják az autó javításának árát.

Gyors sáv működése: A gyorssáv elsőbséget élvez a simasávval szemben, azonban itt egy fix árért szerelnek a szerelők függetlenül a jármű kategóriájától és állapotától. Ezt a sávot használja a casco-s jármű is, de ezt majd ha olyan frakcióba lép akkor a leadere részletesen elmondja neki.

Vontatás: Ha lerobbant a járműve esetleg kifogyott a benzin akkor a /call 222-222 (SCCS) vagy a /call 444-444 (Fix & Drive) számmal tudja kihívni őket a helyszínre ,hogy járművét eltudják vontatni. Ezeket a telefonszámokat a ChatBox-ba kell írni, nem kell hozzá telefon. Ajánlatos a helyzettől függően vontatót hívni. Pl.: Los Santosba robban le akkor ne a Fix&Drive-t hívja hanem a SeeCityCarService-t mivel így gyorsabb és olcsóbb.

Olajcsere: 1000 kilométerenként olajat kell cserélni a járműbe, függetlenül a kategóriájától. Hasonló a sima szereléshez csak itt a szerelő felemeli az emelővel a járművet és megkezdi az olajcserét. Azt ,hogy mennyi kilométer maradt hátra a következő olajcseréig járó motorú járműbe ülve lehet látni a km/h órában. Erre fontos odafigyelni hiszen ha nem cserél olajat akkor járműve lerobban.

Műszaki adatlap (Forgalmi engedély): Mind a kettő szerelőtelepnél meg lehet csináltatni. Először a szerelő teljesen megjavítsa az autót majd beül és rácsatlakoztatja a járműre az OBD scannert. Ez a művelet mind a kettő szerelőtelepen fix ár. A műszaki adatlapot a városházán tudja kiváltani, ugyan ott ahol a személyit,horgászengedélyt stb.

Hajó/Repülő javító: A szerveren lehegőtésg van légi/vizi járművek javítására is. Itt annyi a dolgunk ,hogy beleállunk a zöld CP-be és kiválasszuk a javítás opciót. Ilyenkor 100%-ra javítjuk meg az adott járművet. Ugyanitt lehet tankolni, átfesteni, esetleg variánst rakni az adott járműre.

Következőleg megmutatnám neki a következő képeket, hogy tudja melyik sáv a gyors,sima és a kijárat mind a kettő szerelőtelepnél:

See City Car Service:

7ldvbg4vlwi4xh91tts7.png


Fix & Drive:

ztnyg4kykd6cmbqkiauz.png


Legvégül megmutatnám neki az egyébb helyeket ahol tudja majd a későbbiekben a vizi/légi járműveit szerelni:

Hajójavítók:

ybz0fz6dw8hn42ukce2l.png


Repülőgépjavító:

w77kvwqo1pmaz89mj0fa.png


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1. Városháza: Itt tudja felvenni a munkát, kiváltani a személyit,ADR vizsgát,horgászengedélyt és itt tudja kiváltani a forgalmi engedélyt is. Későbbiekben itt tudja ezeket meghosszabítani.
2. Autókereskedés: Itt tud venni magának járművet, amivel eltud jutni gyorsabban A-ból B-be.
3. Pláza: Itt minden létfontosságú dolgot meg tud venni magának. (Étel,telefon,rádió stb...)

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

RP helyzetétől függően időt szakítva rá próbálok minél hamarabb részletes választ adni kérdésére.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Ha kezdő, akkor ráírok ,hogy nem szabad az ilyesfajta hirdetés, ha nem hallgat rám és tovább folytatja a hirdetést akkor szólok egy elérhető adminnak ,hogy adja meg neki a szankciót.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen, voltam már AJ-ben.
vzzb5zeqsyj1o70i205m.png


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Igen, voltam már bannolva de a legutóbbi bannom tisztázva lett.



g0xi5bguxnblgzeugesu.png
 
Utoljára szerkesztve:

Vforce

Újonc
2019. 08. 05.
31
63
LV karakter
Rodney Kwamie Lloyd
V2 karakter
Azur Al Quavo
Átolvastam a lapot, régóta ismerem megbízható, felelősségteljes ember. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Huncho

Fasirt006

Újonc
Támogató
2019. 04. 13.
27
29
28
Hódmezővásárhely
V4 karakter
N/A
LV karakter
N/A
V2 karakter
James Comey
Mint frakcio vezetod szolok most ehez.

Frakcio tarsaidat sokszor segitetted mar es lehetett hozzad kerdesekkel fordulni es mindig keszsegesen valaszoltal. Szerintem alkalmas vagy a poszt betoltesere es remelem sikerulni fog. Sok sikert kivanok neked! TÁMOGATOM!

//telo
 
  • Tetszik
Reactions: Huncho

Huncho

Újonc
Támogató
2019. 02. 23.
35
53
V4 karakter
Lee D Henderson
LV karakter
Jamal Kwamie Lloyd
V2 karakter
Venceslao al Quavo
Nagyon szépen köszönöm a támogatásokat! Nagyon jól esnek nekem! :)
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 321
1 185
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Te sem mai játékos vagy, az biztos. ;)
Válaszaidat viszont jobban kifejthetnéd, képeket csatolhatnál pár helyre.
Perceidhez képest teljesen okés az a pár jail.
Sok sikert kívánok neked, kicsit bővíted és szép kis lap lesz ez.
Hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: Huncho

Huncho

Újonc
Támogató
2019. 02. 23.
35
53
V4 karakter
Lee D Henderson
LV karakter
Jamal Kwamie Lloyd
V2 karakter
Venceslao al Quavo
Bővítettem a lapot, pár képet is csatoltam!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
848
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.