Valentin Zharkov jelentkezési lapja az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sh4dow

Újonc
2019. 05. 22.
21
3
19
V4 karakter
Maximilian Dixon
LV karakter
Rocco D Jhonson
V2 karakter
Edd Weekend
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Bartos Balázs. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Kissebb nagyobb kihagyássokkal játszom egy éve de nagyon sok időt töltöttem LV-n és V3-on is játszott percem: 6802. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 12-es szintü vagyok. ~

Milyen idős vagy?
~ 15 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen régen az SCCS-ben és azért távoztam mert félre értés volt az egész miközben írtam hogy nem leszek online 2 hétig akkor nem kapták meg az üzenetett amit nem értettem és ezért távoztam. Az Orosz maffiából meg azért távoztam mert szerettem volna újra szerelgetni.~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 2020.06.18 ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert szeretnék egy jó közösség tagja lenni, szeretnék új barátokat szerezni, és szeretnék újra szerelni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen mindakettővel ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 5-6 óra is akár. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még. <blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/EnBK3Rd" data-context="false" ><a href="//imgur.com/a/EnBK3Rd"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam. <blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/EnBK3Rd" data-context="false" ><a href="//imgur.com/a/EnBK3Rd"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script> ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Bartos Balázsnak hívnak. 15 éves vagyok. Budapesten élek egy panelházban. Szeretek szabadidőmben sportolni de gépezni is eggyaránt. Szeretem az állatokat. Jelenleg a Than Károly Ökoiskolába járok most leszek 10.-es számítógép szerelő szakon. Sokat RP-zek szeptembereben lesz hogy 3 éve RP-zek. ~
 
  • Tetszik
Reactions: dani520

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

George R'Soyaga - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.