[V4] - Frakció Leaderek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Amos_S

Újonc
Támogató
2023. 07. 06.
10
39
V4 karakter
Hyeong Youngjae
Sziasztok, ez egy eléggé érdekes ötlet lesz és biztos vagyok benne, hogy már sokak eszében megfordult ez a dolog viszont posztot még nem láttam ami erről beszélne.

_____________________________________________________________________________________________________________________
Hányszor gondolt már valaki arra, hogy mennyire szívesen próbálnák ki magát pl. Yakuza, NNI vagy Rendőrség leader ként?

Szerintem eléggé sokan, viszont rengeteg ember nem fogja tudni elérni ezt a poziciót, hiszen (!! csak példának felhozva !!) az NNI frakció leaderjei már évek óta ugyan azok és egy játékosnak esélye sincs arra, hogy kipróbálhassa milyen egy frakció vezetése. Természetesen ez alatt nem a kis-szintű, nem rég szerveren kezdő játékosokról beszélek, hanem azokról akik már évek óta játszanak a szerveren és rendelkeznek több évnyi RP tapasztalattal.

Ez az ötlet szerintem teljesen fair és "mindenkinek" adna egy esélyt arra, hogy ténylegesen kitudja próbálni azt, amiről az RP szerverek leginkább szólnak (frakciók, nagy RP-k, etc.) csak épp egy más szemszögből.

_______________!!_________________________________________________________________________________!!_______________
Ez a poszt nem beef azok ellen akik már sok ideje vezetik ugyanazt a frakciót, szimplán csak szerintem fun lenne, hogy ha más játékosoknak is lenne esélyük kipróbálni egy frakció vezetését, az is benne van a pakliban, hogy valaki színesebb és jobb RP-t tud összehozni mint a jelenlegi vezetőség. Szerintem évente vagy másfél évente lehetne váltani a frakciók leadereit (természetesen nem úgy, hogy a jelenlegi leader odaadja a haverjának) pl. frakció leader pályázatokon keresztül itt a fórumon, mint ahogy azaz újonnan induló szervereken szokott lenni. Mivel ezek nem olyan gyakran történnének meg (1 év, max. 1.5) így nem is lenne annyira nehéz a kivitelezés.

A frakció pályázat jelentkezéseit pl. bírálhatná a jelenlegi frakció tagjai és egy szuperadmin (vagy akár több).
Amennyiben az új kiválaszott leader(ek) nem tudják rendesen vezetni a frakciót így lehetne nyitni rá egy újabb pályázatot, természetesen azért lehetne csinálni egy background check-et a jövendőbeli leadereknek, hogy azért ne olyan ember kerüljön leader pozicióba akinek 1 éven keresztül volt 3 bannja non-rp meg ooc szídás miatt.

 

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
183
238
21
Szeged
V4 karakter
Buchanan Baines
Hali! Nem véletlen nincsenek elvéve a frakciók a leaderektől hogy adják tovább. Az évek alatt kialakítottak egy jól működő rendszert, jól össze tudnak kommunikálni a többi leaderrel és a vezetőséggel hogy minden gördülékenyen menjen. Most ha folyton váltakozik akkor ez felborul és kampec az egésznek. Egyébként simán el lehet érni vezető pozíciót a V4es jogok óta. Nem muszáj leadernek lennie rajtad, el tudsz érni olyan rangot ahol már kapsz mindenhez jogot mint egy leader, és ugyan úgy vezényled a frakciót ide oda így ezt ad.1 feleslegesnek tartom, ad.2 főképp hülyeségnek (már teljes mértékű elnézést).
 

Amos_S

Újonc
Támogató
2023. 07. 06.
10
39
V4 karakter
Hyeong Youngjae
le is írtad az ötletet.
Sajnos sokaknak a "fun" egyből azt jelenti, hogy NonRP etc. mivel sokat SeeMTA-znak, a fun alatt az értem, hogy talán esetleg még valaki eltudná kezdeni jobban élvezni a játékot (elvégre emberek általában azért jászanak egy játékkal, hogy az élvezzék, nem?), hogyha esetleg végre vezethetnének egy frakciót és el is tudnának valami nagyobbat érni a szerveren a 7.-ik bugatti után. Köszönöm a véleményed!

