Vajda jelentkezési lapja See Game Helpdesk-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
VoK0rJX.png


Vajda jelentkezési lapja See Game Helpedesk-hez.

Néhány fontos dolog magadról:

Róbertnek hívnak, 17 éves vagyok, erdélyben élek. Jelenleg 10dikes tanuló vagyok. Falusi gyerek vagyok. Imádok vezetni, már sok fajta járművet vezetem, ezeken belül: Traktort, Kamiont, több fajta autót, Quadot stb.. Szabad időmben barátnőmmel szoktam lenni, vagy játszani szoktam ugye bár a SeeMTA V2 szerverén barátokkal. SeeMTA V2 szerverén 2017 óta kezdtem aktívan játszani, már lassan 175,000 játszót percem van. Az MTA kivül más játékokkal is szoktam játszani például: CS:GO, The Forest, Dayz stb.. Igaz már ezekkel már nem annyira játszom mert rengeteg időmet a SeeMTA szerverén töltöm főképpen a V2es szerveren, elég sok mindent el értem és elég sok tervem van még amit a szerveren el szeretnék érni. Nagy vágyam az is mióta a szerveren játszok, hogy egy Admin rangot is el érjek.Több frakció tagja is voltam, de leginkább illegális téren. Eddigi frakcióim:Fix And Drive, Mass Off Bandvilles, Sacra Corona Unita, Los Zetas. Los Zetas Frakció All/Fő leadere voltam összesen 8-9 hónapig.
Jelenleg egy Civil maffiának vagyok a leadere és ezt a feladatomat végzem.


Mióta játszol a szerveren?
2017-07-17 óta játszok folyamatosan a szerveren. jeleneleg 173,725 játszot percem van ( 58 szint).

Eddigi elért dolgok:
-Frakció all/fő leader[Los zetas][2018.06.05 - 2018.08.23, 2018.11.09 - 2019.01.20]
-See Game Helpdesk[S.G.H][2018.08.06 - 2018.08.23]
-175,000+ játszót perc
-Több mint 700+ millió vagyon
-Rengeteg barát
-Full Fullos GOLD BMW M5 E60/Vajda M5
-Full Fullos McLaren P1.


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?
Szerintem van elég tapasztalatom hozzá, voltam 3 hétig SGH tudom milyen feladattal jár, és töbszörös IDG is voltam.

Szerintem meg felelek erre a feladatra. UCP látva elsőre szerintem soknak tűnnek a jailek, de összes jogos 23 jail, és ebből nem 7 súlyosabb jail van. Igaz van egy Bannom is, de az a ban-t nem azért kaptam, hogy valakit szidtam,bántottam stb. Szerintem még egy utolsó esélyt meg érdemlek, mióta UB-t kaptam egyetlen egy jailt kaptam, és nem szeretném tovább gyüjteni.


Miért téged válasszunk?
Szerintem értem a feladatom és amit rám biznak 99% jól el végzek, és lehet bízni bennem, szerintem nem volt nagyobb gond velem akkor sem, amikor SGH voltam.
Szerver szabályzattal tisztában vagyok, és másrészt szeretek másokon segíteni és szerintem elégé aktív tagja vagyok a szerveren napi szinten meg lehet engem ott találni.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
Napi 5-6-7 órát szerintem minimum.

