V3 állattenyésztés be hozzása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rodrigez Vico Javier >

Ötleted:
< V3 állattenyésztés be hozzása szerintem jó lenne vagy is szerintem én nagyon szivesen csinálnám és szerintem sok mássan is. >

Megjegyzés:
< véleményeteket irjátok le >
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
LV karakter
timetric whitaker
Szerintem a see egyik legnagyobb fejlesztése ez az állattenyésztés, viszont szerintem ha be is kerül hasonlóan fog bekerülni, mint a régi farm rendszer, egy bizonyos időn belül remélem bekerül, mert nekem is tetszik a koncepció. Támogatom.
 

BoriUr

Barangoló
2019. 06. 26.
92
54
Miskolc
V2 karakter
Han Lue
Szép estét! Őszintén a lényegre térve maga az ötlet jó.Egy szerveren minnél több az update annál jobb főleg egy ekkora lehtőség ami ilyen szinten ki van dolgozva.Egyetlen egy gond van benne ugyan az lenne mint a farm pár hónap-ig meglenne a hatalmas hype hogy mindenki csinálja de egy utana utan ugyse használna senki csak aki jó pénzt akar szedni belőle...mindenesetben támogatom!
 
2020. 11. 10.
39
10
V2 karakter
Stilinsky Leonard
Én nagyon élném ezt igen jó lenne ha be kerülne és tényleg Támogatom
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Tata

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
A farm rendszer egyik olyan rendszer, amely mind 3 szerveren megtalálható. Eddig 3-ból 2 helyre bekerült, bízzunk benne most is így lesz, hogy befog jönni. Bár valószínűleg idő kell hozzá, és ha beis jön az eddigi tapasztalatok, esetleges hibák javításával jönne be. Bár személy szerint teljes mértékben támogatom, feldobná a mostani farmot
 

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
Ahogy láttom egész jól is keres szóval elég jó pénz szerzés mukszer lehetne belöle még a gazdagoknak is föleg a kezdöknek! :eek:??
 
  • Imádom
Reactions: Stilinsky Leonard
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.