Várólista megkerülése kifagyás esetén

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brajsz

Újonc
2019. 01. 10.
26
27
V4 karakter
Matt Brice
LV karakter
Matt Brice
Sziasztok!
Az ötlet nagyon egyszerű és abból fakad, hogy most rengeteget kell várni a várólistán, sőt, ha olyan 100-200 embernél több van várólistára rakva, akkor már szinte biztos, hogy aznap fel se jutsz a szerverre. Szerintem az nem lenne rossz ötlet, hogy ne szúrjunk ki azokkal, akik véletlen kifagytak, hogy amennyiben nem kickelve vagy, hanem kilépsz/ kifagysz ( nem értek a programozáshoz/fejlesztéshez stb. szóval őszintén nem tudom, hogy megvalósítható-e, hogy a rendszer máshogy érzékelje a kifagyást és a kicket például ), akkor utána legyen egy rövid, mondjuk 5 perces időintervallum, amikor a várólista élére kerülsz, vagy mondjuk a várólistán egy olyan helyre, ami a VIP-k után van, de még az átlag player előtt.
Tényleg nagyon zavaró tud lenni, amikor 3 órát vársz, hogy bejuss a szerverre, majd kifagysz és kezdheted elölről.
 
  • Tetszik
Reactions: ogjay és sliki74

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Szia. Szerintem ez nem lenne túl jó dolog, mert ha fullon van a szeró és valaki már nem fért be abba a létszámba, akkor az fel se mehet egésznap? Ugyebár ha valaki kifagy és vissza mehetne, akkor mindig ugyanazok mennének vissza, nem cserélődnének a játékosok.

Amit most csinálnak az adminok, az szerintem elég jó és sokat is segít: gyakran nézik, hogy ki AFK-zik és aki hosszabb ideje, azt kickelik. Emiatt én már egy ideje nem tapasztaltam több órás várakozást, még prioritás nélkül sem.
 
  • Tetszik
Reactions: T0T0 és Reila

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
407
1 092
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Már volt legalább 3 ilyen téma, nem lesz ilyen, nagyon egyszerű kifagyasztani a játékot vagy kihúzni az utp kábelt, és máris ott az prioritásos relog.
 
  • Imádom
Reactions: NemZsigusz

Brajsz

Újonc
2019. 01. 10.
26
27
V4 karakter
Matt Brice
LV karakter
Matt Brice
Már volt legalább 3 ilyen téma, nem lesz ilyen, nagyon egyszerű kifagyasztani a játékot vagy kihúzni az utp kábelt, és máris ott az prioritásos relog.
De az miért érné meg valakinek, hogy kifagyasztja magát csak azért, hogy relogolhasson? Akkor már miért ne maradna online szépen amíg játszani akar? :D Ennek semmi értelme nincs.
Szia. Szerintem ez nem lenne túl jó dolog, mert ha fullon van a szeró és valaki már nem fért be abba a létszámba, akkor az fel se mehet egésznap? Ugyebár ha valaki kifagy és vissza mehetne, akkor mindig ugyanazok mennének vissza, nem cserélődnének a játékosok.

Amit most csinálnak az adminok, az szerintem elég jó és sokat is segít: gyakran nézik, hogy ki AFK-zik és aki hosszabb ideje, azt kickelik. Emiatt én már egy ideje nem tapasztaltam több órás várakozást, még prioritás nélkül sem.
Persze, ez szuper, azért mondom, ha meg lehetne oldani, akkor aki AFKol az kickelve van, logikusan ő nem tud visszajönni, de most valaki, aki nagy nehezen feljut és kifagy, mert éppen beakadt a gépe vagy elment az áram vagy valami, az miért fair, hogy ő akkor ma már vissza se menjen? Amikor éppen 300-400 emberes várólista van, akkor akinek van 2 órája játszani, az alapból se tud felmenni. De ne adj isten feljutott, kifagy, mert nem bírta annyira a gépe vagy valami, akkor ő ugyan azt érdemli, mint aki kickelve lett mert AFKolt? Ha beállsz a sorba a mekiben, végigállod a fél órás sort, majd rendelsz magadnak, ezután 10 percet vársz és közlik veled, hogy "valahol elveszett a rendelésed, kérlek álld újra végig a sort", akkor az szerinted fair? Vagy az a fair, ha elveszik a rendelésed, akkor soron kívül előrevesznek?
Egy szóval se mondtam, hogy akit kickelnek, mert AFKol, annak is legyen prioritása, pont ezt mondom, hogy ha meg lehet oldani, hogy a rendszer érzékelje, hogy mikor fagyott ki valaki, akkor 5 percig had menjen már vissza, hamár végigállta a sort, érted.
Az meg, hogy kifagyasztja magát, az meg még mindig nem éri meg, mert miért akarna bárki ilyet csinálni, ha már alapból fentvan a szerveren? Miért akarna prioritást élvezni 5 percig az utolsó lecsatlakozástól? Semmi értelme. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Bugeye

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
De az miért érné meg valakinek, hogy kifagyasztja magát csak azért, hogy relogolhasson? Akkor már miért ne maradna online szépen amíg játszani akar? :D Ennek semmi értelme nincs.
Azért mert x óra után szükséges egy relog, hogy legyen (stabil) FPS.

aki nagy nehezen feljut és kifagy, mert éppen beakadt a gépe vagy elment az áram vagy valami, az miért fair, hogy ő akkor ma már vissza se menjen? Amikor éppen 300-400 emberes várólista van, akkor akinek van 2 órája játszani, az alapból se tud felmenni. De ne adj isten feljutott, kifagy, mert nem bírta annyira a gépe vagy valami, akkor ő ugyan azt érdemli, mint aki kickelve lett mert AFKolt?
Illetve az előtted író srác pont azt mondja, hogy az adminok kickelik az afkoló játékosokat, tehát gyorsabban halad. Btw az elmúlt napokban nem is volt nagy várólista, amivel találkoztam az MAXIMUM volt 300.
 

Brajsz

Újonc
2019. 01. 10.
26
27
V4 karakter
Matt Brice
LV karakter
Matt Brice
Azért mert x óra után szükséges egy relog, hogy legyen (stabil) FPS.
Áhá, na ennek már így van értelme. És ha az lenne a rendszer, hogy 24 óránként 1x kaphatsz ilyen 5 perces prioritást? Megértem, ha elutasítják az ötletet, csak nekem is volt, hogy 3 órát ment a gép, csak hogy feljussak, majd 2 perc alatt kifagytam és picikét ideges voltam. :D
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Nincsen rá szükség. Nem kell a gép előtt ülni, hogy feljuss, meg amúgyis ez a várólistás téma még max 1-2 hétig fog tartani, utána normalizálódik a helyzet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.