Várólista megkerülését elősegítő kick bug esetén

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
595
1 322
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
Heló.
Egy olyasmi ötlettel állnák elő, hogy a szerveren rengeteg olyan kisebb hiba van melyet csak egy relog javít meg, ilyen az egyik legnépszerűbb is, mikor újraéledés után megnyitjuk a Dashboardot majd bezárjuk azt, s eltűnik a HUD. Ilyenkor az adminok azt mondják resi és megjavul. Csak most elég kellemetlen resizni ekkora várólistánál, én tegnap 2 órát vártam, hiába 15 perces a várólista, ha olykor a csatlakozás szünetel kb 30perceken át. Erre egy megoldás lenne, egy olyan kick lehetőség, hogy BUG, s ha ezzel kickelnek az adminisztrátorok és 5 percen belül vissza csatlakozunk megkerüljük a várólistát.

Igen sokat segítene, mivel elég kellemetlen akár késő este órákat is várni a felcsatlakozásra csakmert pl eltűnt a HUD újraspawnolás után.
 

Aura

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
82
167
V4 karakter
Aura Goldberg
LV karakter
Javier Costa
Ugyanez a módszer lehetne akár "Network Turbo"-s disconnectnél is. Sokszor előfordult már velem is, hogy felcsatlakoztam, majd 5 perc után egy random timed out miatt kidobott a game, nem nagy gond ez olyannak, akinek van prioritása, viszont aki free player, annak enyhén szólva is bosszantó lehet az, hogy 2 óra várakozás után tudott játszani 5-10 percet..
 

jimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
595
1 322
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
Ugyanez a módszer lehetne akár "Network Turbo"-s disconnectnél is. Sokszor előfordult már velem is, hogy felcsatlakoztam, majd 5 perc után egy random timed out miatt kidobott a game, nem nagy gond ez olyannak, akinek van prioritása, viszont aki free player, annak enyhén szólva is bosszantó lehet az, hogy 2 óra várakozás után tudott játszani 5-10 percet..
Igen, és ez nem feltétlen a játékos hibája.
Velem is volt már, hogy pl adminügy alatt egy fotó ki linkelése végett kitaboltam aztán vissza, és ki crashelt a játék, ez elég gyakori jelenség. Ez az adminok idejét is húzza, mivel várhat elég sok időt mire sorra kerülsz, vagy kapod az adminjailt, hogy kiléptél aügy alól.
 
  • Tetszik
Reactions: Aura

Értöd

Barangoló
2019. 02. 21.
85
85
V4 karakter
Ryan R Tomasso
Volt ilyen topic, elutasításra került.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.