Egyébként simán el lehet érni vezető pozíciót a V4es jogok óta. Nem muszáj leadernek lennie rajtad, el tudsz érni olyan rangot ahol már kapsz mindenhez jogot mint egy leader, és ugyan úgy vezényled a frakciót ide oda
Megmondom az őszintét erről nem tudtam, régen játszottam még rengeteget v2 és v3-ban, akkor egy rendes játékosnak esélye sem volt elérni egy olyan szintre ahol közel leaderként viselkedhetett volna, általában csak olyanok érhették el azt a poziciót akik már alapból ismerték vagy haverok voltak a jelenlegi leader(ekkel). Amennyiben v4-ben tényleg lehetséges, hogy színvonalas RP-vel és rendes magatartással egy rendes játékos is eltudjon érni egy magas poziciót egy frakcióban akkor tényleg értelmetlen ez az ötlet!
 
  • Szomorú
Reactions: Néma

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
183
238
21
Szeged
V4 karakter
Buchanan Baines
Sajnos sokaknak a "fun" egyből azt jelenti, hogy NonRP etc. mivel sokat SeeMTA-znak, a fun alatt az értem, hogy talán esetleg még valaki eltudná kezdeni jobban élvezni a játékot (elvégre emberek általában azért jászanak egy játékkal, hogy az élvezzék, nem?), hogyha esetleg végre vezethetnének egy frakciót és el is tudnának valami nagyobbat érni a szerveren a 7.-ik bugatti után. Köszönöm a véleményed!
Szerintem értették többen, csak a szó "See mta-s értelmében" is helytálló lenne ha valóban bekövetkezne ez.
Megmondom az őszintét erről nem tudtam, régen játszottam még rengeteget v2 és v3-ban, akkor egy rendes játékosnak esélye sem volt elérni egy olyan szintre ahol közel leaderként viselkedhetett volna, általában csak olyanok érhették el azt a poziciót akik már alapból ismerték vagy haverok voltak a jelenlegi leader(ekkel). Amennyiben v4-ben tényleg lehetséges, hogy színvonalas RP-vel és rendes magatartással egy rendes játékos is eltudjon érni egy magas poziciót egy frakcióban akkor tényleg értelmetlen ez az ötlet!
Amúgy leadert sem teljesen lehetetlen elérni de ja, a jogokkal már bármit meg lehet valósítani.
 
  • Tetszik
Reactions: Néma és Amos_S

Amos_S

Újonc
Támogató
2023. 07. 06.
10
39
V4 karakter
Hyeong Youngjae
Szerintem értették többen, csak a szó "See mta-s értelmében" is helytálló lenne ha valóban bekövetkezne ez.
Igaz, nem rossz értelemben írtam, nem tudtam hogyan lehetne megfogalmazni rendesen. 🤣

Amúgy leadert sem teljesen lehetetlen elérni de ja, a jogokkal már bármit meg lehet valósítani.
Nem tudtam, hogy frakciókon belül vannak ilyen permissionok, nekem még mindig úgymong a régimódi kép van meg, jó tudni, hogy jött be ilyen a szerverre!
 
  • Szomorú
Reactions: Néma

FalleN.

ezek csak betűk amit írsz
2021. 06. 23.
1 152
6 275
18
V4 karakter
Darryl Nordin
Nagyon örülnének szerintem a frakciók vezetői, hogy azt az időt és munkát amit beletettek a frakcióba csak úgy átkellene adniuk valakinek, főleg ha egy olyan emberhez kerül akinek fogalma sincs hogyan kell vezetni egy legális frakciót, csak megírt egy pályázatot a haverjaival hátha összejön.
Örülök, hogy megnézted Holmes új videóját ahol pontosan ezt elmondja majd nyitottál egy ilyen topicot de azért belekellene gondolni, hogy ez a SeeMTA és nem egy GazdagRP. Itt kicsit máshogy működnek a dolgok. ✌️
 
Utoljára szerkesztve:

justcody

trónon a király, vígan dúl a lakoma
Globális Moderátor
v4
2021. 08. 19.
813
2 157
V4 karakter
Cody_Bishop 🦆 🇯🇲
Láttad az új Holmes videót és onnan jött az ötlet?

Okkal vezetik évek óta a frakciókat, ha nem jól csinálnák már elvették volna tőlük. A szerver vezetőség meg nyilván nem akar zsákbamacskát azzal, hogy lecseréli a már bevállt embereket.

Messze nem abból áll egy frakció hogy F3ba beveszed az embert aztán jónapot. Saját rendszereket hoznak létre a szerveren kívül, amit senki nem rak a seggük alá. "Fair" lenne csak úgy átadni random embereknek discord botokat, weboldalakat, programokat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.