Vasco Polo Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

barnixd

imadok horgaszni
2022. 08. 29.
17
64
V4 karakter
Vasco Polo

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- Tizenkilenc éves vagyok.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2021 óta játszok.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
-
123123.png

Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
-
asdasd.png

Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 111 553 percem van.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ha az áthelyezési kérelmet beleszámítjuk, ez a második lapom.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 252660.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- V3-on voltam Extended Mandemben itt körülbelül két hónapot töltöttem el, időhiány miatt hagytam ott, azután Parkolás felügyeletben voltam itt egy rövidke egy hónapot töltöttem el, meguntam a frakciót. Ezután NAV-ban voltam egy nap híján egy hónapot, de sajna egy jail után eltávolítottak. Ezután TEK-ben voltam kb. 2-2.5 hónapot itt Főtörzsőrmesterig vittem. Ezután Three Line Lazy Lane-ben voltam itt is 1.5-2 hónapot, több spannal fellendítettük a frakciót RP szempontjából, voltam Rendőrségben és utána NNI-ben.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Kettes adminig jutottam, ezután időhiány végett leadtam az admint.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Szeretnék ismételten visszatérni a frakcióhoz. Ki szeretném próbálni, hogy milyen is igazából a V4. Megjött a kedvem újra RP-zni.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Napi 3-4órát simán, ebből az egészet a frakcióra tudnám fordítani.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem játszom máshol.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Nincs ilyen.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Vasco Polo.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos Vermont Drive 85, - +38-76-256-1079, - vasco.polo@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Igen Rendőr őrmester voltam motoros rendészeti alosztályban egy évig. A Terrorelhárítási Központ állományában is, ahol kettő évig szolgáltam, ott a rendfokozatom Főtörzsőrmester volt ezután a Nemzeti Nyomozó Irodánál tevékenykedtem Törzsőrmesterként három éven keresztül. Távozásom oka magánéleti gondok.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Újból szeretnék az állomány tagja lenni. Szeretném jobbá, biztosnágosabbá tenni a várost. Szeretnék többet tanulni és jobb nyomozó lenni.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Gyilkosságok, rablások nagyobb kaliberű bűncselekmények, bűnszervezetek után való nyomozás. Tetthelyszínek vizsgálata, információ szerzés, beépülés az alvilági szervezetekbe. Ez természetesen egy dióhéjban összefoglalva, egy nyomozó hatásköre, hivatása sokkal többet fednek le.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Rendelkezem hosszú rendvédelmi tapasztalattal, nem mellesleg nyomozói tapasztalattal. Munkámat ügyesen, precízen tudom végezni akármekkora nyomás alatt múltamnak hála. Csapatban is jól tudok dolgozni, vezérszellem vagyok, könnyen megtalálom másokkal az összhangot.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Először is értesítem a rangidőst és ezután várok az utasításaira. Ezután utasításainak eleget téve mindent megteszünk annak érdekében, hogy az elrabolt személyek éppségben és biztonságban kijussanak. Megvárjuk a társszervek válaszát, jelenlétét és megkezdjük a rajtaütést.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Vasco Polo.
 
  • Vicces
Reactions: zoli

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 967
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!


((Személyes megjegyzés:2x voltál itt, a másodiknál sem sikerült tartani magad a megígért dolgokhoz, ezt ne erőltessük!))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.