Vadászat tovább gondolása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Zareen Lewis >

Ötleteád:
< 1: Vadászat minigame "egyszerűsítése".
Annyi pénzt nem ad a medvetrófea sem, amekkora macera megcsinálni a minigame-et 40-60 FPS-en.

2: Mivel egyedül csak a trófeának van értelme (a bőr sokkal kevesebbet ad) így lehetne ennek is adni értelmet.
A fegyverek crafolásához szükséges összetevő lenne a bőr.
Például: Uzi/Tec9-hez róka bőr kell, Söréteshez Farkas bőr és AK47-hez Medve bőr.

3: Igazából ez csak egy esetleges BUG észrevétel.
A rókánál vaddisznó bőrt/trófeát, és a frakasnál őz bőrt/trófeát ír a rendszer. >
 
  • Vicces
Reactions: BoriUr

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Szia. Bőrből nem készül fegyver, kicsit furcsa elképzelés, inkább a minigame-et kellene módosítani ne legyen ennyire nehéz, olyan hamar levágja a nyilat mint a huzat.
 
  • Tetszik
Reactions: Hosi

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szia. Bőrből nem készül fegyver, kicsit furcsa elképzelés, inkább a minigame-et kellene módosítani ne legyen ennyire nehéz, olyan hamar levágja a nyilat mint a huzat.
De lehet rajta bőr. Akár a 1-2 helyen borításként, vagy szíjként is. De a hangsúly azon van hogy legyen értelme a "nyúzás" opciónak.
 
  • Tetszik
Reactions: Arn

BoriUr

Barangoló
2019. 06. 26.
92
54
Miskolc
V2 karakter
Han Lue
Szép estét! Ez az egész fölösleges 60fps-em van és 2 napon át szenvedtem az állat megnyúzásával mire megtanultam,egyáltalán nem nehéz szimplán megkell szokni.A bőr-nek tényleg semmi értelme,tény vannak bug-ok benne de miben nincsen? Viszont egy dolgot hasznos-nak találok az "Ötlet-ben" a bőr mivel igázbol haszontalan fegyver craft-hoz elég hasznos lenne! Értem itt ezalatt példaképp legyen ugy megcsinálva hogy akár a válltamász részhez szükséges legyen a bőr IRL is van borfogás-a sok fegyvernek. Nyilván ne az m4 craft-hoz legyen szükséges. Példaképp: Sörétes,Vadászpuska,AK-47.
 
  • Tetszik
Reactions: Hosi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.