Véletlen kidobott dezert.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CsabeeR

Barangoló
2019. 01. 10.
126
45
V4 karakter
Lance V Andres
LV karakter
Cristopher Keppler
V2 karakter
Lance D Vercetti
Karakter neved

♦ Lance D Vercetti ♦

AccountID / Serial / (Teamspeak 3 gond esetén UID)

♦ AccountID: 35595 ♦

Problémád leírása


♦ Egyes dolgokat szerettem volna felvinni a széfbe (ezek közé tartozika dezert is), amikor is már nem volt helyem. Egyből a kukához rohantam, hogy megváljak pár duty itemtől, amikor is kidobtam a gumibot társaságában a dezertet is, amiről azt hittem dutyi tem. Ilyen gondok elkerülése végett szoktam a saját dolgaimat az inventorym aljában hordozni, viszont most erre nem tértem ki ilyen rövid időre, de amint kiderült kellett volna.♦

Bizonyítékok


https://ibb.co/jTfnBFg

Egyéb megjegyzés


♦ Mint, ahogy a képen is látszik, éppen az előtt volt magamhoz véve a fegyver, ez bizonyítja, hogy nem dutys, viszont erről én megfeledkeztem az adott pillanatban.
Nem szokásom ilyen mértékű ballépéseket összehozni, de ezen alkalommal sajnos össze jött, így, ha egy mód is van rá, nagyon hálás lennék, ha vissza kaphatnám a fegyvert! ♦
 
Utoljára szerkesztve:

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Elnézést,hogy hozzászolok de énis multkor olyan választ kaptam,hogy kellő bizonyíték hiányában nemkapom vissza :)
 
  • Hűha
  • Vicces
Reactions: cikmar és CsabeeR

CsabeeR

Barangoló
2019. 01. 10.
126
45
V4 karakter
Lance V Andres
LV karakter
Cristopher Keppler
V2 karakter
Lance D Vercetti
Elnézést,hogy hozzászolok de énis multkor olyan választ kaptam,hogy kellő bizonyíték hiányában nemkapom vissza :)
Azért, ha már megírtam, megvárom Bence válaszát is, hátha elegendő bizonyítéknak minősül :)
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Nem tudom visszaadni, máskor figyelj oda. Helyezhető!
 
  • Vicces
Reactions: not4sale
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.