Vanessa Lowe - aHakan

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MotoX

Újonc
Támogató
2022. 12. 14.
73
66
V4 karakter
Vanessa Lowe
LV karakter
Iker Yuas
V2 karakter
Saul Cortez
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Vanessa Lowe

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
aHakan

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen bírálat. Volt egy ATM fúrás ahol kialakult egy lövöldözés, amire mi helivel reagáltunk. Leszálltunk és megöltem kettő illegálost, amire én tettem egy megjegyzést IC Chaten. Többször említettem adminügy alatt, hogy IC Chaten azt írok amit szeretnék, ameddig az megtartja a realitását.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Bíráló Adminnak elküldöm a logot.

Megjegyzés:
-
 

aHakan

Hakyhakan
SzerverAdmin
v4
2023. 07. 19.
122
364
Salgótarján
V4 karakter
🇮🇹 Alessandro Hakan Vitale 🇮🇹
Szia! Kifejtettem a véleményemet az ügy közben is. Sose volt tolerálva ez a szerveren, hogy egy lövöldözés után olyanokat írj IC chaten mint pl ezek https://pastebin.com/8trY3iMu

A való életben mikor mondanál olyat, egy lövöldözés után RENDŐRKÉNT, ahol két embert meggyilkolsz mint a logban láthatóak is (nem akarom ezeket ide)? Teljesen elrugaszkodik a talajtól és véleményem és más adminok véleménye szerint sem reális.

Nem gondoltam, hogy erre PK-t fogsz írni egyébként mert látszólag megértetted a problémát és bocsánatot is kértél OOC chaten.
 

MotoX

Újonc
Támogató
2022. 12. 14.
73
66
V4 karakter
Vanessa Lowe
LV karakter
Iker Yuas
V2 karakter
Saul Cortez
Oké, IC Chatre saját döntésem alapján írok bármit is. Természetesen nem OOC dolgokat írtam. Likvidálva lettek a srácok, oda toltam egy ronda commentet, mi ebben a baj? Mert megölök valakit nem szidhatom? Mellesleg ez szerepel valahol a szabályzatban? - Nem. ( Köszönöm a sok röhögő emoteokat, hatalmas pacsi nektek. )
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 621
22 140
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Koponyában van gond ha ez normális.
Erre nem szabàlyzat kell, hanem józan ész.
Hanyagoljuk inkább.
Jogtalan.
Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.