V4-re kórház aktivizálása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Helló. Az ötletem az lenne - mivel szerintem ráfér az OMSZ-re is a bővítés - meg lehetne nyitni ténylegesen a Kórházat. Ellátás miatt akár, kivizsgálások, betegségek bevezetése a szerverre stb... Orvosi igazolás kiállítása arról, hogy szellemileg alkalmas valaki arra, hogy jogosítványt kapjon! Rengeteg tényleg rengeteg lehetőség. Tehát egy kis RP-t belevinni a hétköznapokba. Lenne mondjuk 1-1 rendelő, ahol rendelne 1-1 orvos aki ellátná a pácienseket. A mentős rész pedig lehetne egy alosztály, viszont valahogy át kellene dolgozni ezt, hogy minden admin se szó se beszéd osztogassa a felsegítést, illetve, hogy szólunk egy havernak ő pedig felszed az EÜ-vel... Mert rengeteg potenciál lenne abban, ha ténylegesen megnyitnánk végre egy kórházat. Több orvos, több kórterem, rezidencia ezáltal egyszerre több pácienst is ki lehetne szolgálni. A próbaidős orvosok lennének úgymond a nővérek, intéznék a vérvételt, csekk kiállítást stb... viszont akkor már kellenének gépek, vérkép elemzés, labor, röntgen gép kezelése ahogy a fényezőműhelyben is tehát interaktívak, legyenek ténylegesen kezelhetőek. Szerintem - beleértve engem is - nagyon sokan kedvet kapnának ahhoz, hogy jelentkezzenek az OMSZ-be. Sokkal több van ebben a frakcióban, mint amennyit jelenleg a szerver nyújt nekik.

U.I. Csak gyorsan összedobtam az ötletet, természetesen várom az ötleteket, amelyek részletesebbek, hogy kiegészítsük ezt.
 

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
361
925
V4 karakter
Romeu Flores
LV karakter
Diotray Bolden
remelem valami ilyesfajta rpsebb kiegeszites tenyleg bejon
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Még az jutott az eszembe, hogy a mentősök akit behoznának a kórházba, azt is elláthatná az orvos ha épp nincs páciens. Ez esetben a mentős tudja fogadni a következő hívást.
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek

R3xyzz

Újonc
Támogató
2022. 06. 25.
37
58
Pécs
V4 karakter
Scott Patel
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szerintem remek az ötlet, remélem átgondolja a vezetőség.
 

Doki

Modern Verne
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 320
4 070
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Nem egy élhető konstrukció, többször megpróbáltuk, se a frakció tagjai se a játékosok nem vevők rá. Frakció részről monoton és unalmas egy épületbe bezárva 0-24 ugyan azt RPzni. Jelenleg is többször látnak el kórházi ügyeletet az OMSZ tagjai, őket kikerülve odafutnak az npc-hez ami ha nem megy mennek is tovább, nem fog senki leállni ilyeneket RP-zni, aki meg igen az eddig is és ezen túl is megtalálja a módját.
 

sCoolby

Everything happens for a reason... 😶‍🌫️🥱
2020. 01. 07.
1 224
845
Nyíregyháza
V4 karakter
Vincent Luchese
LV karakter
-
V2 karakter
-
Doki részét kiegészíteném hogy a szerveren nem mindenki dolgozik egészségügyben és tud mindent az egészségügyről még akkor sem ha az OMSZ frakció tagja. Nem várhatjuk el senkitől sem azt hogy neked kielemzi a vérképet mert IRL nem orvos. Szórakozni járnak fel az emberek nem pedig "dolgozni".
 

Zotya1

Barangoló
2019. 04. 09.
119
439
See City utcáin
V4 karakter
Fiarre de Rosa
Orvosi igazolás kiállítása arról, hogy szellemileg alkalmas valaki arra, hogy jogosítványt kapjon!
Most gondold már végig kicsit reálian a dolgot...
Ha valakinek nem adják meg az alkalmasságot, akkor nem dolgozhat? - Nem mehet Frakcióba? Kérdem én akkor mit csináljon a szerveren???
A másik.. - Hogy deríted, ki hogy szellemileg ki milyen karaktert formál?
Várom az ötlet sokkal, de sokkal részletesebb leírását
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Túl gondolod @Zotya1. Egy szó sem esett arról, hogy milyen szigorú feltételeknek kellene megfelelnie valakinek ahhoz, hogy kiállítsanak neki egy ilyen igazolást. Egy rövid RP-s beszélgetés, néhány kérdés, amelyre érkezne néhány normális válasz, majd az orvos kiállítja az igazolást, hogy megfelelő és jóváhagyja. Viszont ha benned ilyen felháborodást váltott ki, akkor vessük el a dolgot, nem ezért nyitottam ezt a témát. :)

Átgondoltad te ezt az ötletet?
Igazad van, nem erre a szerverre való, túl konzervatívak vagyunk ehhez.

Zárom is a topicot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.