UnBanban segítség

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Esti

Újonc
2023. 08. 25.
5
8
V4 karakter
Doron MIrza
itHvWpZ.png

InGame neved:
> Válaszod


Felhasználónév:
> Esti


Panasz részletes leírása:
> Szia! Nem folyton aktív, de rendszerességel játszó tagja voltam a szervernek, amit nagyon szerettem/szeretek, 1200 percem van benne kb. Eddig Luci Alesop néven futott a karakterem, nem hinném, hogy annyira triggerelő név lenne, hisz eddig senkit nem zavart. Nem is volt célom, mert amint jött egy admin (Norbii), hogy valtsak nevet, szo nelkül váltottam. Erre pár percre kaptam manueltől a perma bant. Írtam ub kérelmet, amit nem fogadott el. A név megváltozott, az rpt komolyan csináltam. Nem gondolom, hogy perma bant érdemlek, és eltiltást egy játékból, emiatt. A bűn nem volt akkora amekkora a bűnhődés, eddig semmi féle szankciót nem is kaptam a szerveren. Csak játszani szeretnék tovább a szerveren! Köszönöm, ha tudsz segíteni!


Bizonyítékok (Kép, Log, Videó):
> https://drive.google.com/file/d/1Yw7A-fkallojNpiweiuYG5lr1hh3ZNsZ/view?usp=drivesdk


Megjegyzés:
> Lehet hülyeség volt anno ilyen nevet beállítani, de én tényleg komolyan veszem a játékot a szerveren, nekem mindegy mi a nevem, csak egy második esélyt szeretnék kérni! Teljes mértékben igazat adok Manuelnek, de nem gondolom jogosnak, hogy emiatt ne tudjak többet játszani. Előre köszönöm válaszod!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Pst, jimre és Bari
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.