Unu -> Hosi [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Oscar Sanchez >

Panaszolt fél admin neve:
< Hosi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adminként szabályzati pont nem ismerése. >

Bizonyítékok:
< [2020-02-16 21:25:54] [Output] : [Küldött PM]: Hosi (148): Na, itt vagyok csak kifagytam, TS-re feltudsz jönni?
[2020-02-16 21:26:19] [Output] : [Segítség] Admin[2] Hosi: nem szükséges TS, tagadtad az RPt, kaptad a szankciót
[2020-02-16 21:27:04] [Output] : [Küldött PM]: Hosi (148): Ezt én értem, de alapból REM-RUM-os kocsira, úgy hogy rájuk se lőttem, se semmi plusz 300-al megyünk.
[2020-02-16 21:27:52] [Output] : [Segítség] Admin[2] Hosi: felszolítások után lehet lőni, ha megölnek az egyértelmű DM, de nem öltek meg. Illetve sebességhatár nincs pullnál így azzal sem volt baj, te kérted a tagaást
>


Megjegyzés:
< Adminként szerintem ismerni kellene ezt a szabályzati pontot: • A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. (Ez alól nem kivétel a vízben való menekülés) >
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szia, ha nem tetszett az hogy kijelentetted hogy kéred a jailt, tagadod az RPt akkor sajnálom. A másik PKd alá leírtam nem vagyok rendvdelmis, szóval ezt a szabályt valószínüleg van aki részletesebben tudja, de szerintem az hogy kilőtték a kereked azzal semmi non nem történt, még el is küldted hogy mondtam hogy ha fejbelőnek DM, de ez nem történt meg. Várom a bírálást.
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Mivel ott voltam az ügynél ezért ha nem bánod hozzá is irok.Te OOC-n leírtad hogy kéred a jailt ami alapból 700perc az RP tagadás . Ott volt rajtad 1 hello USP + egy rövid csövű kiszálhattal volna simán max ranklosz és mi vissza lövünk de te inkább OOC-n elkezdtél irni nem értem miért raksz PK-t Hosira amikor te kérted kérted magadra a jailt szóval nem is értem az egészet ha te kéred magadra a jailt akkor mert raksz PK-t . Te saját magad irtad le OOC Chaten //telo
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Nem is azzal van a baj hogy berakott jailbe, hanem az hogy REM RUM lottetek es nem kezdett vele semmit es nem tudja hogy mit jelent az a szabalypont amit bemasoltam. #telo
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Tegnap kb mi 4-en csak rajtad voltunk hogy elkapjunk volt egy másik ugy ahol te animba estél és admint hívtál mivel átmentel a tűzön és tk + animba estel és te a buggra fogod mi is átmentünk a tűzön tk lett a kocsink volt ott több rendvédelmi szerv itt mivel volt 1db fix kártyám elnyomtam a kocsira hogy jó mi megyünk tovább mivel tk + animba estél ezért mi elmegyünk de aztán amint leirsz az adminnak hogy bugg miatt estél animba + tk lett kocsid 3% volt a tűz ahogy én láttam ani nem lehet bugg de te mégis arra hivatkozol hogy buggos volt a tűz ott volt a tűznek a jele Groove Street felett amint könnyen látható volt . Lakott területen szabad pullozni és a tekes tag ezties tette tette a te kocsidra//telo
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Ott Imree is elmondta hogy bugg volt mivel specelt. De est elmondjak akik uldoztek mert egyszer elmentem ott, nem volt ott ujra elmentunk es hirtelen ott lett, senki nem mondta hogy nyomd el a fixkartyad, Imree adott mindenkinek fixet + agyogyit.
Az hogy pullozhat teljesen mindegy mert nem volt oka ram loni mivel REM RUM volt rajta nem pedig tuzparancs. Mint emlitettem masik PK arrol meg ne beszeljunk hogy 300al mentunk. xd
A Masik hogy tudok vesziteni, mint ma lattatok elkaptatok semmit nem szoltam mert jogosan. #telo
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

a mini térkép jelzi ha egy adott helyen tűz van, így ha ennek ellenére arra mész és átmész a tüzön, az nem bug.
Egyébként nem nagyon értem mi a probléma, 3 felszólítás után lőhet a rendvédelem de csak is az autóra és ahogy olvasom ez megtörtént.Ha magadra kéretted az RP tagadást akkor nem nagyon értem, hogy most miért nyitsz PK-t
2020-02-16 21:22:57RP Tagadás #Hosi700 percMarvin

Zárom. Helyezhető.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Hosi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.