Vadászat ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Hosi Scala >

Ötleted:
< [/SIZE]1 | Nyúzáshoz / Trófea készítéshez kötelező legyen a kés itemet a kezünkben tartani. [SIZE=5]Indok: Ha valaki elüt véletlen egy állatot és az elpusztul, akkor a player ne tudjon ebből előnyt élvezni és random megnyúzni/trófeát csinálni ha nincsen nála kés. Indok 2: Amíg tart a minigame a rendszer automatikusan /me és /do-kat ír kés elővételről és hadználatról, és ha ténylegesen kést kellene használni sokkal reálisabb lenne. 2 | Állatok életerején változtatás. Ha a medve, mint legértékesebb állat jelenlegi életereje a 100%, akkor a róka legyen 75% és a farkas legyen 50% életerőn (értékük szerint van rendszerezve) Indok: Ezzel értelme lenne vadászni a rókára/farkasra is ha fogytán van a lőszerünk, jelenleg csak kerülgetni érdemes ezt a kettő állatot. (Akár úgy is eltudom képzelni hogy medve 125%, róka 100% és farkas 75%) 3 | Mivel továbbra is a nyúzás kihasználatlan ha lelövünk egy állatot a trófea készítés után meg is lehessen nyúzni és csak utána tűnjön el a tetem.>

4 |
Legfőképpen azon kellene változtatni, hogy egy sebzett vad messziről nem feléd fog futni, rád támadni, hanem menekül, szerintem sokkal reálisabb lenne úgy, ha meglőjük felgyorsul a vad és próbál elmenekülni, ezután lehetne után keresés is.
Ez is hasznos ötlet, rókánál vagy farkasnál eltudnám képzelni én is.

5 |
ha a vadat elütjük járművel akkor csak bőrt tudnánk kapni amely kisebb érték.

Megjegyzés:
< Szerintem ezekkel a módosításokkal sokkal több embernek lenne kedve vadászni, és sokat hozzádobna az élményhez. >
 
Utoljára szerkesztve:

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Minden féleképpen kellene egy frissítés rá mert sokan kés nélkül nyúznak , meg bányász kocsival ütik el az állatokat mert ugye az nem lesz TK-s. Hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: gerykee

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Legfőképpen azon kellene változtatni, hogy egy sebzett vad messziről nem feléd fog futni, rád támadni, hanem menekül, szerintem sokkal reálisabb lenne úgy, ha meglőjük felgyorsul a vad és próbál elmenekülni, ezután lehetne után keresés is.

Teljesen jó ötlet a kés, bár az is gyakori mindenkinél, de a bányászós waltonos vadászatokat lehetne vele csökkenteni az biztos.

Amit leírtál, hogy lehessen trófeát és bőrt is készíteni egy elejtett állatból azt támogatom, ezt lehetne össze hozni azzal, ha a vadat elütjük járművel akkor csak bőrt tudnánk kapni amely kisebb érték.

Én nekem jobban tetszene még ha a hazai nagyvadak és dúvadak közül lenne bent vadfaj, nem pedig medve és farkas. A róka az teljesen jó, farkas helyett lehetne egy vaddisznó, a medve helyett pedig egy gím bika.

Jól összeszedted a dolgokat, csak támogatni tudom, rá fér a fejlesztés és formálás!
 
  • Tetszik
Reactions: PENTA

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Ez, fasza. Főleg az tetszik hogy ha el is üti nem tudja megnyúzni kivéve ha kése van. De Omsz-be vagyok és tegnal ia volt olyan incidens el akarta ütni xy munka rendszámú waltonnal a medvét de a medve úgy mond szét kapta a playert.?
A többi része is rendben van, most az a kérdés megvalósítják vagy sem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.