Véletlenszerű kifagyások

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

thexclsv

Újonc
2024. 02. 15.
14
85
🇸🇰 / 🇭🇺 Felvidék
V4 karakter
🇺🇸 Zaren Haynes
a7ad47c33c8c8be856508d69e05822b6.png

InGame neved:
Elrim Bielik

Az észrevétel időpontja:
Az utóbbi 1 hét

Kép, videó:
Nem készült

Részletes leírás:
Véletlenszerű, szinte semmihez sem köthető kifagyások. A hibakód: Hiba [CD16] "Lecsatlakozva: megszakadt a kapcsolat a szerverrel".
Van amikor 4-5 óra game nem okoz gondot és csak a 6. óra alatt jelentkezik a probléma, illetve van amikor 30 perc után jön ez a képernyőre: ***NETWORK TURBO***. A pingem általában 35-45 között mozog, más játéknál nincs hasonló probléma. Az is lényegtelen, hogy éppen 200-an vannak e fent, avagy 750-en.


Időpont:
-

Egyéb megjegyzés:
A következők lettek kipróbálva: A Launcher adminisztrátorként futtatva. A Launcher illetve minden más a játékhoz szükséges .exe kivételként hozzá lett adva a tűzfalhoz. 3rd party vírusiró tűzfal 24 órára ki lett kapcsolva, Launcher újra telepítve, az alapjáték szintúgy.

 

R3pt1L3

Zöldfülű
2019. 07. 11.
187
182
V4 karakter
Çeltar Kuteli
Melyik szolgáltatónál vagy? Én Digis vagyok és nálam is ez volt a probléma, megoldást azóta sem találtam, néha random eltűnik aztán megint előjön és megint eltűnik.
 

R3pt1L3

Zöldfülű
2019. 07. 11.
187
182
V4 karakter
Çeltar Kuteli
Pedig akkor több mint valószínű hogy a szolgáltatónál kell keresni a probléma okát. Sokat szoptam ezzel a hibával én is, sok mindent megpróbáltam de sosem tudtam megcsinálni, viszont akkor mostmár egyértelmű hogy azért mert a szolgálatónál van a hiba. Szerintem felhívhatod őket, egy próbát megér, hátha mondanak valami okosat. Esetleg ha jutsz valamire akkor légyszíves írd meg mert kíváncsi vagyok mit mondanak. Egyébként nekem nem csak a See-nél bukkan fel ez a probléma időnként, hanem más multiplayer játékoknál is, nem az összesnél de volt még egy-kettő, pedig a pingem is és az internet sebessége is jó.
 

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 539
9 631
20
V4 karakter
Killian Burns
Szia!
Sajnos hogyha az internetszolgáltató részéről merülnek fel problémák és evégett lecsatlakozol a szerverről, sajnos azon nem tudunk segíteni, akármennyire is szeretnénk.
Valaki tanácsolta, hogy keresd fel a Digi ügyfélszolgálatát, ezzel próbálkoznék meg én is a helyedben, hátha ők többet tudnak tenni.
 
  • Tetszik
Reactions: Fede
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.