Varadi Jacob jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Milan Bodnar

Újonc
2020. 10. 13.
8
0
V2 karakter
Varadi Jacob
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Varadi Jacob
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2019-06-16 10:12:24
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 12191
IC SZINT: 16

KOROD: 14 éves vagyok.
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Bodnár Milánnak hívnak. 14 éves vagyok, szüleimmel élek Magyarországon. Jelenleg 8. osztályba járok. Van 3 testvérem amiből kettő bátyám és egy iker. Az ikertesómmal kell cserélgetnem a gépezésbe 3 óránként. Hétköznapi aktivitásom: minimum 3 óra de attól csak több. Hétvégén: minimum 5 óra és attól csak több. Szabadidőmbe általában mtán játszom és itt v2-ön. Lassan 3-4 éve rpzem tehát az meg is látszik. Sportoltam focit 3 évig azt ott hagytam mivel már nem volt nagyon kedvem hozzá és a tanulás miatt is. Ezen a szerverem már voltam elég sok frakcióban, tehát jártas vagyok.

UCP BAN KÉP*:
<LINK: https://imgur.com/a/KPSLaCq>

UCP JAIL KÉP*:
<LINK: https://imgur.com/a/KPSLaCq>

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:
<LINK: https://imgur.com/a/ywUeFHE>

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Nem
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V2 / V3 / LV

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Nem
- HA IGEN, MIKOR: -----
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: ---
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: ---

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Igen
- HA IGEN, HOL:
Rendőrség, Taxi, OMSZ, OKF
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
Rendörségbe 1 hetet mert kirugtak mert olyat csináltam amit nem kellett volna (nem volt igazságos..) OMSZ-be régebben voltam tehát nem tudom de sok időt töltöttem ott el, Taxiba voltam 2 hetet( kipróbálás képpen) Aztán OKF ott már több mint egy hete benne vagyok, és úgy szeretném hogy ha sikerül ezt a felvétel akkor az lesz a másodlagos frakció mert ott lehet olyat (igy hivják hogy: önkéntes tűzoltó)
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
ORFK-ból kirugtak amint az előbb említettem mert olyat csináltam amit nem lehetett volna, OMSZ-be pedig még tavaly mert tavaly voltam benne azért mert inaktiv voltam sokáig azért raktak ki. Taxiból pedig én léptem ki.
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: Hát az OKF és még mindig benne vagyok mert az előbb mondtam hogy mit szeretnék.
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: Nem távoztam el.

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Azért mert még ott/itt nem dolgoztam sosem ezen a szerveren és hát kiszeretném próbálni és egy remek közösség tagja lenni és valamennyi a pénz is közre játszik de az legyen a legkevesebb. Igazából nekem nagyon tetszik az egész frakció mint máshol is. s hát persze tetszik az egész hogy amit rpznek a srácok/frakció egyszóval.

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTKÖZNAP): minimum 3 óra
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTVÉGE): minimum 5-6 óra de attól általában még több is.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EGYÉB:
Puci, puci. :) :3




Jack válasza:
12 órád van frissíteni v2 karakter neved
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Nem engedélyezett nálunk szerelő/vontatósként a két frakció.

ELUTASÍTVA
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.