Uno Limthong - Tommen #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Uno Limthong

Panaszolt fél admin neve:
Tommen

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálat.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
SCCS-be bementem szereltetni, mire megszereltek kettő PD-s a kijáratba állt, ki akartak az autóból tessékelni. Ezeknek nem tettem eleget, egyéb módón elmenekültem viszont az autóm sccs-be maradt. Elmentem helikopterért és mesterlövészért, hogy az autómat visszaszerezzem sccs telepről. A terv a következő volt, magaslati pontból fejbelövöm mind a kettő ott álló rendőrt, az autómat kihozom a telepről. Egyik rendőr sikeres likvidálása után a másodikat nem találtam el(ez a fent mellékelt videóba látszik), épp átszálltam másik pozícióba mire elgetelt a Tommen. Véleménye szerint az, hogy én mesterlövésszel körülbelül 200 méter távolságból likvidálom az autómat "fogságban" tartó embereket PG-nek számít. Én ezzel vitakszom, ugyanis mivel helikopterrel voltam amennyiben a helyzet rizikóssá vállt volna simán el tudtam volna szállni a helyszínről. További hozzáfűznivalóm nincs, várom a bírálatot.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 610
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia!

Az ilyesféle magánakciókat hősködésnek tartom, ezt ott is leírtam. A karaktered szempontjából az lett volna logikus, hogy mivel sikerült elmenekülnöd nem is térsz vissza. Mármint, szerintem sokkal fontosabb a karaktered élete és szabadsága, mint egy gépjármű. Mint írtad is, a másik rendőrt nem sikerült eltalálnod, tehát hívta is rögtön az erősítést. Az online rendvédelmisek számát eltekintve, bőven jött volna erősítés, sőt jött is. Ha élve megúszod ezt, vagy nem kapnak el, akkor is egy tiszta személyleírás van rólad, ráadásul a telep be van kamerázva. Egy rendőrgyilkosság után logikusan IRL hajtóvadászat indulna utánad, aminek szerintem taglalni se kell, hogy milyen vége lenne, tekintettel, hogy az egészet egyszemélyes hadseregként vitted véghez.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panasz jogos.​
Az ügy úgy lett beállítva, hogy Uno egy "egyszemélyes hadsereget" alakított. Nem gondolom, hogy hadseregnek kéne titulálni, ha lő egy ember mesterlövésszel sokszor 100 méterről két rendőrt. Ahogy írtad is, meg volt a lehetősége annak a rendőrnek erősítést hívni (talán meg is tette), akit nem sikerült eltalálni. Itt akkor 2 rendőrről beszéltünk - meg sem közelítette az elhangzott túlzást a valóság. Az ügy kapcsán nem történt PG.

@Bodza keress fel egy admint a szerveren, és kéress magadra egy 1 perces jailt a következő indokkal:
Előző jail jogtalan [PK] #Balage

@TommenV2 figyelmeztetésben részesülsz. Kérlek ezek alapján hozz bírálatot ilyen esetekben és ne használj ilyen túlzó példákat, mert az az ügy végét is befolyásolhatja.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.