Vagos motoros club fraki pályázás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 04. 04.
10
4
24
V4 karakter
Arthur Dale
LV karakter
Arthur Dale
V2 karakter
Arthur Dale

Történet:
A Vagos Motorkerékpár Klub , más néven a Zöld Nemzet , egy egy százalékos motorkerékpár klub, amelyet 1965-ben alakítottak ki Los Santosban.A klub emblémája Loki, a bajnok norvég istene, motorkerékpárral vezetve. A képviselők általában zöld ruhát viselnek.A Vagosoknak kb. 4000 tagja van 200 fejezetből , Arizona, Kalifornia, Hawaii, Idaho, Illinois, Nevada, Oregon, Utah, Missouri, számos kanadai fejezet, a Peterborough Ontario , az egész Európában és tíz fejezet között. Mexikóban (Baja Kalifornia, Jalisco és Mexikóváros).Kétszáz tag van a Kaliforniai Belső Birodalomban , ahol a klubot az 1960-as évek végén hozták létre.2013-ban a Vagos Svédországba és Ausztráliába terjeszkedett. Fő érdeklődésük a drog kereskedelem,fegyverkereskedelem,és csempészet.Minden évben rendeznek egy motoros találkozót.




Frakció szabályzat:
A frakció szabályzatot kötelező betartani!!


1. Kötelező betartani minden vonatkozó szabályt, legyen az TeamSpeak, Fórum, vagy Játék!
2. Ha adminisztrátori szankcióban részesülsz Jail/Ban köteles vagy jelezni azt egy Leadernek, a lehető leghamarabb!
3. A legfontosabb hogy frakció társainkat OOC ez másokra is vonatkozik),tiszteljük IC pedig a szerepétől függően viselkedjünk vele.
4. Ha nem szólsz a leadernek hogy inaktív leszel pár napig,akkor alapból 5 nap után kirúgással jár.
5. Amíg a legál részében vagy a frakciónak nem szabad illegálról kérdezősködni! Saját magad természetesen viheted tovább illegális életedet, de ha mi rájövünk és rajtakapunk akkor annak következményei lesznek!
6. A rangod alapján kell viselkedj.
7.A rádió frekvenciát tilos kiadni más embernek vagy frakciónak,ha valaki netán IC börtönbe kerül és elveszik a rádiót a frekvencia meg lesz változtatva
8. a HQ-ra tilos hozni civileket ,tilos a HQ-n lövöldözni,és egyéb nem ide illő dolgokat csinálni.


Rangok:

MEMBER:

-A MEMBER az a tag aki friss nem rég csatlakozott a klubhoz és még nincs benne az illegálban-
ENFORCER:
-Az ENFORCER az a tag aki már lógott velünk kissé belecsöppent az illegál részébe-
CHAPLAIN:
-A CHAPLAIN az a tag aki már régóta velünk van,és meg bizunk benne-
ROAD CAPTAIN:
-A ROAD CAPTAIN vagy más néven alleader a leadernek a segítője és, akár konvojt is vezethet-
PRESIDENT:
-A PRESIDENT a főnök a vezetője a klubnak-

Lehetőségek:
-Motorozás
-Kocsmázás,darts,kártya party,sörözgetés
-Boltrablás és drogozás
-Illegális szerek termesztése
-Túszkereskedelem
-Boksz meccsek más illegális frakcióval
-örömlányok felbérlése

Ötletek:
-Új fajta RP bevezetése
-RP más frakciókkal
-Konvojozás,motorozás
-Érdekes RP szituációk

Elvárásaim a frakcióval:

Szeretnék egy nagyon jó közösséget,hogy a friss tagoknak ne legyen nehéz beilleszkedni.A legfontosabb számomra a tisztelet megadása OOC. Szeretnék egy olyan frakciót ami fent bír maradni.Próbálunk mindig arra törekedni,hogy a közösség ne romboljuk szét.Szeretnék több RP szituációt behozni a szerverre,és ha több az RP több a játékos is.Ezek lenének az elvárásaim a frakcióval nem hosszú,de betartható.

TGF menete:
A tagfelvétel IC történik.Oda kell jönnöd a kocsmánkhoz/udvarunkhoz és kell velünk RP-zni. Fontos,hogy legyél kreatív,fontos a magas szintű RP tudása a bekerüléshez. IC tisztelet add meg a frakció tagoknak/bandatagoknak.Legyen kreatív a történeted, jól RP-z , és ne legyen sok jail perced (1 hét alatt maximum 120 perc admin jail).Minimum legyél 15 szint feletti játékos. Próbálj meg oda jönni hozzánk a plázában felvehető motoros ruhába.


HQ terület:

A HQ Los Santos-ban van a tuningoló mellett egy kocsma parkolóval ,2db lakókocsival és 1 kocsmával.
Nem nagy terület,de a célnak megfelel.




Járművek:

Egy tipikus motoros bandához illő motor lenne a jármű.
A motor fekete színben teljes mértékben megfelel.




Skinek:

A skinek tipikus motoros bandához illő vagosos kabátban



leader skin egy hosszabb hajú tipikus klub vezető


Rólam:
Sziasztok, én egy 15 éves srác vagyok,aki szabad idejében játszik az seeMTAv2
szerverén. Azért döntöttem a motoros banda mellett mivel a kedvenc szórakozásom a motorozás. Azért szeretem az MTA-t mivel lehet nagyon jókat RP-zni és szórakozni.Szeretek kapcsolatokat építeni , másokat megismerni a más természetét,és viselkedését. Nem szeretek másoknak megfelelni és nem is akarok nagyon. Nem mondanám magamat egy rossz gyereknek,de én sem vagyok,egy szent fiú. Kissé akaratos vagyok ,és ha valamit kitűzök magam elé azt véghez is viszem.Ennyit magamról.


KÖSZÖNÖM,HOGY ELOLVASTAD ???
 
Utoljára szerkesztve:

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Ha nincs frakció pályázat, és ha te írsz, a lapodat automatikusan töröljük.

Pekxy válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!

Jelenleg nincs frakció pályázás ezért a témát zárom és helyezem!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.