unfolded jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

itzateeesz

Újonc
2020. 12. 04.
71
518
V4 karakter
Zorislav_Perlich

x3zePcK.png


IG neved:
- Ilyushin Slava -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Kb 4-5 éve kb amióta RP-zek és a SeeMTA szerverein játszok. Természetesen még a See előtt használtam már haverokkal CS 1.6-hoz, egyszóval van bennem egy pár év ekszperiensz a Ts3-mal kapcsolatban. Nemrégiben jött ki ugye az újabb béta verziós TS most ezt kezdtem el nyúzni. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még eddig és remélem nem is leszek. Kisebb kickek voltak AFK miatt mert a szerver tele volt és mások is felakartak jönni. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Voltam régebben a See V2 szerverén Atesz néven. Nem voltam sajnos sokáig mivel akkor kezdődött el a középiskolás éveim legnehezebb évei. Most sikeres érettségivel és jelenleg a korona okozta karanténnak köszönhetően tudnék többet huzamossab ideig tölteni moderátorként. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Eléggé sokat, nem nagyon szoktam nézni hogy mennyit. Napi szinten járok TS3-ra és használom a haverokkal amikor CS-t tolunk vagy RP-zek. Szerintem nagyjából napi 5-10 órát biztosan, természetesen ebbe bele van számolva az 1-2 órás AFK is. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Amíg fent vagyok ts-en annak az időnek a 90%-át tudnám szánni. A maradék 10% az AFK és ha éppen játszok. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Véleményem szerint azért válasszatok engem mivel, eléggé érett vagyok erre a feladatra. Beszédes vagyok és nagyon jó kommunikációs készséggel rendelkezek. Eléggé tág a szókincsem és változatos a stílusom. Ezt nem kell úgy érteni hogy tudok rossz is lenni, inkább úgy kell értelmezni hogy tudok alkalmazkodni a környezetemhez beszédem, megnyilvánulásom és stílusommal. Közvetlen segítőkész ember vagyok, nagyrészt ugyan ezt a tudást alkalmazni szoktam a való élegben is. Korábbi munkahelyeimnek is köszönhető hogy ennyire beszédes vagyok, mivel eléggé sokat dolgoztam IT Support részlegeken informatikai szakmámmal. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék segíteni egy közösségnek és annak részese lenni. Régebben nagyon jó volt és nagyon tetszett a Moderátori munka, rengeteg bizalmat kaptam és sokan dícsértek a munkám miatt, ezért szeretném újra megpróbálni magam hogy ennek még mindig megfelelek e. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Kérdéseire válaszolnék, ha játékspecifikus problémái akadnának a fórumra irányítanám. Közvetlenül tiszteletet betartva/betartatva útbaigazítanám a TS szerveren keresztül. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Több pozitivitást, több közvetlenséget, kevesebb robotikát. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos jelenleg nincs, de ha helyet adnátok a csapaton belül remélem sikerül barátokra találnom. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Most itt mondhatnám hogy operátori rang stb, de ezt nyilván nem én döntöm el hogy milyen minősítést kapok a munkámért cserében. Én a maximálisat próbálom majd adni amit csak tudok beleteszek, de az hogy meddig jutok nem csak rajtam hanem a vezetőségen is múlik. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Őszinte vagyok -
-
Közvetlen vagyok -
-
Rugalmas vagyok -

Negatív:
- Foltokban trágár vagyok -
-
Többet szeretek magamban dolgozni -
-
Néha nem tudok angol szavakat magyarra fordítani -

Mennyi idős vagy?:

- 19 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- A nevem Kiss Attila jelenleg 19 éves vagyok. Régebb óta foglalkozok az MTA:SA szervereivel főképp a SeeMTA-val. Még annó a SeeMTA v1-en kezdtem a játékot, nagyon megtetszett ezért a mai napig még itt vagyok és ugyanúgy tetszik az egész közösség mint ezek előtt, főként az LV szervere. Nem fut olyan régóta mint mondjuk a V2, de amikor megnyitott az LV úgy gondoltam hogy kicsit tovább kell lépnem így jutottam el ide. Több éves RP tapsztalattal rendelkezem, úgy gondolom hogy ez a minőségén is meglátszik az RP-mnek. Jelenleg informatikát tanulok még egy évig majd utána becsöppenést nyerhetek majd valószínüleg a nagy életbe. Munkatapasztalatom is volt a szakmámon belül hála istennek, IT Backseat/HelpDesk oldalon. Hasonló dolgokat kellett ott is csinálnom mint itt kellene, emberek backseatelése, szakmai segítségnyújtás, stb. Gyakorlatilag ugyan azt végezném nagyjából itt is mint a munkahelyemen tettem (support). -
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapodat és látom benne a munkát és fordítottál rá időt is hogy megírjad a jelentkezési lapodat csak TÁMOGATNI tudom a lapodat.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.12.17. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Meglátjuk.

EDIT:
Folyamatos hazudozás, fórum multiacc, vezetőség félrevezetése. Elutasítva+megkapta TS-ről is az örök bant.

 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.