Elutasítva Unban kérelem

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jakab

Újonc
2020. 12. 09.
63
47
V4 karakter
Jerome Tripplet
LV karakter
Maximilano Quinn
V2 karakter
Su Tai
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
Pontosan nem tudom irok 1-2 Haqween Drake Rhys Slick mostani pedig Peter Jackob

UID-d:
PSSHZJugdzi8b999xiFwLJQhRqY mostani!

Bann pontos időpontja:
Pontosan nem tudom lent megemlítem miért! /kb 1 hónap/

Bann pontos indoka:
Szerver fagyasztása

Aki bannolt:
@Angelo és még kb 3 ember nem tudom megnézni lent említem miért nem!

Amiért unbant szeretnél kapni:
Nem érzem jogosnak a kitiltásom mivel volt egy olyan dolog, hogy haverom elkezdet szobáról szobára ugrálni és ő neki 1000 olyan jó gépe van mint nekem úgye elkezdet szobáról szobára ugrálni és követem ezután szó nélkül kibannoltak 1 hétre ezután váróm hogy leteljen és az várt hogy ts szerverfagyasztása. utána kérdeztem hogy ezt miért kaptunk és elvileg Musicbotokat vittünk betoppanóba de ez nem történt meg!

Megjegyzés:
Nos mondtam hogy nem tudom megnézni hogy kik bannoltak mivel egy másik szerveren haveromat meg pokoltam és befagyott a egész ts újra raktam minden. Ezután pedig bementem a ts mappába és szerintem egy nagyon lényeges dolgot kitöröltem ezután pedig újra kiírta mikor beléptem hogy üdv a teamspek3-ba stb... És gondoltam valami olyat töröltem ki természetesen felengedett bementem egyik moderátorhoz hogy ez történt elmeséltem és hogy tudok-e beszélni aki kibannolt. Szóval mikor feléptem egyből mentem és mondtam a moderátornak hogy hogy vagyok fent. Természetesen nem tetszett neki kisebb ügy lett belőle letisztáztuk és ennyi szóval a url is megváltozott vagy mi az és a bann oka is! <23:36:25> You are banned temporarily. Reason: "Bannolva nem jössz fel #Marco , Dzsamboo , Kani" Try again in 17d 12:45:36 //Köszönöm hogy elolvastad/elolvastátok legyen szép napotok a ub-ért pedig hálás lennék/ sziasztok

Cody válasza:
12 órád van frissiteni fórumon az IG nevedet.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
22
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Hali
Ha jogtalannak gondoltad miért nem nyitottál panaszt?
És 1 hónap után véled jogtalannak?
Nincs ub
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.