Vadászattal kapcsolatos ötletek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Vendrick Velstad >

Ötleted:
< Helló! Úgy vettem észre,hogy manapság a vadászat elég kihalt. 3-4 Ember vadászik naponta,ami véleményem szerint nagyon kevés! Előszöris én bőr árát egy jó 20-25%-al megnövelném,mivel amióta nincsen fegyver hajó azóta kissé nehézkes beszerezni a vadász illetve sörétes lőszert. Nem azt mondom,hogy lehetetlen,de egyre feljebb megy ezeknek az ára! És nem beszélve a vadász engedélyről,amit a legális frakció tagjainak kell beszerezzenek,ha nem akarnak "szerepet téveszteni" !
Sok rp lehetőség van ebben a "munkában" egy frakció együtt elmehet,vadászgatni,sütkérezni és jobban ösztönözné a tagokat az,ha több pénzt kapnának egy egy bőrért / trófeáért!
>


Megjegyzés:
< Amenyiben lehetséges a fölösleges kritizálásokat mellőzük. Ha ellene vagy az ötletemnek , kérlek fejsd ki ,hogy szerinted miért NEM kellene ezt megvalósÍtani! és ha támogatod akkoris fejsd ki mi tetszik az ötletben! >
 

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Eléggé hangulatos a vadászat és igen kicsit nehézkes a nyúzás. És frakcióknak plusz pénz szerzési lehetőség több szituációt is kilehet akár belőle hozni.
Csak támogatni tudom!
 
  • Imádom
Reactions: Vendr1ck

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Teljes mértékben egyet értek , akár kerülhetnének be hazai nagyvad és dúvad fajok is , lehetnének vadászidények is és ha valaki időszakon kívül ejt el olyan állatot az pénz vagy börtön büntetést kaphatna illetve ehhez lehetne Kormánynak például vadőrei stb.. ( Ha jobban bele akarnék menni , akkor lehetnének védett fajok is amelyeket ha valaki kilő más helyen több pénzért eladhat viszont ha lebukik akkor hatalmas nagy pénzbüntetésbe részesülne , ezt nyilván illegálnak tudnám elképzelni.) A másik pedig a könnyítés akár a nyúzásnál és akár bekerülhetne egy-kettő vadászles is persze oda ahol vannak elejthető vadak. Nyilván amiket én leírtam arra nem sok esély van hogy bekerül de szerintem akkor hangulata lenne az egésznek és többen élnének a vadászat lehetőségével. Ötleted TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és Vendr1ck

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Annyival kiegészíteném, hogy amikor megtámad egy állat, ne az legyen, hogy olyan gyorsan elkezdjen sebezni, hogy attól elfutni sem tudsz, hanem dobjon be valami minigamet, vagy hogy 1 másodpercenként tudna "belédütni" az állat.
 
  • Tetszik
Reactions: bale és Buba

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
Moszat már le vették a sebzését az állatoknak! El tudsz menekülni előle.
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Nem lenne rossz ha egy kicsit megemelnék az árakat , Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Vendr1ck és Fear

Grega

Újonc
2019. 01. 10.
64
30
Kiskunhalas
V4 karakter
Gustavo Rivera 🇲🇽
LV karakter
Vasziljev Igor 🇷🇺
V2 karakter
Engelbert R Kayser 🇩🇪
Támogatom az ötletet bár ha jól tudom régebben a medve bőr/trófea ért 120k-t a többi állat bőre/trófeája pedig 60k-t szerintem az elég korrekt lenne ha vissza lenne állítva.
 

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
Gerga az sok. Ígyis túlságosan sok a pénz a szerveren. Nem azt szeretném ezzel az ötlettel elérni,hogy csak vadászatból áljon a szerver,hanem egy kisseb/közepesebb pénz emelést behozni!
 
  • Vicces
Reactions: Kamii

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
ha minden harmadik ember 1 milliárdal mászkál,akkor drágábban is fogják adni a kocsiaikat. De ez nem az ötlethez tartozik!
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
túlzásokba ne essünk, egyébként meg nézőpont kérdése
 
  • Tetszik
Reactions: bale

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Nekem tetszik az ötleted legfőképp 2 okból.
1 ok: Amint te is kifejtetted, hogy több RP szituáció lehetne kihozni a vadászásból.
2. ok: Lehetne a vadászatból eventet is csinálni olykor olykor, amit szerintem egy csomó playernek tetszene és így több ember kedvet kapna a vadászathoz.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Mindenképp jó lenne az árak növelése!
A nyúzást valami mással megoldani mert 60fps el olyan gyors a nyíl , hogy lehetetlen megnyúzni az állatokat.
Tágomatom ezen kívül a vadőröket is , az enegélyeket , vadászles és mindent amiket írtatok nagyon nagy ötlet lenne remélem berakják :)
Hatalmas pacsi az ötlet megírójának és annak is aki kiegészítette! :)
 

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Szép napot.
Nem tudom mennyire néztél körül a fórumon,de tudatom veled hogy az Orosz maffia felkarolta a vadászatot,és elkezdte aktivizálni azt.
Vannak kiadandó járművek,kölcsönözhető fegyverek,van heti,havi bérlési idő ami teljesen legálisan engedélyezi a vadászatot.
Az árak tényleg kissé kevesek, de a vadásztársaságot felkaroltuk,és ezt vinni is fogjuk amíg Orosz főleader vagyok,tehát ebbe nem szeretnék változtatni.
RP lehetőség így is van,csak nem keresitek,(ebben a társaságunkat értem).
Van egy vádászház,ahol megtaláltok minket (időnként)

Vadászengedélyt igényelni fórumon lehetséges az NS frakciók között.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia, az ötleted elfogadásra került. Változtatva lesz az "állatok" mozgása, illetve interakciója is, illetve a jutalmat is átdolgozzuk.
 
  • Imádom
Reactions: dr3X és Bone
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.