Naponta hány órát tudsz online lenni?
Mint fentebb is említettem 5-6-7 órát hétköznap és hétvégén akár 10et is.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?
Először is, el mondom neki, hogy nekem ehhez nincs jogosultságom és el mondom, hogy egy SGH/IDG nem tud Fixelni/getelni stb. Csak is az adminnak van erre jogosultsága. Ha azt állítaná, hogy egy bug miatt robbant le a járműve, mondanám neki, hogy szóljon egy adminak, de az admin nem köteles fixelni, vagy inkább hívjon vontatót a /call 222-222 (SCCS) vagy /call 444-444 (Fix And Drive) parancsot írja be, és ha sok ideig nem jönnének ki /lemond paranccsal mondja le a hívást és próbálkozzon újra. ha továbbra se értené meg és floodolnak, szolnék egy adminnak, hogy Kickeljék.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?
Első sorban a szerelő telepek bemútanám.
SCCS los Santosban található és Fix And Drive San Fierroban található.
Ezek után el mondanám neki, hogyan tudna vontatót hívni.
Vontatót hívni /call 222-222 (SCCS) /call 444-444 ( Fix And Drive) paranccsal tudja hívni. Ha egy idő után nem jönne a vontatós ki /lemond parancsal tudná le mondani a hívást.
Utána el magyaráznám neki a sávokat és, hogy miből áll egy szerelés.
Kettő/három sáv található( SCCS három sáv, Fix And Drivenál kettő sáv.)
első jobb oldali sáv (mind kettő szerelőtelepnél) a lassú sáv: Ami azt jelenti, hogy ezen a sávon van a normál szerelés ami abból áll, hogy be áll az autójával a sorba, ki várja, hogy sorra kerüljön majd a jármű törésétől függően ki számolják, hogy mennyibe kerül a javíttatása, de tud arról dönteni hogy teljes/motor/karosszéria szerelést szeretne-e. A Teljes szerelésbe az autó minden törött alkatrésze/motorja számít és az ár a jármű típusától függően számolják ki ami mindig változó de soha nem lehet több a gyorssá áránál.
Gyorssáv( mind kettő telepnél): gyors sáv árra 500.000FT kivéve a Frakciós( CASCOS) autóknak. Az a sáv elsőbbséget élvez a többinél, abban a sávban minden autó előbb kerül szerelésre mint a lassú sávba, de a gyors sáv árra az fix, bármennyire törött a járműved akkor is 500,000ft lesz a javítatása.
Kijárat( Fix And Drivenál a gyorssáv a kijárat.): Ha a szerelő végez az autóval el köszön tőled, meg köszöni, hogy oda jártál javíttatni és azzal el indul a kijárat fele, neked mutatva, hogy hol kell ki menned és ki enged téged.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Első a városháza:

Meg mutatnám neki a városházát, azon belül azt a helyet, ahol a munkát tudja fel venni. M+jobb katt az NPCre tudja ki választani, hogy melyik munkát szeretné végezni és ha nem azt a munkát szeretné végezni vagy már meg unta azt a munkát és mást szeretne ki probálni ugyan ott annál az NPC-nél /Felmond parancsal fel mondja a munkát és újat tud vállalni az M+jobb katt az NPCre. Város háza másik részében ugyan így M+jobb katt az npcre ki tudja váltani a személyit, a horgász engedélyt és az ADR vizsgát, vagyis itt tud magának okmány íratott szerezni, ami a minden napjaiban szükséges lehet. És ugan itt tudja a Forgalmi Engedélyt is ki váltani, amit elöször a szerelőnél tudja meg vásárolni 100,000ftban.

Második az autos iskola:


Ha már elegendő pénzt szerzet és úgy gondolja, hogy szeretne már lassan egy autót is vásárolni, nem árt ha elöbb az autós iskolában el végzi a vizsgát és szerez magának egy jogosítványt. Be megy az autós iskolába ahol található egy újabb NPC amire újra az M+jobb katt segítségével el tudja végezni a kreszt, ami valamenyi pénzébe kerül, attól függ hánydjára sikerül végig csinálni a vizsgát. amint a benti írásbeli vizsgával( válaszolgatós) készen van akkor jöhet is az élesben való vezetés, ahol egy oktatóval kell el végezze a vizsgát.

harmadik a szerelőtelep:


