Végleges tiltás?(!)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CrazyMdFcK

Újonc
2020. 10. 15.
7
0
Nagykanizsa
www.google.com
V4 karakter
----
LV karakter
Zedu Fact
V2 karakter
----
Sziasztok!

2022.08.21 napon végleges tiltást kaptam a szerverről PP-s item csomagtartozása miatt.
(Igen tudom nem szép dolog, és szabály ellenes)

Új vagyok a las venturas szerveren, igy nem tudtam mi PP és mi nem, nem is mentesít igaz de szerintetek egy 11 napja regisztrált(kitiltástig nézve)felhasználó aki napi max 1 órát tölt a szerveren annak reális a véglegesített kitiltás?

Becses admin nemhajlandó megváltoztatni döntését. Fellebbezni kinél lehet ez ügyben?(voice kommunikáció nem megoldható sajnos)
 

MortyLV

ᴢꜱᴀɴᴇꜱᴢ ᴛᴜᴛ ᴋᴀᴍᴀᴠ
2020. 01. 15.
195
562
Kaposvár
LV karakter
scott.reyes🇺🇸
Fellebbezni az unban kérelmek részlegnél tudsz, mivel azt mondtad hogy voice nem lehetséges így marad az Unban Kérelem. Ub-t itt tudsz kérni. Másképpen nem fogsz tudni visszatérni a szerverre. Maximum felkeresed az admint discordon/fórumon hogy mégse lehetne-e tisztázni a dolgot vagy enyhíteni pl 300 perc ajail ub fejében stb.. ezt rád / a szankciót osztotta adminra bízom. Remélem tudtam segíteni. Szép napot neked.
 

CrazyMdFcK

Újonc
2020. 10. 15.
7
0
Nagykanizsa
www.google.com
V4 karakter
----
LV karakter
Zedu Fact
V2 karakter
----
Próbáltam az ub részleget elutasításra került és lezárták. Megpróbáltam üzenetet írni az adminnak aki tiltott nem kaptam választ. Kivel tudom felvenni még a kapcsolatot?
 

MortyLV

ᴢꜱᴀɴᴇꜱᴢ ᴛᴜᴛ ᴋᴀᴍᴀᴠ
2020. 01. 15.
195
562
Kaposvár
LV karakter
scott.reyes🇺🇸
Próbáltam az ub részleget elutasításra került és lezárták. Megpróbáltam üzenetet írni az adminnak aki tiltott nem kaptam választ. Kivel tudom felvenni még a kapcsolatot?
Harry hozzászólásából ítélve a kitiltásod nem lesz feloldva egyhamar, szerintem próbáld meg félév múlva. Hátha akkor engedékenyebb lesz. Mást nem tudok ajánlani. FőAdmin is ugyanezt fogja mondani hogy marad a ban stb...
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.