Urijah Emiel Jelentkezési Lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 04. 23.
2
1
20
Szlovákia
V4 karakter
Urijah Emiel
LV karakter
George Obrian

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 20 éves vagyok ~

Mi az Account ID-d?
~ 243238 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 2-3 évnyi rp tapasztalatom van MTA és GTA5 RP szervereken kisebb nagyobb kihagyásokkal. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Pár hete játszok folyamatosan SeeMTA szerverein. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Körülbelül 4-5 órát ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem voltam még ezen a szerveren frakcióban. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Mindig is érdekelt hogy hogyan és miképp működik a szerveren a járművek szerelése és karbantartása. Ezen kívül szeretnék egy vidám, kedves frakció tagja lenni. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem mind a hárommal. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Urijah Emiel ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Memorial Kórház 1993.06.26 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Urijah Izabel ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ San Fierro - Hasselhoff Street 199 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ San Fierro-i Egyetem ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Mindig is érdekelt az autók karbantartása és szerelése. Kiskoromban láttam nagy apámat ahogy gondosan ápolgatta szeretett Ford Mustang típusú autóját és elhatároztam hogy autó szerelő szeretnék lenni mikor felnövök. Mikor Kijártam az egyetemet nem vártam sokat a dologgal és elhatároztam hogy beadok egy jelentkezési lapot a Fix & Drive nevű céghez és szerencsét próbálok. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Igen van tapasztalatom, nagyapaám kiskoromban megismertette velem az autók minden zig-zugát, megismertem a motor működését stb. Természetesen ezt a tudást az egyetemen tovább csiszoltam. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Kiemelkedő tapasztalattal és szakértelemel bíró ember vagyok. Elkötelezett és motivált vagyok minden rám kiszabott munka iránt. Az elvétett hibáimból gyorsan tanulok. Megfelelően tudok csapatban és egyedül dolgozni. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Urijah Emiel magasan képzett autószerelő több mint 10 év kiskorig visszanyúló tapasztalattal a gépjármű karbantartás és javítás terén. Kiemelkedő problémamegoldó képességgel és részletekre való odafigyeléssel rendelkezem. Folyamatosan követem az iparági trendeket és új technológiákat, hogy mindig naprakész tudással rendelkezzem. ~
 

SzabiiTheLool

Zöldfülű
2020. 10. 11.
151
27
Esztergom
V4 karakter
Logen Muller
LV karakter
❌
V2 karakter
🚫
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELUTASÍTVA
Sajnáljuk, de lapja nem nyerte el a vezetőség tetszését, több szerencsét kívánunk legközelebb!


Logen Muller
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Logen Muller
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.