Ha már sikeresen le vizsgázott, már van elegendő pénze egy járműre és valamilyen oknál fogva baleset éri, vagy ütközik valamivel/le robban, valahogy meg kell szereltesse a járművét, ezáltal neki meg mutatom, hogy hol található a szerelőtelep, menyibe kerülhet a szerelés és hogyan müködik.
Először kettő szerelőtelep található, egyik Los Santosban(SCCS), másik San Fierroban(Fix And Drive), térképen egy villás kulcs jelzi ezeket a szerelő telepeket. Ha le robbant a járműve és szerelőre van szüksége a /call 222-222 vagy /call 444-444 számon tudja a szerelőket el érni és ki hívni őket a helyszínre, hogy be vontassák őket. Amint ez meg történik meg kérdezik tőle/tőled, hogy teljes szerelést igényled-e, ez azt jelenti, hogy az egész autódat meg szerelik motorral együtt és az autó típusa szerint ki számolják hogy menyibe kerülnek az alkatrészek/a javítatás és meg mondják az árát. vagy tudod igényelni a gyorssávot is ami 500,000ftba kerül.
Ha nem vontatóval visznek be, hanem magadtól mensz a szerelő telepre akkor a jobb oldali sáv a sima(lassú) sáv ahol ki várod a sorod ki számolják menyibe kerül az autó szerelése és hogy milyen szerelést igényelsz. a ball oldali sáv a gyorssáv amely 500,000ft bármilyen állapotban legyen az autód, de ha egy Frakciós(Cascos) járművel mensz a gyorssávba a szereltetés ingyenes. Másik dolog a gyorssáv mindig előnyt élvez a lassú sávhoz képest, vagyis aki a gyorssávban van azt engedik előre mivel ők elsőbbséget élveznek.


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?
Helyzet pont kérdése. Tegyük fel Fő leader vagyok, éppen egy rp zajlik a cartelben és szolnak AS chaten, hogy egy SGH szükség lenne betanítás céljából és ha más SGH sem ér rá és van all leaderem akkor szolok neki OOC, hogy pár percre el kell menyek betanításra addig figyeljen helyettem is. Vagy ha nincs all leader szolok az embereknek, hogy el kell menyek pár percre segíteni egy kezdő játékoson egy 5 percre az RP áljon meg vagy folytassák nélkülem és amint vissza érek bele kapcsolódom én is.
Tegyük fel PM érkezik 1-2 tudok válaszolni RP közben is, de ha egysszere több PM is érkezik újra szolok, hogy sok PM érkezett és válaszolnom kell a pmre addig az RP áljon, vagy folytassák nélkülem utána újra bele kapcsolódom.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?
Rá írok a játékosra pm-ben hogy nem kellene ilyent hirdetni, és ha továbbra is folytassa jelentem AS chaten/szolok egy adminnak.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]
igen voltam 39x de ebből 23 jail ami jogos.

jail_1.png

jail_2.png

jail_3.png

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]
voltam 1x

ban.png




Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Mézön

Pötyögtető
2019. 01. 10.
533
215
LV karakter
Paul Ryder
V2 karakter
Manson R Ramsay
Már elsőnek is jól csináltad,szerintem most is jól tudnád,úgy támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Vajda

bened3k

Újonc
2019. 01. 22.
22
2
V4 karakter
Fabio Bianchi
LV karakter
Dylan Powell
V2 karakter
Matteo Bellucci
Elég jó lap lett. Szerintem megállná a helyét S.G.H-ként.Egy esélyt megérdemel. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Vajda

NikoPaPa

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
137
101
24
V4 karakter
Nico Andres
LV karakter
Nicolette Andres
Kapsz egy pluszt Az Öregtől :D Hajrá
 

