Varró Dávid jelentkezése SGH-Tagnak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Thc.David_Varro

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
68
303
V4 karakter
Varro David
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Varró Dávid-nak hivnak,26 éves Éretségire járok ,mellette egy operatori munkát végzek. Budapest és lent vidéken lakok. hobbim a youtube]

Mióta játszol a szerveren?

[2017-óta]

Eddigi elért dolgok:

[100millió,volt taxi leader,szerelő voltam,voltam navba,fegyház,orosz maffia]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[1 éve ezelött már majd nem SGH tag lettem csak történtek dolgok,sokszor voltam idg tudtam a dolgom. szeretném SGH taggént segiteni a közösséget és a playereket!]

Miért téged válasszunk?

[Anno mint emlitettem nem egyszer voltam IDG nagyobb adminok adtak,és megállnám a helyem voltam más szerveren admin,idg is.. ha valamit elvállalok akkor azt tisztésséggel csinálom! ezért is lennék alkalmas.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[4-5órát simán]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[4-5 órát simán de ez szituáció függő]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elmagyarázom neki hogy én csak egy sima SGH vagyok azaz adminsegéd ők nem tudnak fixelni ha ezt nem tudja megérteni akkor adminnak szolok kickelje hogy befejezze és csak csak megérti]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Anno is csináltam olyat hogy megkerestem ic és oda mentem és kocsival körbe mutatnám neki a helyeket amiket tuti használni fog és megkérdezném mire kiváncsi hogy meg mutassam?!]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza,Kórház,Autokereskedés]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Elsőnek is utána kérdezek hogy tudd e segiteni egy másik SGH hogy oda menjen,ha nem akkor megkérem az adott rp-zőket hogy álj és segitek az adott illetőnek.majd folytatom az rp]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Kimásolom a logot,és be küldöm admin chatre hogy lássák ha adott esetbe nem látták]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[https://imgur.com/a/c9BisEE]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[https://imgur.com/a/gqkibHP]
 
Utoljára szerkesztve:

James Rafern

Újonc
2020. 08. 16.
41
20
V4 karakter
Emma Marconi
LV karakter
James Refern
V2 karakter
Emma Rafern
Sziasztok, szerintem jó lap lett, és ismerem már egy ideje és szerintem jó lenne a feladatra én csak TÁMOGATNI tudom. Sok sikert barátom.
 

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
Szervusz!
A kitiltásoknál nem a megfelelő képet csatoltad, ezen felül rengeteg jailed van, nagyon rövid válaszokat adtál, kíváncsi lennék rá mennyi percel rendelkezel a szerveren.
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Jail nagyon sok tényleg,válaszok rövidek. Csak @Ezechiele szavaival tudok élni. Nem támogatom.
 

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Személyes véleményes a következő.
Válaszaid nagyon röviden, tömörek, illetve sok mondat nem függ össze egymással, melytől értelmét veszti az adott mondat. Nagyon sok helyesírási hibát véltem felfedezni a megadott válaszaidban.
[Elsőnek is utána kérdezek hogy tudd e segiteni egy másik SGH hogy oda menjen,ha nem akkor megkérem az adott rp-zőket hogy álj és segitek az adott illetőnek.majd folytatom az rp]
Amennyiben betanításról van szó, e miatt nem fog megállni egy teljes RP szituáció. Feltételezzük, hogy lövöldözés van, de emiatt a többi játékos nem mentesül az RP alól.
..persze amennyiben többen vagytok.

Szerintem gondold végig, hogy mit, hogyan szeretnél és fusd át újra a lapodat, mert véleményem szerint ez így értéktelen.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Patrikus és BOTO05

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szerintem,ha most még kicsit átgondolod,sokat tudsz rajta javítani és elég sok esélyed lehet. Ha esetleg szánsz még rá időt,és mondjuk látjuk,hogy sokkal többet is ki tudsz magadból hozni,akkor még sikerülhet is. Mindenesetre sok sikert azért.
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Thc.David_Varro

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
68
303
V4 karakter
Varro David
Szerintem,ha most még kicsit átgondolod,sokat tudsz rajta javítani és elég sok esélyed lehet. Ha esetleg szánsz még rá időt,és mondjuk látjuk,hogy sokkal többet is ki tudsz magadból hozni,akkor még sikerülhet is. Mindenesetre sok sikert azért.
Kedves Neuh01 ! Ma bovitem es meg csiszolgatok (telo)
 
  • Vicces
  • Imádom
Reactions: Pafikaa és Neuh01

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Szia! Legtöbb helyre a szokásos tipikus választ adtad meg, néhány helyre képet is rakhattál volna. 10 perc alatt össze rakok egy ilyen lapot. Semmi kreativitást nem vélek felfedezni. Ha velem van a baj kérlek javíts ki, emellett nem tudom elképzelni hogy mi járt a fejedben amikor egy rövid mondatban is rövidítesz:
megkérem az adott rp-zőket hogy álj
Illetve az nem sok mindenben segít hogy más szerverén voltál admin, alapból nem ez volt a kérdés. És még azért azt is leírnám hogy amikor ért egy élőadásban egy negatív kritika , esetleg csúnya szavakkal illettek azonnal leszedted az élőadást. Erre van egy tökéletes felvételem is. Szerintem egy ilyen személy aki nem tűri a kritikát nem való SGH-nak sem. Egyértelmű hogy nem támogatom. [ Hozzáfűzném hogy nincs olyan hogy majdnem SGH.]:"1 éve ezelött már majd nem SGH tag lettem"
 
Utoljára szerkesztve:

Miss Tomy

Írnok deák
2019. 01. 11.
598
2 724
V4 karakter
Robert Dixie
megpróbálom nagyon visszafogottan és szofisztikáltan leírni a véleményem. nem való olyan ember még a közösségbe sem aki 26 évesen 15 éves kislányokat baszogat és küldözgeti nekik a "férfiasságát". (képeket és beszélgetéseket had ne publikáljak)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.