Vehicle Update

lonks

Újonc
Támogató
2021. 01. 29.
39
29
V4 karakter
Kalo Perkins
LV karakter
🚫
V2 karakter
🚫
- Üresben autó motorjának forgatása
- három másodpercig K betűt lenyomva fel és le lehetne húzni az ablakot
- Több autón index kidolgozás
- manuális váltás és fordulatszám mérő behozatala
- saját utánfutó/trailer
 

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
276
405
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
1. Mármint a motor járatása üresben? Sose fogom megérteni, miért jó, akár IG, akár IRL. Elvileg, ha beteszed előre menetbe és húzol kézit, tudod csinálni.
2. Ez amúgy nem rossz gondolat, de nyomsz egy F4-et és maximum 4 kattintás az ablakok lehúzás/felhúzása.
3. Ahhoz a modellt át kell dolgozni, hogy így működjön, amit nem hiszem, hogy mind a 200+ járművel megcsinálnának.
4. Nagyon értelmét nem látom. Manuális váltás úgy lenne jó, hogy 2-ről áttudnék váltani 4-re, vagy 5-ből kihúzni üresbe, aztán rükvercbe be. Csak ezt nehéz kivitelezni, a CTRL és ALT gombokkal. Nekem mondjuk van váltóm kormányhoz, de az MTA nem kompatibilis vele.
5. Már vagy 100 téma lett ezzel kapcsolatban nyitva. Nem egy nagy táv az utánfutó bérlő. Ráadásul költséggel sem jár a bérlés. Maximum a bérlés lejárati idejét lehetne növelni/átdolgozni, hogy addig ne tűnjön el, míg hozzá van csatolva kocsihoz, de saját utánfutó nem lesz.
 

Titee

Looking for something, temeravtena!
Támogató
2019. 01. 10.
146
346
23
Szigetszentmiklós
www.instagram.com
V4 karakter
Rauf Klicsko
LV karakter
Rauf Klicsko
V2 karakter
Rauf Klicsko
Fordulatszám mérő teljesen felesleges. Sajnos nem mai a játék és én úgy tudom, hogy nem lehetne az autók hangjához illeszteni a fordulatot, hanem sebességhez lehet csak.
Ergo nem ugyan akkor vált sebességet hang szerint az autó, mint a speedo szerint
Lehet hülyén fogalmaztam, de remélem érthető
 
  • Fire
Reactions: LucasLV