Elfogadva Unbant kernek Viktortol!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 05. 30.
57
232
Szlovakia
V4 karakter
KorpasBendeguz
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

InGame/TeamSpeak neved:
Korpas Bendeguz

A ban időpontja:
18:34:07 30.05.2019

A ban időtartama:
1 nap
Moderátor neve, aki bannolt:

Viktor

A ban oka:
http://prntscr.com/nviic6

Amiért szeretnéd az unbant:
Mert szerintem felreertes tortent

Megjegyzés:
Mint a mellekelt kepen is lathato akkor leptem fel legeloszor a ts szerora,atirtam a Nick nevem erre ban mert valami ugyintezes folyt.Kerdem en,honnan tudjam hogy ok ott ugyet inteznek? Vagy szolt hozzam netan es ugy leptem ki?Netan tilos fellepni a tsre?Nem voltam ott vagy 1.5-2 eve,most telepitettem fel es be akartam allitani.Kerlek szepen Viktor maskor kerdezz hogy mi tortent es szivesen elmagyarazom mert a bant nem erzem jogosnak.Koszonom szepen!
 
Utoljára szerkesztve:

Zalme

Újonc
2019. 01. 10.
11
13
Ibiza
V4 karakter
Lucas D Grotti
Szia! Nem egészen történt félreértés hiszen kiléptél és a háttérben folyamatosan ment a muzsika elég hangosan pedig megkértelek, hogy fejezd be, de te inkább kiléptél. Ezek után te visszajöttél és éppen akkor rád került a ban, ennek tudatában viszont le vetettem rólad ami tudomásom szerint meg is történt.
Az ub-t megkaptad. zárható/helyezhető! #Viktor
 
  • Vicces
Reactions: Butch
2019. 05. 30.
57
232
Szlovakia
V4 karakter
KorpasBendeguz
Szia! Azt nem tudom,nem volt meg akkor rajtam a fules igy nem hallottam hogy szoltal hozzam.En csak atirtam a felhasznalonevem es a ts reconnectelt.HA szolt a zene a hatterbe azert bocs,nem volt szandekos (de ezek szerint a mik mukodik :) )
Koszi az unban de meg rajtam van a ban :)




edit: Csak hogy ne legyen dupla hnsz-Megoldva,zárhato
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.