uticensis.wolfgangus-szatryas

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alfred

Barangoló
2019. 02. 22.
138
199
LV karakter
Luigi Baggio
V2 karakter
Matt Clobb
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Uticensis Wolfgangus

Panaszolt fél admin neve:
Szatyras

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan jail

Bizonyítékok:

[2019-03-02 20:59:45] [Output] : [AdminJail]: Szatyras bebörtönözte Uticensis Wolfgangus-t 300 percre.
[2019-03-02 20:59:45] [Output] : [AdminJail]: Indok: DM



Megjegyzés:
Horgásztam a halat jön a pd kéri az engedélyt nekem nincs, be akarta búrni a halat meg meg akart ticketelni aztn fejbelőttem jön szatryas azt felhív ts azt berak jail mondja nem elég indok hogy lelőjjem az hogy be akarja búrni a halat meg meg akar ticketelni, de nem volt más választásom.

Panaszhoz hozzászólhat:
mindenki is
 

szatyras

shots fired
2019. 01. 10.
229
403
21
??
www.twitch.tv
LV karakter
hakim millard
Na cső,először is TS-en vagy 5x elmondtam(Elmondtuk) hogy nem fogsz azért lelőni valakit mert az irataidat meg akarja nézni,másrészt nem jogtalan a jail mivel IRL sem lősz le egy Rendvédelmes embert telibe a határ mellet,el is menekülhettél volna vagy el is futhattál volna az helyett hogy lelövöd őket. Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: Benjámin.

Alfred

Barangoló
2019. 02. 22.
138
199
LV karakter
Luigi Baggio
V2 karakter
Matt Clobb
persze akkor meg egyből pg, túl sok mindent tehet meg a pd, mi az,hogy nem lőhetem le, ha meg akar ticketelni? át kéne értelmezni a DM fogalmat
 

szatyras

shots fired
2019. 01. 10.
229
403
21
??
www.twitch.tv
LV karakter
hakim millard
Miért kellene át fogalmazni? Amit te csináltál az DM volt még ha át akart volna motozni akkor még talán azt mondom hogy nem DM de így hogy csak az irataidat akarta elkérni így..Oscar is alá tudja álítani hogy ez DM volt. Minndenesetre várom a bírálást
 
  • Tetszik
Reactions: Benjámin.

Alfred

Barangoló
2019. 02. 22.
138
199
LV karakter
Luigi Baggio
V2 karakter
Matt Clobb
akkor nyugodtan nézzem végig, hogy amit fél óráig horgászok búrja be és verjen rám egy ticketet?
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
Cső mint PD-s én voltam ott aki kérte az iratokat, és én általam nem lett volna ticket csak az, hogy elvettük volna a halaid azt ennyi, ezért nem értem, hogy miért kell lelőni a pd-s társam (engem nem lőtt le)
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Teljes mértékben jogtalan... azért lelősz valakit hogy a halaid meg az irataid meg maradjanak? Akkor lenne talán jogos ha lett volna nálad illegális tárgy.. viszont ennek hiányában jogtalanul lötted le őket.. /teló
 
  • Tetszik
Reactions: szatyras

MikeCream

Újonc
2019. 01. 17.
26
5
V4 karakter
Jeremy McFarlane
V2 karakter
Jeremy McFarlane
Üdvözlök mindenkit aki ezt a panaszkönyvet olvassa.

2-en igazoltattuk,engedélyeket kértünk. Ő kisebb vitába keveredett velünk IC,hogy nem is horgászott. (láttuk ahogy horgászott,és a kocsijában is halakat találtunk). Mikor engedélyt kértünk, ő lelőtt engem Glock-al,másik PD-st is megpróbálta,de nem sikerült neki. Először Angelo-hoz mentem fel TS-re,akinek vázoltam a helyzetet,és azt mondta,ebben az esetben el kellett volna futnia,vízbe ugrania és úsznia,vagy elmenekülnie valamilyen módon,de ezt semmiképp sem kellett volna tennie.Ő nem tudta intézni az ügyet,átmentem Szatyrashoz,aki ugyanezen a véleményem volt mint Angelo.Meghallgatta Wolfgangus-t i,aki mindössze annyi indokot hozott fel,hogy meg akartam ticket-elni,és be akartam "búrni" a halakat. Ez én véleményem,és Szatyras véleménye szerint sem elegendő idnok,pláne civilként,pláne határnál,ahol ezer másik ember láthatja hogy mit csinál. Részemről nincs hozzáfűznivalóm,mindent elmondtam szerintem.

U.i.: Oscar McFarlane nevében írtam, ő az említett PD-s
 
  • Tetszik
Reactions: szatyras

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Attól hogy elakarják venni a halakat és megakarnak büntetni, nem fogod őket lelőnni.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.