Elutasítva Unban kérelem!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kardos.Mark

Újonc
2020. 09. 19.
4
0
V4 karakter
Jacob Mccurdy
LV karakter
-
V2 karakter
-
Neved:
< Kecskemeti Gabor >

TeamSpeak 3 UID:
<//16/fZ3oUvdZELvw3x9QNW5RjG2i/tg= >

A ban időpontja:
< Nem tudom pontosan olyan 2020 március,árpiril környéken volt a banom azthiszem. >

A ban időtartama:
< 365 nap. >

Személy neve, aki bannolt ( Kép, Videó, Log ):
< You are banned temporarily. Reason: "Trollkodás, Soundboard használata @Kevin @Teknős @Scream" >

A ban oka:
< Trolkodtam és soundbordoztam. >

Amiért szeretnéd az unbant:
< Szeretném használni a ts-t mert úgy könyeb segitséget kérni akkár admintol vagy moditol. >

Megjegyzés:
< Be mentem egy társalgóba és el kezdtünk beszélgetni,és nem tudom mi váltota ki az okát (mert már nem emlékszem) de a lényeg az hogy el kezdem velük trolkodni...Utána jött a 'soundboard' (amit nagyon meg bántam mostanára) és hát be jött egy pár modi és kaptam a bant röviden tömören enyi. >

UI:Ha ne talán a második kérdéshez nem jó dolgot irtam voln akkor a nevem ts-en vagy Márk vagy Kecskemeti Gábor vagy Thomas Mcurdy akkinek jelenleg 100 napja van és még 21 óra banja.
 

Teknős

bort isznak, de vizet prédikálnak
2019. 01. 10.
1 312
2 434
V4 karakter
Joseph Chambley
Teknős válasza:
Hali!
Scream már nem moderátor, @Kevin. pedig már Admin, de azért az ő válaszát megvárjuk.
Az én részemről pedig NEM kapsz UB-t, a bementünk "beszélgetni" dolgot engedd el, mivel Trollkodásos kitiltást csak akkor adatunk, ha hozzánk jön be player, hogy mit csinálnak velük a szobába.
 

Kardos.Mark

Újonc
2020. 09. 19.
4
0
V4 karakter
Jacob Mccurdy
LV karakter
-
V2 karakter
-
Halli Teknős nem hozzátok mentem be ha nem egy társalgóba úgy hogy nem tudom mit mondtak neked a fiúk de én nem hozzátok mentem be.!
 

Kevin.

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
821
384
V4 karakter
Kane Cobb
Helló! Nem szándékozom még unbant adni, mint volt moderátor.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.