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
Köszönöm srácok a támogatást, es @Pasa igen voltam sgh es 23 jail van ami jogos attól mert 39 ir rp folytatás, keres fel ts bug halál idő, jailek es erőst súlyos jailem sincs. Főleg h az utolsó DM jail az jogtalan kellet volna lennie mivel nnisek akartak buktatni az emberemet és fentről figyeltük őket stb stb és ic tudtuk hogy nnisek lesznek azok mivel meg volt a száma, csak célzás közben kezem hozzá ért a laptop egerhez(nem jut eszembe a neve) és le lőttem.. És itt az volt a gond hogy még jelvényt nm vettek elő és lőttem. Szerintem mindenki meg érdemel egy utolsó esélyt! Nekem régi álmom hogy egyszer V2 admin legyek, igen sok a jailem de anno kezdő is voltam mindent egy kezdő sem tudhat.. De azóta sok idő el telt és sokat változtam.. Ha szerveren fent is vagyok nem nonozok, nem hergelem a pd-t, nem darálok 0-24, hanem próbálok normálisan rpsen játszani a szerepemhez méltóan. Én is járhatnék nyakig fel fegyverkezve, állandóan a rendvedelemet darálhatnám, de nem ezt teszem hanem az RPhez méltóan be tartom azt, hogy mint egy "maffias" nem vonom magamra a figyelmet és nem folyamatosan darállok, hanem rejtem magam, nem vonom magamra a figyelmet. Szabályzatal 99%tisztában vagyok, tudom mit szabad mit nem stb. Szerintem van anyi tapasztalatom ehez az egészhez hogy még egy esélyt meg érdemlek.ismerem magát a szervert, nagyjából a játékosokat is. Azalatt 174k jatszot perc alatt sok mindent tapasztaltam és komolyan gondolom ezt az egészet nem csak szórakozás képen jelentkezek SGHnak.. //teló((sorry a helyesírási hibákért, késő van, és a telefon javító sok mindent magától ki javít))
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Alapból értelmes srácnak tűnsz de ennyi jail+egy ban mellett nem hiszem hogy felvesznek,de azért sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: Vajda

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
Köszönöm fleckey :) szeretnék újra SGH lenni, szeretek másokon segíteni, remélem egy utolsó esélyt kapok. :D
 
2019. 01. 10.
64
95
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Paul R Ramsay
Értelmes gyerek vagy vajda barátom jól végeznéd el a munkád én csak támogatni tudom mikor voltál sgh akkor is jól csináltad ezt a lapot csak támogatni tudom!
 
  • Tetszik
Reactions: Vajda

envymedsparks

Újonc
2019. 01. 10.
51
17
V4 karakter
Bryson_Gaines
LV karakter
James Red
V2 karakter
Famous Dex
Sok jailed van, emellett viszont jó a lapod, Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Vajda

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
Köszönöm szépen srácok a támogatást, remélem kapok egy esélyt :)
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Rengeteg jailed van, plusz ott a kitiltás is... Helyesírási hiba is van egy pár a lapban, viszont a tartalma jó.
Hajrá.
 

Adosz

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
273
167
V4 karakter
Kazuyuki Oshiin
LV karakter
Logan Walker
V2 karakter
Zaba Crusader
Nekem bejon a lapod mester és ismerlek is értelmes vagy megérdemled az sght aki még a jailek száma miatt azt mondja nem érdemled meg az előítéletes nem kell vele törődni simán helyt állnad magad sgh kent. Hajrá papa!
 
  • Tetszik
Reactions: Vajda

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Rég óta ismerlek, szerintem megállnád a helyed. Igaz van pár jailed és kitiltásod is, de egy esélyt mindenki megérdemel.
 
  • Tetszik
Reactions: Vajda

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
Köszönöm szépen srácok!! :D
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Ha voltál már SGH miért nem kéred vissza SGH vezetőnél? Ezt nem értem csak. Viszont ahogy Pasa írta sok a jail..
 

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
Hát azért nem próbáltam vissza kérni, mivel nem le adtam az SGH-t hanem a bannal egyszere az is el veszett. De ha van az ilyenre lehetőség lehet, majd fel keresem újra bencét.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sajnáljuk, de ez most nem sikerült! Talán legközelebb, azonban ez a jelentkezési lap nem ütötte meg a kívánt mércét!


Személyes megjegyzés: -​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.