Utánfutó

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

baalint

Újonc
2020. 07. 19.
33
14
www.st22-lacika.hu
V4 karakter
Roger Crooks
V2 karakter
Dex Marques
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Dex Marques >

Ötleted:
< Autószállító utánfutó >


Megjegyzés:
< Több okból is jó lenne, pl. SCCS-nek, vagy F&D-nak be lehetne hozni, és elé egy Raptor, vagy Dodge RAM, vagy valami hasonló SUV-hoz hasonlító kocsit elé, és ezzel is lehetne színesíteni a vontatásokat, nem a megszokott, monoton Vontató illetve packerral járás. És akkor lehetséges lenne ezzel a vontatót, Packert is helyettesíteni, megoldani úgy a kocsi felhúzást, mint ami a Packernek van, és így lehetne motort is. Vagy akár a kereskedőknek is jobb lenne, mivel beülnek a kocsijukba, felakasztják a futót, elmennek a kocsiért, és így nem hagyják ott a kocsit amivel mennének, és a PF sem foglalja le azt. Szerintem jó ötlet lenne, de a reakciókat, illetve gondolatokat szívesen elolvasom, és ha olyan, ki is egészíthetem.>
 
  • Tetszik
Reactions: zozo117

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
22
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Hali, az ötlet nem rossz magán személyek tekintetében, bár nem is tartom szükségesnek annyira.
A helyzet az, hogy a szerelőknél nem tudnám elképzelni hogy most saját kocsikkal keljen vontatni hasonlók, a packer és a vontató bőven elég.
Egyedül civilek számára tudnám elképzelni de ott is úgy tudom elgondolni, hogy npc-nél bérelhető legyen ugyanis ha most saját személyre néznénk akkor a saját vontató értelme elveszne félig, elértéktelenődle.
 

baalint

Újonc
2020. 07. 19.
33
14
www.st22-lacika.hu
V4 karakter
Roger Crooks
V2 karakter
Dex Marques
Hali, az ötlet nem rossz magán személyek tekintetében, bár nem is tartom szükségesnek annyira.
A helyzet az, hogy a szerelőknél nem tudnám elképzelni hogy most saját kocsikkal keljen vontatni hasonlók, a packer és a vontató bőven elég.
Egyedül civilek számára tudnám elképzelni de ott is úgy tudom elgondolni, hogy npc-nél bérelhető legyen ugyanis ha most saját személyre néznénk akkor a saját vontató értelme elveszne félig, elértéktelenődle.
Igen, igazad van. Viszont mint írtam, a monoton dolgokat kicsit felfrissítené. Én nem arra gondoltam, hogy saját kicicomázott, gold mittudomén milyen raptorokkal, meg nagy variánssal legyen vontatva, hanem egy egyszerű fekete, szürke vagy fehér kocsival. Ha megnézed, IRL is inkább ilyen kocsikkal szokta, mint pl. Mercedes ML250, vagy hasonlók. A vontató értelme civilként dologban viszont teljesen igazad, van, mint hogy pl. 15 millióért, vagy nemtudom, megveszed ezt, és akármilyen kocsira felakasztod.
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Igen, igazad van. Viszont mint írtam, a monoton dolgokat kicsit felfrissítené. Én nem arra gondoltam, hogy saját kicicomázott, gold mittudomén milyen raptorokkal, meg nagy variánssal legyen vontatva, hanem egy egyszerű fekete, szürke vagy fehér kocsival.
Teljesen jó az elképzelés, csak ez nem megvalósítható. Ha értelmes autókra felszerelhető lenne, akkor pont az történne, amit leírtál. Ha nem lenne felszerelhető értelmes autókra, akkor pedig senki sem használná. Egyébként teljesen felesleges, packerrel gyorsabb és biztonságosabb.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Először is számomra a téma olvasása után, az jött le, hogy össze kevered a vontatást illetve az elromlott gépjármű szállítást, a külföldről behozott járművek szállításával :D
Motort már lehet vontatni packerrel, a magánszemélyes dologra ott a civilek által is vehető vontató. Amíg elmennél utánfutóért és másik járműért, hogy a tks járművet bevontasd addigra nagyobb esély van, hogy lefoglalja a pf mint ha ott állnál és hívnál egy vontatót.
A jelenlegi utánfutó méretre jó ha egy motort fel lehetne rakni arányaiban, kár lenne ezért külön másik utánfutót létrehozni.
Nem rég lett SCCS részéről bevezetve, hogy packert használjunk, ha ez 1-2 hónap után monoton akkor az utánfutós dolog is az lesz, arról ne is beszéljünk, hogy nagyobb a bug lehetőség is.

Nyilván lesznek a szerveren monotonabb dolgok, de ezzel nem lehet mit kezdeni, a vontatás egy funkció, mindig vontatás fog maradni, elmegy a vontatós egy olyan játékoshoz ahol van egy totálkáros jármű és bevontatja, az hogy milyen gépjárművel az nem dob sokat szerintem a szituáción. Ez a monotonitás megszüntethető lenne, ha nem tkznák le a játékosok a járműveiket :p

Szerelő frakciókban van monotonitás ezt mindenki tudja, ezt el kell fogadni. Nyilván törekszünk arra, hogy legyen több lehetőség a frakció tagok számára, ezzel kapcsolatban olvasd el a legutóbbi SCCS fk fejlesztést.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.