Valerio Trentini Jelentkezése a See-game helpdesk csapatába!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Elekes

Újonc
2020. 04. 13.
12
17
21
Csíkszereda
V4 karakter
Valerio_Trentini
LV karakter
Cristopher_R_Rocco
V2 karakter
Valerio_Trentini
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok. Elekes Hunornak hívnak. A barátaim általában a vezetéknevemen szoktak szólítani. 18 éves vagyok, Erdélyben élek azon belül Csatószegen, Csíkszeredátol 20km re. Végeztem az iskolával és jelenleg jogositványt szeretném megszerezni. Elméleti vizsgán már túl vagyok már csak a gyakorlati vizsgára várok. Hobbiaim a Foci meg a Hoki ezeket amint alkalmam kerül rendszereséggel űzöm is. Maradék szabadidőmet a szerveren töltöm.Persze a családom meg a barátnőmel töltött időn kívül. 12 éves korom óta játszom RP szervereken Kisebb nagyobb kihagyással.
Ezelőtti szerveren már voltam adminisztrátor soha nem volt rám panasz. Barátaim szerint maximalista vagyok. Nem szeretek tovább lépni dolgokon megoldás nélkül. Minden problémámat a saját erőmből probálom megoldani. Ha már nagyon muszály csak akkor kérek segítséget másoktol.

Mióta játszol a szerveren?

2020.06.02

Eddigi elért dolgok:

Nemrég nyertem felvételt a Fix&Drive-hoz jelenleg ((4)) Profi szerelő vagyok.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék segíteni más játékosoknak. Úgy érzem mostmár elégé jól ismerem a szervet és tudnék segíteni az embereknek.

Miért téged válasszunk?

Eléggé aktív vagyok a szerveren. Sok mindent csináltam már sok mindennek ismerem a működését.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Adminsegéd rang munkája nagyrészét a szerelőtelepről is tudnám csinálni PL: PM re való válaszadás. A körbevezetést is megtudnám oldani szerintem. egyre többen vagyunk a telepen és megtudom oldani hogy elmenjek körbevezetni.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Legalább 6-7 Órát naponta.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Először is elmondom, hogy én csak Admin segéd vagyok és, én nem is tudok ilyet csinálni és amúgy sem fixelünk autókat és ha abbol sem ért akkor szólok egy adminisztrátornak aki büntetést tud kiosztani neki.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Részletesen elmagyaráznám avagy megmutatnám neki, hogy Hová kell menni. Megmutatnám neki hogy a szerveren 2 szerelő telep is található a Los-Santos-i See City Car Service (SCCS) meg a San Fierro-i Fix&Drive Service (Fix). Nos ha ez megvan elmagyaráznám neki, hogy van gyors sáv viszont azon dupla árat számolnak fel a szerelésért. Ha ez is megvan és sorra kerültünk és jön egy szerelő aki be enged és ő fogja megszerelni az autóját. Be állsz egy boxba majd a szerelőnek választ adva ő elmondja, hogy mennyibe fog kerülni a szerelés. Majd azt a /pay ((ID összeg)) paranccsal tudod azt kifizetni. Amiután megtörtént a fizetés a szerelő máris elkezdi szerelni az autódat.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza: mert ott tud munkát felvenni munkát meg személyit csináltatni.
Autókereskedés: Mert ott tud járnüvet vásárolni magának.
Pláza: Ott mindent megtalál aminek a karakterének szüksége van.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Improvizálok valamit az RP-érdekében és minél hamarább megpróbálok segíteni neki ha tudok. És folytatom az RP-t

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Szolok olyan Adminisztrátornak aki kiosztja neki majd a büntetést.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ Igen sajnos voltam már: https://imgur.com/gallery/bX4P1yp ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem + https://imgur.com/gallery/0eHrOZR ]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.