Utánfutó/Farm

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Richárd04

Újonc
2023. 07. 21.
1
4
V4 karakter
Ezekiel Reece
Utánfutók megvehetőek legyenek, mert így semmi értelme, hogy ingyen bérled és folyamat le-fel kell csatolni, hogy ne tűnjön el 15percenként (legalábbis nálam) pl 500k-tól kezdődnének a futók. A másik meg az lenne, hogy a farmokat ugye lehet zárni és ha nincs bezárva, akkor be lehet menni más farmjára. Esetleg azt megoldani, hogy ha nem zárja be valaki és bemegyek, akkor valamit tudjak bent ott csinálni más farmján pl: bárányt lenyírni vagy bármi mást. Mert így ennek semmi értelme, hogy lehez nyitni/zárni. Akár lehetne nyitva tartani egésznap, ha más úgyse tud mit csinálni a farmodon. Röviden, jelenleg semmi értelme a záraknak a farmokon.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Gondolj bele mennyi futó lenne szétpakolva állandóan farmok körül, amikor van kb 800 játékos aki farmozik, és abból előfordulhat, hogy 400 fent is van egyszerre a szerveren. Olyat mondjuk eltudnék képzelni, hogy amíg a farmodban tartózkodsz addig nem számolná a futó lejárati időt. hogy amíg farmos tevékenységet folytatsz addig biztosan ott legyen a futó és ne kelljen rá figyelni. Bár szerintem nem olyan nehéz néha vissza ülni a járműbe, hogy újból 15 perc időd legyen, és a chat is figyelmeztet legalább 2x.

Zár értelme a növénytermesztés esetén van, hogy ha valaki esetleg "egzotikusabb" növényekkel foglalkozik akkor ne tudjon akárki bemenni és megtekinteni. Egyébként nem tudom, neked hogy esne, ha elfelejtenéd bezárni a farmod, vagy esetleg egy haverod akinek van hozzáférése és arra érnél fel a szerverre, hogy a farmodból össze van szedve a tojás, meg vannak nyírva a birkák, vagy esetleg eladják a farmodból az állatokat.

Farmmal kapcsolatban én csak annyit változtatnék, hogy 2oszlopnyi szalmát lehessen bevinni a farmba, 5 helyett 10 bála férne el, hogy aki mondjuk hétköznap kevésbé tud fent lenni, ne akkor kelljen szalmáért mennie, hanem minden hétvégén feltölti 10 bálára és az kb egy hétig jó is.
 

Doki

Fórum Mester
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 518
4 419
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Buba leírta a lényeget. Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.